• Oblečenie
      • Šaty
      • Topy a tričká

Local Heroes

Počet vybraných produktov: 5
Local Heroes

Local Heroes je jednou z najpopulárnejších značiek streetwear za posledné roky. Poľská spoločnosť, do ktorej sa zamilovali najväčšie hviezdy sveta, úspešne prosperuje na trhu, nebojí sa ísť proti prúdu. Ich štýly, vzory a farby sa stali stálym doplnkom v módnom priemysle.

značka Local Heroes
populárnych
Pohlavie
Veľkosť
Farba
Cena
-48%
Šaty Local Heroes bordová farba, mini, oversize
Šaty Local Heroes
35.99 €
69.99 €
-59%
Top Local Heroes dámsky, holý chrbát
Top Local Heroes
17.99 €
43.90 €
-59%
Tričko Local Heroes dámske, žltá farba
Tričko Local Heroes
23.99 €
59.90 €
-60%
Tričko s dlhým rukávom Local Heroes dámske, béžová farba
Tričko s dlhým rukávom Local Heroes
22.99 €
57.90 €
-61%
Top Local Heroes dámsky
Top Local Heroes
14.99 €
38.90 €

Local Heroes – streetwear móda

Mladá značka Local Heroes vznikla v roku 2013 ako malá firma orientovaná na výrobu tričiek. Netrvalo dlho a značka si vybudovala dobré meno streetwear módy predovšetkým medzi mladými dievčatami a chlapcami. Dnes má Local Heroes okrem tričiek už aj iné kúsky oblečenia a hravo z nich vyskladáte celý outfit. Zvoľte si outfit od Local Heroes a zaručene omladnete o pár rokov. Nechýbajú im výrazné farby, zmysel pre humor, funkčnosť, či pohodlie.

Heroes local – výstižné nápisy

Výstižné nápisy na tričkách sú módnym prvkom, ktorý je obľúbený hlavne medzi mladšou generáciou, no nájde sa aj v šatníkoch tých starších. Jednoducho ak nájdete kúsok s nápisom, ktorý vás vystihuje, máte nutkanie si ho kúpiť. Heroes Local má vo svojej ponuke mnoho nápisov na rôznych kúskoch, nájdite si ten svoj.

Local Heroes mikina – krátke modely

Niekedy je náročné nájsť mikinu v krátkom strihu nad pás. Ak sa už dlhšiu dobu obzeráte po nejakom takomto kratšom modeli, pozrite sa na Local Heroes mikinu. Má perfektný skrátený strih a navyše je veľmi trendy a štýlová. Samozrejme ak sa na takýto kúsok necítite, tak má pre vás Local Heroes aj klasické dlhšie mikiny.

Local Heroes sukňa – pastelové farby

Áno aj sukňa môže byť v streetwear štýle. Local Heroes sukňa vám ponúka perfektné strihy s vysokým pásom a krásne pastelové farby, ktoré sú stále veľmi trendy. Oblečte si takúto sukňu a zaručene vám zvýši sebavedomie a zlepší deň nie len vám, ale aj ľuďom naokolo vás.