Sukne

3 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Dĺžka
Materiál
Strih
Vzor
Cena
Femi Stories - Dievčenská sukňa Tosi 116-158 cm
Femi Stories - Dievčenská sukňa Tosi 116-158 cm

36.90 EUR

27.90 EUR

Femi Stories - Dievčenská sukňa Tosi 116-158 cm
Femi Stories - Dievčenská sukňa Tosi 116-158 cm

36.90 EUR

31.90 EUR

Femi Stories - Dievčenská sukňa TOSI
Femi Stories - Dievčenská sukňa TOSI

36.90 EUR

27.90 EUR

Pozrite tiež:

Detské sukne

Sukne miluje každá žena aj malá slečna. V skrini vašej malej princeznej by roztomilé sukienky určite nemali chýbať. Nemusíte sa s nimi obmedzovať iba na leto, pretože sukne sa vhodnou kombináciou ostatných kusov odevu dajú hravo nosiť každý rok. Poďte objavovať svet sukňou s nami. Existuje nepreberné množstvo rôznych strihov a druhov sukniček pre vašu malú dievčatko. Či už vyberiete rovný strih sukne, alebo široký (tzv. Áčkový), sukne bude vždy vyzerať elegantne. Sukňu môžete vybrať hladkú bez vzoru, alebo vzorovaný typ s rôznymi prúžkami, kvetinkami či hviezdičkami. Špeciálnym typom sú džínsové sukne, ktoré sa stále teší veľkej obľube. Výber sukne určite prispôsobte ročnému obdobiu. Do chladnejšieho počasia sú dobré sukne z teplejších materiálov, na leto sú zase vhodné ľahké sukne. Sukňu môžete kombinovať napr. S jednoduchými tielkami, topy, alebo s dievčenskými košeľami či blúzkami a svetre. V zime je vhodné pridať tiež pančuchy, aby deťom nebola zima.

U sukní môže byť rôzny spôsob zapínania. Vybrať si môžete dievčenské sukňu s elastickou gumou v páse, ktorá je navyše veľmi príjemná na nosenie, alebo sa zapínam na zips, prípadne na gombíky. Rozdielne sú nielen strihy ako je rovný, alebo široký, ale aj dĺžky. Sukňu pre dievčatá môžete zaobstarať dlhú, po kolená, alebo krátku mini sukňu, ktorá je vhodná predovšetkým do letných mesiacov, alebo k moru.

Dôležitú úlohu pri výbere zohráva materiál, ktorý súvisí s pohodlím. K dispozícii sú ako pohodlné bavlnené sukne, tak z viskózy, džínsoviny, polyesteru, prípadne s prímesou elastanu pre pohodlnejšie nosenie. V našom e-shope nájdete rôzne farby. Nezabudnite na to, že deti farby milujú. Niektoré sukne majú ozdobné riasenie a široký štýl. To sukňu pridáva na osobitosti. Naše značky Mango Kids, NameIt, Tape A l'oeil, 3Pommes, alebo Blue Seven vás inšpirujú a prekvapí svoju originalitou, kreativitou a veľmi profesionálnym prístupom.