Prejsť na obsah

Answear Club

Calvin Klein Bunda Pánska

Počet vybraných produktov: 65
Calvin Klein

Unisex oblečenie, módne doplnky, minimalizmus a provokatívne kampane, to všetko vystihuje módnu značku Calvin Klein. Od svojich začiatkov značka narástla do globálnych rozmerov a je synonymom vkusu a kvality. Návrhár je známy výberom mladých modelov, modeliek a celebrít, ktorí originálne propagujú značku.

značka Calvin Klein
Calvin Klein Slovakia
Zobraziť viac filtrov
Calvin Klein
Bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein čierna farba, prechodná, LV04LD521G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein čierna farba, zimná, LV04RD508G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Calvin Klein
Bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Calvin Klein Bunda Calvin Klein čierna farba, prechodná, LV04LC506G
Calvin Klein
Bunda Calvin Klein
189,90 €
Calvin Klein Páperová bunda pánska čierna LV04LH503G
Calvin Klein
Páperová bunda pánska
269,90 €
Calvin Klein Páperová bunda pánska čierna LV04LH502G
Calvin Klein
Páperová bunda pánska
249,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Prešívaná bunda pánska čierna LV04LG503G
Calvin Klein
Prešívaná bunda pánska
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*-15 % s kódom: BTS
Calvin Klein Vesta s kapucňou pánska tmavomodrá LV04LG506G
Calvin Klein
Vesta s kapucňou pánska
159,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Prechodná bunda pánska čierna LV04LF503G
Calvin Klein
Prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Vesta Calvin Klein čierna farba, prechodná, LV04LC509G
Calvin Klein
Vesta Calvin Klein
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Calvin Klein Prechodná bunda pánska s vlnou čierna LV04LH417G
Calvin Klein
Prechodná bunda pánska s vlnou
249,90 €
Calvin Klein Páperová vesta pánska čierna LV04LH504G
Calvin Klein
Páperová vesta pánska
199,90 €
Calvin Klein Bunda pánska čierna LV04LH501G
Calvin Klein
Bunda pánska
199,90 €
Calvin Klein Páperová bunda pánska zelená LV04LH503G
Calvin Klein
Páperová bunda pánska
269,90 €
Calvin Klein Páperová bunda pánska sivá LV04LH503G
Calvin Klein
Páperová bunda pánska
269,90 €
Calvin Klein Páperová bunda pánska béžová LV04LH502G
Calvin Klein
Páperová bunda pánska
249,90 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Prešívaná bunda pánska tmavomodrá LV04LG503G
Calvin Klein
Prešívaná bunda pánska
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Prechodná bunda pánska čierna LV04LG500G
Calvin Klein
Prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
Calvin Klein Prechodná bunda pánska zelená LV04LF503G
Calvin Klein
Prechodná bunda pánska
199,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Pánska bomber bundy čierna LV040FM512
Calvin Klein
Pánska bomber bundy
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Pánska bomberka béžová LV040FM512
Calvin Klein
Pánska bomberka
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Bunda bomber pánska tmavomodrá LV04LF506G
Calvin Klein
Bunda bomber pánska
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Bunda Calvin Klein tmavomodrá farba, prechodná, LV04LC506G
Calvin Klein
Bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Calvin Klein Bunda Calvin Klein tmavomodrá farba, prechodná, LV040FM512
Calvin Klein
Bunda Calvin Klein
149,90 €
Calvin Klein Prechodná bunda pánska s bavlnou čierna LV04LH409G
Calvin Klein
Prechodná bunda pánska s bavlnou
169,90 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Dlhá bunda pánska béžová LV04LG505G
Calvin Klein
Dlhá bunda pánska
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 279,90 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Prechodná bunda pánska zelená LV04LF515G
Calvin Klein
Prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Vesta pánska tmavomodrá LV04LG504G
Calvin Klein
Vesta pánska
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Vesta pánska čierna LV04LG504G
Calvin Klein
Vesta pánska
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Bunda pánska kožená čierna LV04LF423G
Calvin Klein
Bunda pánska kožená
Aktuálna cena:
309,90 €
Bežná cena: 499,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 319,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Bunda Calvin Klein modrá farba, LV040FM512
Calvin Klein
Bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein hnedá farba, zimná, LV04LD516G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Bunda s prímesou vlny Calvin Klein hnedá farba, LV04LD425G
Calvin Klein
Bunda s prímesou vlny Calvin Klein
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein tmavomodrá farba, zimná, LV04LD516G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein modrá farba, prechodná, LV04LD521G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Krátka bunda pánska tmavomodrá LV04LF424G
Calvin Klein
Krátka bunda pánska
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Krátka pánska bunda čierna LV04LF424G
Calvin Klein
Krátka pánska bunda
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein šedá farba, zimná, LV04LD519G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Bunda Calvin Klein modrá farba, prechodná, LV04LD502G
Calvin Klein
Bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
198,99 €
Bežná cena: 399,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 399,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein šedá farba, prechodná, LV04LD520G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein čierna farba, prechodná, LV04LD520G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein čierna farba, zimná, LV04LD535G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
163,99 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 329,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein čierna farba, zimná, LV04LD500G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
148,99 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein čierna farba, zimná, LV04LD516G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 193,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein šedá farba, zimná, LV04LD516G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein zelená farba, prechodná, LV04LD521G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Bunda Calvin Klein hnedá farba, prechodná, LV04LC506G
Calvin Klein
Bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein tmavomodrá farba, zimná, LV04LD517G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
148,99 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Bunda Calvin Klein hnedá farba, prechodná, LV04LC513G
Calvin Klein
Bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Vesta Calvin Klein tmavomodrá farba, prechodná, LV04LC509G
Calvin Klein
Vesta Calvin Klein
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein čierna farba, zimná, LV04LD517G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
148,99 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Kožená bunda Calvin Klein hnedá farba, prechodná, LV04LB901G
Calvin Klein
Kožená bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
309,90 €
Bežná cena: 649,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 329,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Bunda Calvin Klein béžová farba, prechodná, K10K114111
Calvin Klein
Bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
-44%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Sako s ľanovou prímesou Calvin Klein zelená farba, prechodné, K10K114392
Calvin Klein
Sako s ľanovou prímesou Calvin Klein
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Vesta Calvin Klein pánska,čierna farba,prechodná,K10K108292
Calvin Klein
Vesta Calvin Klein
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Vesta Calvin Klein červená farba, prechodná, LV04LC509G
Calvin Klein
Vesta Calvin Klein
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-50%
Calvin Klein Vesta Calvin Klein hnedá farba, prechodná, LV04LC509G
Calvin Klein
Vesta Calvin Klein
Aktuálna cena:
79,95 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Semišová bunda Calvin Klein béžová farba, prechodná, LV04LC425G
Calvin Klein
Semišová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 529,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 279,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Semišová bunda bomber Calvin Klein tmavomodrá farba, prechodná, K10K114116
Calvin Klein
Semišová bunda bomber Calvin Klein
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 549,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 289,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Bunda Calvin Klein hnedá farba, prechodná, LV04LD133G
Calvin Klein
Bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein hnedá farba, zimná, LV04LD529G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
123,99 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Páperová bunda Calvin Klein béžová farba, zimná, LV04LD529G
Calvin Klein
Páperová bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
123,99 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein  šedá farba, prechodná, K10K114118
Calvin Klein
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Calvin Klein Bunda Calvin Klein pánska, zelená farba, prechodná, K10K113474
Calvin Klein
Bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 179,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
Pozrite tiež:

Calvin Klein bunda pánska ako kvalitný zimný kúsok

Za investíciou do kvalitnej zimnej bundy by malo stáť dobré rozhodnutie. V našich končinách bohužiaľ nezažívame zimu ako rýchly prechodný čas, ale často ako zimné rozprávkové kráľovstvo. Preto potrebujeme svoje telo počas týchto mesiacov udržať v teple. Tejto šatníkovej investícii sa nik z nás nevyhne. Ak ju už teda musíme urobiť, urobme ju aspoň správne. Pánska bunda Columbia je tiež vhodným kandidátom. Možností je veľa, vzhľadom na účel si môžete vybrať elegantnejšiu bundu, ale v ponuke sú aj pánske lyžiarske bundy

Calvin Klein bundy pánska v rôznych prevedeniach 

Každý je iný a každému sa páči niečo iné. Máme šťastie žiť v dobe, kedy svoje potreby môžeme naplniť, nech sú takmer akékoľvek. A to aj v každodenných maličkostiach, medzi aké patrí napríklad pánska bunda. Široká škála možností výberu odevu už nepatrí len ženám. Aj páni si môžu vybrať strih, ktorý im lepšie sadne. Farbu, ktorá sa im hodí viac. Výplň, ktorá ich lepšie zahreje. Ak je móda v živote chlapa na poslednom mieste, je to v poriadku. Aj Calvin Klein bundy - v kategórii pánska móda - v obyčajnom čiernom či bielom prevedení majú niečo do seba. Či už hľadáte niečo ležérne alebo so športovým nádychom, nemusíte hľadať dlho.

Calvin Klein pánska bunda ako dobrý darček

Ženám sa niekedy stavajú vlasy dupkom potom, čo vidia outfitové kreácie svojich partnerov. Nie všetky však rady zasahujú do „vedľajšej“ skrine. Tento problém však vieme riešiť darčekom. Calvin Klein pánska bunda je nielen vhodným darčekom, ale aj správnou voľbou pre pánov, ktorí potrebujú vo svete módy ešte trochu postrčiť. Dámy, myslite na to. Páni, pripomeňte sa svojim polovičkám. 

Pánske bundy Calvin Klein sú hitom tejto sezóny

Každým rokom značky nasadajú na vlnu trendov a hľadajú vlastný prúd. Pánske bundy Calvin Klein sa v tejto sezóne okrem klasických farebných prevedení chytajú aj farebnosti. Dokonca niekoľkonásobnej. Medzi modelmi nájdete čierno-sivo-biele bundy, ale aj menej výstredné béžovo-čierne kusy. Výstrednejšia ostrá červená nebude pre každého, ale určite si svojho majiteľa taktiež nájde. Tak vidíte páni, pánska bunda a jej výber nie je veda, a všetko to máte rovno pod nosom.