Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Au Maison
5.0

Au Maison váza dekoratívna z keramiky 20 x 10 cm AU810.998.08

21,99 €
Farba: viacfarebná
ONE SIZE
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Keramická váza Au Maison – moderný akcent do vášho interiéru

Dekoratívna váza Au Maison je elegantný prvok interiérového dizajnu, ktorý obohatí každý priestor. Je vyrobená z keramiky, má moderný pásikavý vzor a viacfarebné prevedenie, vďaka čomu je rafinovaným doplnkom. Tento dizajn sa dokonale hodí do moderných aranžmánov a dodáva im umelecký výraz.

Moderná viacfarebná váza Au Maison – prečo sa ju oplatí vybrať?

  • Vyhotovenie z vysokokvalitnej keramiky zaručuje dlhú životnosť, odolnosť proti poškodeniu a jednoduchú údržbu
  • Moderný dizajn s pásikavým vzorom sa dokonale hodí k rôznym aranžmánom a vnáša do nich dynamický akcent
  • Viacfarebné prevedenie a pásikavý vzor vytvárajú jedinečný vzhľad, ktorý priťahuje pozornosť a obohacuje priestor
  • Štíhly tvar s výškou 20 cm a priemerom 10 cm je ideálny na vystavenie jednotlivých kvetov alebo malých kytíc
Údaje o produkte
Kód výrobcu
AU810.998.08
Farba výrobcu
multi
Farba
viacfarebná
Značka
Au Maison
ID produktu
99KK-DRU1K9_MLC
Materiál
Celý produkt:
100% Keramika
Pokyny na údržbu:
Umývať ručne.
Rozmery
Priemer:
10 cm
Výška:
20 cm
Podobné produkty
*-25 % s kódom: SALE
Au Maison váza dekoratívna z keramiky 20 x 10 cm AU810.998.03
Au Maison váza dekoratívna z keramiky 20 x 10 cm
21,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Au Maison váza dekoratívna z keramiky 20 x 10 cm AU810.998.13
Au Maison váza dekoratívna z keramiky 20 x 10 cm
21,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Dekoratívna váza AU Maison 20 x 10 cm AU810.998.12
Dekoratívna váza AU Maison 20 x 10 cm
19,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Au Maison váza dekoratívna z keramiky 20 x 10 cm AU810.998.09
Au Maison váza dekoratívna z keramiky 20 x 10 cm
21,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Dekoratívna váza Bloomingville Mae
Dekoratívna váza Bloomingville Mae
38,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Dekoratívna váza Seletti Canopie Rosio
Dekoratívna váza Seletti Canopie Rosio
159,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Dekoratívna váza Philippi Esmeralda
Dekoratívna váza Philippi Esmeralda
97,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Dekoratívna váza Rice 25 x 12 cm
Dekoratívna váza Rice 25 x 12 cm
58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dekoratívna váza Madam Stoltz 19 x 22 cm
Dekoratívna váza Madam Stoltz 19 x 22 cm
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Dekoratívna váza Seletti x Toiletpaper
Dekoratívna váza Seletti x Toiletpaper
73,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dekoratívna váza
Dekoratívna váza
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
Dekoratívna váza Present Time Fiesta
Dekoratívna váza Present Time Fiesta
65,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Qué Rico váza dekoratívna z dolomitu 16 x 6,5 x 15,5 cm 148.01396
Qué Rico váza dekoratívna z dolomitu 16 x 6,5 x 15,5 cm
28,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Dekoratívna váza Seletti Toiletpaper
Dekoratívna váza Seletti Toiletpaper
73,99 €
By-Boo váza dekoratívna z dolomitu 17,3 x 12,5 x 22 cm 260188
By-Boo váza dekoratívna z dolomitu 17,3 x 12,5 x 22 cm
24,99 €
Dekoratívna váza Madam Stoltz 21 x 27,5 cm
Dekoratívna váza Madam Stoltz 21 x 27,5 cm
53,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Madam Stoltz váza dekoratívna z farebného skla 14 x 22 cm EV.35848
Madam Stoltz váza dekoratívna z farebného skla 14 x 22 cm
26,99 €
Dekoratívna váza home & lifestyle
Dekoratívna váza home & lifestyle
55,99 €
Fluid Market váza dekoratívna z keramiky 18 x 18 x 10 cm AAVSECHERRY
Fluid Market váza dekoratívna z keramiky 18 x 18 x 10 cm
46,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Dekoratívna váza Seletti Canopie Izumi
Dekoratívna váza Seletti Canopie Izumi
149,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Dekoratívna váza Philippi Esmeralda XS
Dekoratívna váza Philippi Esmeralda XS
36,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dekoratívna váza Rice
Dekoratívna váza Rice
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,49 €
*-25 % s kódom: SALE
DOIY Váza dekoratívna z keramiky 11,6 x 11,6 x 22 cm DYVASLRDSH
DOIY Váza dekoratívna z keramiky 11,6 x 11,6 x 22 cm
46,99 €
Qué Rico váza dekoratívna z dolomitu 10 x 10 x 25 cm 148.01558
Qué Rico váza dekoratívna z dolomitu 10 x 10 x 25 cm
48,99 €
Dekoratívna váza Light & Living 22,5 x 36,5 cm
Dekoratívna váza Light & Living 22,5 x 36,5 cm
60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dekoratívna váza DOIY Woodland
Dekoratívna váza DOIY Woodland
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 40,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
Qué Rico váza dekoratívna z keramiky 8 x 8 x 14 cm 148.01564
Qué Rico váza dekoratívna z keramiky 8 x 8 x 14 cm
26,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Dekoratívna váza Bloomingville Kairi
Dekoratívna váza Bloomingville Kairi
16,90 €
Dekoratívna váza Bizzotto Medea
Dekoratívna váza Bizzotto Medea
43,99 €
Objavte produkty Au Maison
*-25 % s kódom: SALE
Au Maison váza dekoratívna z keramiky 20 x 10 cm AU810.998.13
Au Maison váza dekoratívna z keramiky 20 x 10 cm
21,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Au Maison váza dekoratívna z keramiky 20 x 10 cm AU810.998.09
Au Maison váza dekoratívna z keramiky 20 x 10 cm
21,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Dekoratívna váza AU Maison 20 x 10 cm AU810.998.12
Dekoratívna váza AU Maison 20 x 10 cm
19,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Au Maison váza dekoratívna z keramiky 20 x 10 cm AU810.998.03
Au Maison váza dekoratívna z keramiky 20 x 10 cm
21,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Au Maison váza dekoratívna z keramiky 20 x 10 cm AU810.998.01
Au Maison váza dekoratívna z keramiky 20 x 10 cm
21,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Dekoračný svietnik AU Maison 29 cm viac farieb, 938.812.480.865
Dekoračný svietnik AU Maison 29 cm
19,90 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dekoračný svietnik AU Maison
Dekoračný svietnik AU Maison
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dekoračný svietnik AU Maison
Dekoračný svietnik AU Maison
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dekoračný svietnik AU Maison
Dekoračný svietnik AU Maison
Aktuálna cena:
26,90 €
Bežná cena: 30,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dekoračný svietnik AU Maison 13 cm viac farieb, CB301.943.142
Dekoračný svietnik AU Maison 13 cm
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 50,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Dekoračný svietnik AU Maison
Dekoračný svietnik AU Maison
17,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Dekoračný svietnik AU Maison
Dekoračný svietnik AU Maison
21,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dekorácia AU Maison
Dekorácia AU Maison
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dekoračný svietnik AU Maison
Dekoračný svietnik AU Maison
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 34,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dekoračný svietnik AU Maison
Dekoračný svietnik AU Maison
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dekoračný svietnik AU Maison
Dekoračný svietnik AU Maison
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 19,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-23%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Umelá rastlina AU Maison Amaranthus
Umelá rastlina AU Maison Amaranthus
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 20,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Umelé kvety AU Maison
Umelé kvety AU Maison
16,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dekoračný svietnik AU Maison
Dekoračný svietnik AU Maison
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,49 €
*-25 % s kódom: SALE
Dekoračný svietnik AU Maison
Dekoračný svietnik AU Maison
20,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dekoračný svietnik AU Maison
Dekoračný svietnik AU Maison
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Dekoračný svietnik AU Maison
Dekoračný svietnik AU Maison
20,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Úchytka na nábytokAU Maison
Úchytka na nábytokAU Maison
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dekoračný svietnik AU Maison
Dekoračný svietnik AU Maison
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,90 €