• Obuv
      • Mokasíny a poltopánky

Gino Rossi

Počet vybraných produktov: 1
Gino Rossi

História GINO ROSSI sa začína v malom mestečku v Toskánsku, kde sa Signor Gino Rossi učil obuvníckemu remeslu. Na jar 1992 pricestoval do Poľska a zakrátko založil továreň na výrobu topánok. Dnes značka Gino Rossi má vedúcu pozíciu v segmente obuvi a doplnkoch vyššej kvality, kde je synonymom modernej elegancie.

značka Gino Rossi
Od populárnych
Pohlavie
Veľkosť
Farba
Cena
Gino Rossi - Poltopánky Andy
Gino Rossi - Poltopánky Andy
99.90 €

Gino Rossi – moderná elegancia

Jednou z najoceňovanejších poľských značiek obuvi je Gino Rossi. Bola založená v roku 1992 spoluprácou poľských a talianskych partnerov. Tí sa rozhodli spojiť svoje skúsenosti a začali vyrábať pánsku a dámsku obuv vo vysokej kvalite a zaujímavom dizajne, ktorý možno nazvať modernou eleganciou. Jedným z charakteristických prvkov tejto značky je prírodná koža, ktorá sa vyskytuje v takmer všetkých modeloch. Vďaka týmto aspektom si Gino Rossi získáva aj srdcia náročnejších zákazníkov. 

Gino Rossi obuv – kombinácia tradície a modernizmu

Dizajn Gino Rossi obuvi je na prvý pohľad celkom rozpoznateľný. Spája tradičné hodnoty s moderným prístupom značky k móde. Ponúka mnoho elegantných modelov ako sú zimné čižmy na tenkom opätku, ale aj na hrubom pre pohodlnú chôdzu, pánske zimné modely a taktiež veľa letných sandál a tenisiek.

Gino Rossi čižmy – neobvyklé prevedenia

Ponuka Gino Rossi čižiem je naozaj bohatá a rôznorodá. Sú v nej klasické nízke, vysoké, na opätku, ale aj bez neho a taktiež tam nájdete modely čižiem nad kolená. Ak máte radi neotrepanú módu, určite vás zaujmú modely s čiernou kožušinou, so zipsom vpredu, kontrastné čierno biele modely, alebo čižmy s malou kapsičkou na drobnosti.

Gino Rossi lodičky – dámy si ich zamilujú

Lodičky sú nevyhnutnou súčasťou dámskych šatníkov. A Gino Rossi lodičky sú presne tie, ktoré tam nesmú chýbať. Sú kvalitné, klasické a so zmyslom pre detail. Pre tie výstrednejšie z vás tam čakajú farebné modely pripomínajúce krokodíliu kožu, alebo modely so strapcami, či nevšedným strihom.