Prejsť na obsah

Answear Club

Liu Jo Dámske Saká a vesty

Počet vybraných produktov: 8
Liu Jo

Liu-Jo je talianska značka, ktorá vyznačuje trendy! Jemné vzory, kvalitné látky, starostlivo vybrané detaily, moderná elegancia, ktorá sa odvoláva ku klasike - vďaka tomu si zamilujete túto značku! Filozofiou Liu Jo je zvýraznenie prírodzenej krásy a ženskej zmyselnosti.

značka Liu Jo
Liu Jo Sako dámske sivé WF6256 T743A
Liu Jo
Sako dámske
259,90 €
*EXTRA -10% s kódom: STYL
Liu Jo Vesta dámska rifľová modrá UA6188 D0315
Liu Jo
Vesta dámska rifľová
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-10%
*EXTRA -10% s kódom: STYL
Liu Jo Vesta Liu Jo béžová farba, dvojradová, TA6025 JS182
Liu Jo
Vesta Liu Jo
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*-30 % s kódom: STYL
Liu Jo Sako s prímesou vlny Liu Jo béžová farba, dvojradové, vzorované, MF5193 T079A
Liu Jo
Sako s prímesou vlny Liu Jo
329,90 €
*-30 % s kódom: STYL
Liu Jo Bavlnené sako Liu Jo jednoradová, jednofarebná, UA5210 D4854
Liu Jo
Bavlnené sako Liu Jo
289,90 €
Pozrite tiež: