Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
United Colors of Benetton
5.0

Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton zelená farba

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 25,90 € -18%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 € -8%
Farba: zelená
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton

Tričko s dlhým rukávom z kolekcie United Colors of Benetton. Model vyrobený zo vzorovanej pleteniny. Model vyrobený z mimoriadne príjemného bavlneného materiálu.
- Jednoduchý, neblokujúci pohyb strih.
- Lodičkový výstrih.
- Trojštvrťový rukáv.
- Tenká, elastická pletenina.
- Dĺžka rukáva: 46 cm.
- Dĺžka: 61 cm.
- Šírka v podpazuší: 42 cm.
- Veľkosti pre rozmer: S.
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
3OA6E16A1
Farba
zelená
Značka
United Colors of Benetton
Výrobca

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID produktu
PPYH-BUD05G_77X
Zloženie
100 % Bavlna
Strih
Výstrih:
okrúhly, lodičkový
Strih:
regular fit
Rozmery
Modelka je vysoká 175 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton ružová farba, 3GA2E16A1
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton zelená farba, 3GA8E16G0
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton zelená farba, 3GA8D10C4
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton Tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené zelené 3PNUD10C5
United Colors of Benetton Tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 45,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske z viskózy zelené 3Z12D10C2
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske z viskózy
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton modrá farba, s rolákom, 30YSE2225
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,95 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton ružová farba, 3GA2E16A1
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené zelené 339PD10C4
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton zelená farba, 3TVRD3017
Tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
Tričko s dlhým rukávom s prímesou ľanu United Colors of Benetton zelená farba, 38O0D109X
Tričko s dlhým rukávom s prímesou ľanu United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené zelené 3PNUD3018
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Marc O'Polo zelená farba, s rolákom, 5000007075
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Marc O'Polo
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Armani Exchange zelená farba, XW001350 AF17172
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Armani Exchange
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Marc O'Polo zelená farba, 5000007381
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Marc O'Polo
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s dlhým rukávom Sisley dámske, 3QU4L12EE
Tričko s dlhým rukávom Sisley
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
Marc O'Polo tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené zelené 5000012509
Marc O'Polo tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené
53,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s dlhým rukávom 2NDDAY zelená farba
Tričko s dlhým rukávom 2NDDAY
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sisley tričko s dlhým rukávom dámske zelené 3XEPL108K
Sisley tričko s dlhým rukávom dámske
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
Rag & Bone tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené Kelly zelené RE5M32PT3KW
Rag & Bone tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené Kelly
219,90 €
Medicine tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené s elastanom zelené
Medicine tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené s elastanom
17,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningové tričko s dlhým rukávom Casall Technical Pursuit zelená farba, s polorolákom, 24218
Tréningové tričko s dlhým rukávom Casall Technical Pursuit
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s dlhým rukávom BOSS dámske, zelená farba, 50532052
Tričko s dlhým rukávom BOSS
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess Jeans tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené zelené W6GPA5 KCPS1
Guess Jeans tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
adidas Performance tréningové tričko s dlhým rukávom dámske Essentials béžové KQ8388
adidas Performance tréningové tričko s dlhým rukávom dámske Essentials
36,99 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s dlhým rukávom Pepe Jeans dámsky, zelená farba, s polorolákom
Tričko s dlhým rukávom Pepe Jeans
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Karl Lagerfeld IKON čierna farba, A1W17137
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Karl Lagerfeld IKON
Aktuálna cena:
65,90 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Fjallraven 1960 Logo zelená farba
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Fjallraven 1960 Logo
129,90 €
-38%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s dlhým rukávom Sixth June dámsky, zelená farba
Tričko s dlhým rukávom Sixth June
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 32,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-52%
Medicine dlhý rukáv dámsky zelený
Medicine dlhý rukáv dámsky
Aktuálna cena:
11,90 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
-70%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s dlhým rukávom Résumé dámsky, zelená farba
Tričko s dlhým rukávom Résumé
Aktuálna cena:
38,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
Objavte produkty United Colors of Benetton
Tričko s dlhým rukávom s prímesou ľanu United Colors of Benetton zelená farba, 38O0D109X
Tričko s dlhým rukávom s prímesou ľanu United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton ružová farba, 3GA2E16A1
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton zelená farba, 3GA8E16G0
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton Tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené zelené 3PNUD10C5
United Colors of Benetton Tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 45,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené zelené 339PD10C4
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton ružová farba, 3GA2E16A1
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton modrá farba, s rolákom, 30YSE2225
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,95 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske z viskózy zelené 3Z12D10C2
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske z viskózy
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton zelená farba, 3TVRD3017
Tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton zelená farba, 3GA8D10C4
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené zelené 3PNUD3018
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené béžová 339PD10C4
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske tmavomodré 3TVRD4025
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton tyrkysová farba, 3TVRD3017
Tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton béžová farba, 3GA8D10C4
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 26,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton šedá farba, s rolákom
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton Tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené béžové 3PNUD3018
United Colors of Benetton Tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-28%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton dámsky, biela farba,
Tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton biela farba, 3GA8D10CF
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton tmavomodrá farba, 3GA8D10C4
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton zelená farba, 30YSD109W
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton žltá farba, 30YSD109W
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené tmavomodré 339PD10C4
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton dámske, šedá farba
Tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton fialová farba, 3GA8E16G0
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton dámske bavlnené tričko s dlhým rukávom burgundské 3UJZD3019
United Colors of Benetton dámske bavlnené tričko s dlhým rukávom
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton tmavomodrá farba, 3GA8D10CF
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton ružová farba, 3GA2E16A1
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske čierne 3TVRD4025
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom dámske
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton hnedá farba, 3GA8E16G0
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €