Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB
4.0

Body Answear.LAB ružová farba, jednofarebná

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 46,99 € -61%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 € -5%
Farba: ružová
Body Answear.LAB biela farba, jednofarebná
Body Answear.LAB ružová farba, jednofarebná
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Body Answear.LAB

Body z kolekcie Answear.LAB. Model vyrobený z hladkej pleteniny. Kolekcia dostupná iba na Answear.sk.
- Špicatý výstrih so zaväzovaním.
- Model s otvoreným chrbtom.
- Zapínanie na háčik a očko v rozkroku pre plnú funkčnosť.
- Tenká, elastická pletenina.
- Dĺžka: 80 cm.
- Šírka v podpazuší: 39 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M/L.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
61837.hos
Farba
ružová
Značka
Answear.LAB
Výrobca

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
BBYA-BDD06Y_43X
Zloženie
97 % Polyester, 3 % Elastan
Strih
Rukáv:
bez rukávov, na ramienka
Výstrih:
V výstrih, s viazaním
Strih:
slim fit
Rozmery
Modelka je vysoká 173 cm a má na sebe veľkosť S/M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB ružová farba, jednofarebná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka s prímesou ľanu Answear.LAB ružová farba, jednofarebná
Blúzka s prímesou ľanu Answear.LAB
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB blúzka s ramienkami dámska ružová hladká
Answear.LAB blúzka s ramienkami dámska
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB dámska, ružová farba, jednofarebná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená blúzka Answear.LAB ružová farba, vzorovaná
Bavlnená blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB dámska, ružová farba, vzorovaná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB blúzka dámska čipkovaná ružová
Answear.LAB blúzka dámska čipkovaná
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená blúzka Answear.LAB ružová farba, vzorovaná
Bavlnená blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB ružová farba, jednofarebná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB blúzka dámska s modalom ružová hladká
Answear.LAB blúzka dámska s modalom
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB ružová farba, jednofarebná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená blúzka Answear.LAB ružová farba, jednofarebná
Bavlnená blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená blúzka Answear.LAB ružová farba, jednofarebná
Bavlnená blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-18%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Blúzka Marella LAZISE dámska, ružová farba, jednofarebná, 2513361151200
Blúzka Marella LAZISE
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS Orange košeľa dámska s prímesou ľanu C Bisenas ružová hladká 50559261
BOSS Orange košeľa dámska s prímesou ľanu C Bisenas
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,99 €
-54%
Blúzka Medicine dámska, ružová farba, jednofarebná
Blúzka Medicine
Aktuálna cena:
5,90 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Marella VITERBO dámska, ružová farba, vzorovaná, 2513111152200
Košeľa Marella VITERBO
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Marc O'Polo blúzka dámska bavlnená ružová s kvetmi 5000013398
Marc O'Polo blúzka dámska bavlnená
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
-39%
Medicine blúzka dámska ružová s kockovaným vzorom
Medicine blúzka dámska
Aktuálna cena:
19,90 €
Bežná cena: 32,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,90 €
BOSS blúzka dámska Bacope červená hladká 50567489
BOSS blúzka dámska Bacope
228,90 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton blúzka dámska s bavlnou ružová 5WAQDQ0EP
United Colors of Benetton blúzka dámska s bavlnou
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Victoria Beckham dámska, ružová farba, jednofarebná
Blúzka Victoria Beckham
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 739,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená blúzka Résumé VictoriaRS Shirt dámska, ružová farba, jednofarebná, 19610951
Bavlnená blúzka Résumé VictoriaRS Shirt
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-34%
Medicine košeľová blúzka dámska ľanová ružová hladká
Medicine košeľová blúzka dámska ľanová
Aktuálna cena:
24,90 €
Bežná cena: 37,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Morgan ružová farba, vzorovaná, DPOKA
Blúzka Morgan
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Morgan OPIAL.F ružová farba, vzorovaná, OPIAL.F
Blúzka Morgan OPIAL.F
Aktuálna cena:
29,90 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka United Colors of Benetton ružová farba, jednofarebná, 4VW95H00B
Blúzka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená blúzka Pepe Jeans DOROTEA dámska, ružová farba, jednofarebná, PL304815
Bavlnená blúzka Pepe Jeans DOROTEA
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 40,49 €
-24%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Never Fully Dressed blúzka dámska ružová NFDTO3450
Never Fully Dressed blúzka dámska
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
Objavte produkty Answear.LAB
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená blúzka Answear.LAB ružová farba, vzorovaná
Bavlnená blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB blúzka dámska čipkovaná ružová
Answear.LAB blúzka dámska čipkovaná
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB blúzka dámska s modalom ružová hladká
Answear.LAB blúzka dámska s modalom
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená blúzka Answear.LAB ružová farba, jednofarebná
Bavlnená blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB ružová farba, jednofarebná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB blúzka s ramienkami dámska ružová hladká
Answear.LAB blúzka s ramienkami dámska
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená blúzka Answear.LAB ružová farba, vzorovaná
Bavlnená blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená blúzka Answear.LAB ružová farba, jednofarebná
Bavlnená blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB ružová farba, jednofarebná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB dámska, ružová farba, jednofarebná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka s prímesou ľanu Answear.LAB ružová farba, jednofarebná
Blúzka s prímesou ľanu Answear.LAB
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB ružová farba, jednofarebná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB dámska, ružová farba, vzorovaná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB blúzka dámska béžová hladká
Answear.LAB blúzka dámska
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB top dámsky z lyocellu zelený hladký
Answear.LAB top dámsky z lyocellu
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Body Answear.LAB dámska, čierna farba, jednofarebná
Body Answear.LAB
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Answear.LAB dámska, béžová farba, regular, s klasickým golierom
Bavlnená košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB dámska, čierna farba, jednofarebná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s modalom žltá hladká
Answear.LAB košeľa dámska s modalom
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
Blúzka Answear.LAB dámska, čierna farba, vzorovaná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB šedá farba, jednofarebná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-35%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB top dámsky biely
Answear.LAB top dámsky
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB čierna farba, jednofarebná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB blúzka s volánom dámska čierna hladká
Answear.LAB blúzka s volánom dámska
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB béžová farba, jednofarebná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB blúzka halter dámska tmavomodrá hladká
Answear.LAB blúzka halter dámska
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
Answear.LAB blúzka dámska s viskózou čierna s kvetmi
Answear.LAB blúzka dámska s viskózou
28,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB dámska, biela farba, jednofarebná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blúzka Answear.LAB dámska, čierna farba, vzorovaná
Blúzka Answear.LAB
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 34,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
Answear.LAB blúzka s volánom dámska čipkovaná čierna
Answear.LAB blúzka s volánom dámska čipkovaná
65,99 €