Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB
5.0

Answear.LAB košeľa dámska ľanová hnedá hladká

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 119,90 € -29%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 91,99 € -7%
Farba: hnedá
Answear.LAB košeľa dámska ľanová béžová hladká
Answear.LAB košeľa dámska ľanová burgundská hladká
Answear.LAB košeľa dámska ľanová hnedá hladká
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Hnedá košeľa Answear.LAB – ľanová s relaxed fit strihom

Hnedá košeľa Answear.LAB je ľahký kúsok, ktorý spája voľnosť relaxed fit strihu s prirodzenou krásou ľanu. Tento model, vyznačujúci sa priedušnosťou a minimalistickým dizajnom, prispieva k pohodliu pri nosení v teplejších dňoch. Predstavuje vynikajúci základ pre ležérne, a zároveň elegantné kombinácie, pričom zdôrazňuje klasický a casualový štýl.

Charakteristické vlastnosti dámskej ľanovej košele Answear.LAB s relaxed fit strihom

  • Relaxed fit strih zaisťuje voľnosť pohybu, ponúkajúc voľné a pohodlné prispôsobenie postave
  • Vyrobená zo 100 % ľanu, čo podporuje priedušnosť a ľahkosť, ideálna na teplé dni
  • Rukáv 1/2 so zníženou líniou ramien dodáva košeli ležérny charakter a moderný vzhľad
  • Casual, klasický a minimalistický štýl, čo umožňuje jednoduché kombinovanie s inými odevmi
  • Predĺžený zadný diel košele zvyšuje pohodlie pri nosení a dodáva moderný akcent strihu
  • Taliansky golier dodáva elegantný vzhľad, pričom zvýrazňuje krk a formálny charakter
Vlastnosti produktu
Typ goliera
taliansky
Elastickosť
neelastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
GM0747
Farba výrobcu
BROWN
Farba
hnedá
Značka
Answear.LAB
Výrobca

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
BPY2-KDD032_88X
Materiál
Celý produkt:
100% Ľan
Strih
Rukáv:
1/2
Typ rukáva:
so zníženou líniou ramien
Strih:
relaxed fit
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s modalom hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s modalom
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB hnedá farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, hnedá farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 71,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s viskózou hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s viskózou
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s modalom hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s modalom
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa s prímesou ľanu Answear.LAB hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa s prímesou ľanu Answear.LAB
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 71,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámska košeľa Answear.LAB z kolekcie Unscripted hnedá hladká
Dámska košeľa Answear.LAB z kolekcie Unscripted
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB hnedá farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-26%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska ľanová hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska ľanová
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámska košeľa Answear.LAB z kolekcie Unscripted hnedá s hrachom
Dámska košeľa Answear.LAB z kolekcie Unscripted
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-40%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, hnedá farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
24,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámske, hnedá farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa s prímesou hodvábu Answear.LAB hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa s prímesou hodvábu Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-40%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s viskózou hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s viskózou
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
-40%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s bavlnou hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s bavlnou
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Menčestrová košeľa Answear.LAB hnedá farba, regular, s klasickým golierom
Menčestrová košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 52,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,49 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB z kolekcie Unscripted hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB z kolekcie Unscripted
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
MM by Max Mara košeľa dámska s modalom PASSO hnedá hladká 2616951048600
MM by Max Mara košeľa dámska s modalom PASSO
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Objavte produkty Answear.LAB
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa s prímesou hodvábu Answear.LAB hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa s prímesou hodvábu Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
Košeľa Answear.LAB hnedá farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
58,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa s prímesou ľanu Answear.LAB hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa s prímesou ľanu Answear.LAB
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-40%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s viskózou hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s viskózou
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámska košeľa Answear.LAB z kolekcie Unscripted hnedá s hrachom
Dámska košeľa Answear.LAB z kolekcie Unscripted
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s modalom hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s modalom
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-40%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, hnedá farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
24,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB z kolekcie Unscripted hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB z kolekcie Unscripted
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-40%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,90 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s viskózou hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s viskózou
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámske, hnedá farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámska košeľa Answear.LAB z kolekcie Unscripted hnedá hladká
Dámska košeľa Answear.LAB z kolekcie Unscripted
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB hnedá farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, hnedá farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 71,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-26%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska ľanová hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska ľanová
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB hnedá farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, hnedá farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 71,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s bavlnou hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s bavlnou
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Menčestrová košeľa Answear.LAB hnedá farba, regular, s klasickým golierom
Menčestrová košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 52,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,49 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s modalom hnedá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s modalom
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Answear.LAB čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Bavlnená košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €