Prejsť na obsah

Answear Club

Kurt Geiger London Dámske Čižmy

Počet vybraných produktov: 7
Kurt Geiger London

Táto úspešná značka čiastočne patrí svojmu rakúskemu zakladateľovi. Kurt Geiger otvoril svoj prvý obchod v roku 1963 v Bond Street v Londýne. Značka sa zameriava na solídny vzhľad s nádychom zmyselnosti. Okrem toho je jej módnym cieľom inšpirovať ženy k tomu, aby boli sebavedomé a silné. Pre Geigera je dôležité, aby sa ženy v jeho kolekcii cítili pohodlne.

značka Kurt Geiger London
Zobraziť viac filtrov
Kurt Geiger London Kovbojské čižmy dámske semišové Oxford Western Tassel hnedé 5858339209
Kurt Geiger London
Kovbojské čižmy dámske semišové Oxford Western Tassel
379,90 €
Kurt Geiger London
Vysoké čižmy Kurt Geiger London Mayfair Point Knee Boot
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 394,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Kurt Geiger London Semišové čižmy Kurt Geiger London Western Fringe Pull On hnedá farba, na nízkom podpätku, 5030035289
Kurt Geiger London
Semišové čižmy Kurt Geiger London Western Fringe Pull On
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 434,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Kurt Geiger London Kožené čižmy Kurt Geiger London Fold Over Tall Boot hnedá farba, na podpätku, 5022354419
Kurt Geiger London
Kožené čižmy Kurt Geiger London Fold Over Tall Boot
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 394,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Kurt Geiger London Kožené čižmy Kurt Geiger London Kensington Knee Boot 85 hnedá farba, na vysokom podpätku, 4993556019
Kurt Geiger London
Kožené čižmy Kurt Geiger London Kensington Knee Boot 85
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 374,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BTS
Kurt Geiger London Kožené čižmy Kurt Geiger London Fold Over Tall Boot čierna farba, na podpätku, 5022300419
Kurt Geiger London
Kožené čižmy Kurt Geiger London Fold Over Tall Boot
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 394,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €