Prejsť na obsah

Answear Club

Liu Jo Dámske Šatky

Počet vybraných produktov: 13
Liu Jo

Liu-Jo je talianska značka, ktorá vyznačuje trendy! Jemné vzory, kvalitné látky, starostlivo vybrané detaily, moderná elegancia, ktorá sa odvoláva ku klasike - vďaka tomu si zamilujete túto značku! Filozofiou Liu Jo je zvýraznenie prírodzenej krásy a ženskej zmyselnosti.

značka Liu Jo
Liu Jo Slovakia
Liu Jo Hustka dámska burgundská 2F6074 T2745
Liu Jo
Hustka dámska
48,90 €
Liu Jo Hustka dámska hnedá 2F6074 T2745
Liu Jo
Hustka dámska
48,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: BDAY
Liu Jo Šatka Liu Jo čierna farba, vzorovaná, 2A6055 T2745
Liu Jo
Šatka Liu Jo
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 37,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
Liu Jo Hustka dámska z viskózy čierna 2F6070 T2738
Liu Jo
Hustka dámska z viskózy
48,90 €
Liu Jo Hustka dámska béžová 2F6073 T2745
Liu Jo
Hustka dámska
48,90 €
Liu Jo Hustka dámska čierna 2F6073 T2745
Liu Jo
Hustka dámska
48,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: BDAY
Liu Jo Šál dámsky bavlnený modrý 2A6036 T9849
Liu Jo
Šál dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: BDAY
Liu Jo Šál Liu Jo ružová farba, vzorovaná, 2A6001 T0300
Liu Jo
Šál Liu Jo
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: BDAY
Liu Jo Šatka Liu Jo modrá farba, 2A6033 T2745
Liu Jo
Šatka Liu Jo
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-12%
DARČEKOVÝ BOX
Liu Jo Šatka Liu Jo modrá farba, vzorovaná, 2A6045 T2745
Liu Jo
Šatka Liu Jo
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,90 €
Liu Jo Šatka Liu Jo viac farieb, vzorovaná, 2A6061 T2745
Liu Jo
Šatka Liu Jo
41,90 €
-11%
Liu Jo Šatka Liu Jo tyrkysová farba, vzorovaná, 2A6055 T2745
Liu Jo
Šatka Liu Jo
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
DARČEKOVÝ BOX
Liu Jo Šatka Liu Jo čierna farba, vzorovaná, 2F5078.T0300
Liu Jo
Šatka Liu Jo
53,99 €