Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Paul Smith
5.0

Bavlnená košeľa Paul Smith pánska, biela farba, regular, s klasickým golierom, M1R-800P-P00811

-41%
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 339,90 € -41%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 339,90 € -41%
Farba: biela
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Bavlnená košeľa Paul Smith

Košeľa z kolekcie Paul Smith. Model vyrobený zo vzorovanej látky. Model vyrobený z mimoriadne príjemného bavlneného materiálu.
- Strih regular.
- Zapínanie na gombíky.
- Manžety na gombíky.
- Jemne vystužený, klasický golier kent.
- Tenká, málo elastická látka.
- Dĺžka rukáva: 69 cm.
- Dĺžka: 78 cm.
- Šírka v podpazuší: 58 cm.
- Šírka pliec: 45 cm.
- Veľkosti pre rozmer: XL.
Vlastnosti produktu
Typ goliera
klasický, spevnený
Údaje o produkte
Kód výrobcu
M1R.800P.P00811
Farba
biela
Značka
Paul Smith
Výrobca

Paul Smith Europe SAS
70 Rue Des Archives, 75003 Paris, France
customerservices@paulsmith.com

ID produktu
PPYA-KDM0E4_00X
Zloženie
100 % Bavlna
Strih
Rukáv:
dlhý
Typ rukáva:
klasický
Strih:
regular fit
Rozmery
Model je vysoký 188 cm a má na sebe veľkosť 16.5
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
Bavlnená košeľa Paul Smith pánska, biela farba, regular, s klasickým golierom, M1R-800P2-L00050
Bavlnená košeľa Paul Smith
249,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger košeľa pánska bavlnená biela hladká MW0MW39754
Tommy Hilfiger košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
-10%
*-5 % s kódom: SALE
Pánska ľanová košeľa Michael Kors biela hladká CF5407U4YT
Pánska ľanová košeľa Michael Kors
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 91,99 €
Medicine košeľa pánska bavlnená biela hladká
Medicine košeľa pánska bavlnená
34,90 €
-31%
Bavlnená košeľa MM6 Maison Margiela biela farba, voľný strih, s golierom button-down, SH0DT0025.MTN085.961
Bavlnená košeľa MM6 Maison Margiela
Aktuálna cena:
399,90 €
Bežná cena: 579,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 579,90 €
-17%
*-5 % s kódom: SALE
Košeľa s prímesou ľanu Lindbergh zelená farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa s prímesou ľanu Lindbergh
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-14%
*-5 % s kódom: SALE
BOSS košeľa pánska ľanová LIAM biela hladká 50556077
BOSS košeľa pánska ľanová LIAM
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 128,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Tommy Hilfiger biela farba, regular, s klasickým golierom, MW0MW41702
Bavlnená košeľa Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*-5 % s kódom: SALE
BOSS Orange košeľa pánska ľanová biela hladká 50537382
BOSS Orange košeľa pánska ľanová
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
-40%
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Joop! Pit pánska, biela farba, slim, s klasickým golierom, 3003881910016610
Bavlnená košeľa Joop! Pit
Aktuálna cena:
71,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Armani Exchange pánska košeľa z viskózy biela XM002106 AF13235
Armani Exchange pánska košeľa z viskózy
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa BOSS pánska, biela farba, slim, s klasickým golierom, 50480093
Bavlnená košeľa BOSS
Aktuálna cena:
88,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 €
Michael Kors košeľa pánska bavlnená s elastanom biela CT64005LA8
Michael Kors košeľa pánska bavlnená s elastanom
129,90 €
-50%
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Versace Jeans Couture pánska, biela farba, regular, s klasickým golierom, 78GAL2S0 NS630
Bavlnená košeľa Versace Jeans Couture
Aktuálna cena:
198,99 €
Bežná cena: 399,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 399,90 €
-20%
*-5 % s kódom: SALE
Sisley košeľa pánska bavlnená biela hladká 51C3SQ05B
Sisley košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-30%
Bavlnená košeľa Kenzo pánska, biela farba, regular, s golierom button-down, FF55CH4109LO.01
Bavlnená košeľa Kenzo
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 329,90 €
-11%
*-5 % s kódom: SALE
Košeľa HUGO pánska, biela farba, slim, s klasickým golierom, 50539770
Košeľa HUGO
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
Bavlnená košeľa A.P.C. Chemise Greg COECK.H12499-WHITE, pánska, biela farba, regular, s klasickým golierom
Bavlnená košeľa A.P.C. Chemise Greg
199,90 €
Košeľa AMBUSH Pearl Button Shirt biela farba, voľný strih, s klasickým golierom, 12115313
Košeľa AMBUSH Pearl Button Shirt
669,90 €
-15%
Košeľa Medicine biela farba, slim, s klasickým golierom
Košeľa Medicine
Aktuálna cena:
16,90 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-11%
*-5 % s kódom: SALE
Košeľa Lindbergh pánska, biela farba, voľný strih
Košeľa Lindbergh
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa BOSS pánska, biela farba, voľný strih, 50539663
Bavlnená košeľa BOSS
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Paul&Shark pánska, biela farba, regular, s klasickým golierom, 25413116CF
Bavlnená košeľa Paul&Shark
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Guess košeľa pánska bavlnená biela hladká M6YH14 W2736
Guess košeľa pánska bavlnená
69,90 €
-30%
MM6 Maison Margiela košeľa pánska bavlnená biela SH0DT0042.M35256.101
MM6 Maison Margiela košeľa pánska bavlnená
Aktuálna cena:
499,90 €
Bežná cena: 719,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 719,90 €
Calvin Klein košeľa oxford pánska bavlnená biela hladká LV019EU062
Calvin Klein košeľa oxford pánska bavlnená
99,99 €
-14%
*-5 % s kódom: SALE
BOSS košeľa pánska bavlnená s elastanom JOE biela hladká 50560583
BOSS košeľa pánska bavlnená s elastanom JOE
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld košeľa pánska s ľanom biela hladká 552627.605000
Karl Lagerfeld košeľa pánska s ľanom
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Košeľa Solid biela farba, regular, s klasickým golierom, 21108488
Košeľa Solid
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
Objavte produkty Paul Smith
Bavlnená košeľa Paul Smith pánska, biela farba, regular, s klasickým golierom, M1R-800P2-L00050
Bavlnená košeľa Paul Smith
249,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith pánska, biela farba, regular, s klasickým golierom, M1R-800P-P02562
Bavlnená košeľa Paul Smith
309,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith regular, s klasickým golierom, M1R-428Z-P02630
Bavlnená košeľa Paul Smith
459,90 €
-43%
Košeľa Paul Smith pánska, šedá farba, slim, s klasickým golierom, M1R-006L-N02517
Košeľa Paul Smith
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 369,90 €
Košeľa Paul Smith viac farieb, regular, M1R-426Z-P02674
Košeľa Paul Smith
359,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith pánska, béžová farba, regular, s klasickým golierom, M1R-901U-P02598
Bavlnená košeľa Paul Smith
309,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith bordová farba, regular, s klasickým golierom, M1R-901U-T02718
Bavlnená košeľa Paul Smith
249,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith tmavomodrá farba, regular, s klasickým golierom, M1R-389Z-P02630
Bavlnená košeľa Paul Smith
429,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith tmavomodrá farba, regular, M1R-800P-T02750
Bavlnená košeľa Paul Smith
249,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith pánska, regular, s klasickým golierom, M1R-800P2-L00050
Bavlnená košeľa Paul Smith
249,90 €
-12%
Bavlnená košeľa Paul Smith pánska, čierna farba, regular, s klasickým golierom, M1R-800P2-L00050
Bavlnená košeľa Paul Smith
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 249,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith pánska, regular, s klasickým golierom, M1R-800P-P02562
Bavlnená košeľa Paul Smith
309,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith pánska, tmavomodrá farba, slim, s klasickým golierom, M1R-800P-P02609
Bavlnená košeľa Paul Smith
289,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith pánska, slim, s klasickým golierom, M1R-790Y-M00050
Bavlnená košeľa Paul Smith
269,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith pánska, tmavomodrá farba, slim, s klasickým golierom, M1R-790Y-M00050
Bavlnená košeľa Paul Smith
269,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith tmavomodrá farba, regular, s klasickým golierom, M1R-428Z-P02630
Bavlnená košeľa Paul Smith
459,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith pánska, tmavomodrá farba, regular, s klasickým golierom, M1R-800P2-L00050
Bavlnená košeľa Paul Smith
249,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith regular, s klasickým golierom, M1R-901U-P02649
Bavlnená košeľa Paul Smith
279,90 €
Bavlnená košeľa Paul Smith béžová farba, regular, s klasickým golierom, M1R-901U-P02635
Bavlnená košeľa Paul Smith
339,90 €
Košeľa Paul Smith pánska, hnedá farba, regular, s klasickým golierom, M1R-901U-N02490
Košeľa Paul Smith
399,90 €
Košeľa Paul Smith
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 369,90 €