Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Bond Eye

Bond Eye plážové šaty dámske čierne BOUND752

-15%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 199,90 € -45%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 € -15%
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Čierne plážové šaty Bond Eye zo sieťoviny – ideálne na pláž

Plážové šaty Bond Eye sú ľahké a vzdušné, ktoré zaisťujú pohodlie v horúcich dňoch a dodávajú outfitu jemnosť. Vyrobené z jemnej sieťoviny, sa dokonale osvedčia ako prehoz na plavky, čo umožňuje voľnosť pohybu. Tento model, navrhnutý v ležérnom a plážovom štýle, je vynikajúci na relax na pláži, prechádzky po prímorskej promenáde alebo letné stretnutia, zdôrazňujúc letnú estetiku.

Kľúčové vlastnosti plážových šiat Bond Eye

  • Plážové šaty – ľahký strih ideálny na prehodenie cez plavky
  • Voľný strih – poskytuje voľnosť pohybu a pohodlie pri nosení v horúcich dňoch
  • Vyrobené z vzdušnej sieťoviny – podporuje cirkuláciu vzduchu a dodáva pocit ľahkosti
  • Ľahké a polopriehľadné – umožňuje jemne zdôrazniť letný outfit
  • Ležérny a plážový štýl – dokonale zapadá do relaxačnej atmosféry dovolenky
  • Hladký vzor s textúrou sieťoviny – dodáva jemnú eleganciu a moderný charakter
Údaje o produkte
Kód výrobcu
BOUND752
Farba
čierna
Značka
Bond Eye
ID produktu
PPY2-BID0R9_99X
Materiál
Celý produkt:
93% Nylon, 7% Elastan
Rozmery
Modelka je vysoká 172 cm a má na sebe veľkosť XS/S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bond Eye plážové šaty dámske čierne BOUND804
Bond Eye plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Plážové šaty Bond Eye čierna farba, BARE646F
Plážové šaty Bond Eye
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážové šaty Bond Eye čierna farba, BOUND620
Plážové šaty Bond Eye
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bond Eye plážové šaty dámske čierne BARE022R
Bond Eye plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Liu Jo plážové šaty dámske čierne VA6130 TS125
Liu Jo plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Twinset plážové tričko dámske čierne 261LM3ABB
Twinset plážové tričko dámske
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 167,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodvábne plážové šaty PARAMIDONNA čierna farba, CR25MB
Hodvábne plážové šaty PARAMIDONNA
Aktuálna cena:
349,90 €
Bežná cena: 669,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 369,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB plážové nohavice dámske čierne
Answear.LAB plážové nohavice dámske
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené plážové šaty čierna farba, 20501179
Bavlnené plážové šaty
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 399,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Liu Jo plážové šaty dámske čierne VA6113 T2920
Liu Jo plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážový odev Chantelle čierna farba, C18RW6
Plážový odev Chantelle
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážový odev Chantelle ECLIPSE čierna farba, C18WW0
Plážový odev Chantelle ECLIPSE
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-20%
HUGO plážová sukňa dámska Terry mono_skirt čierna 50561070
HUGO plážová sukňa dámska Terry mono_skirt
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážové nohavice Banana Moon Beachsoul čierna farba, OSMOZE.BEACHSOU
Plážové nohavice Banana Moon Beachsoul
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnený plážový top Karl Lagerfeld čierna farba, B1W46024
Bavlnený plážový top Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Triumph plážové nohavice dámske Beach MyWear čierne 10226465
Triumph plážové nohavice dámske Beach MyWear
41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Twinset plážové šaty dámske čierne 261LB2KBB
Twinset plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 141,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Liu Jo plážové šaty dámske čierne VA6212 JS003
Liu Jo plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pedro del Hierro plážové šaty dámske čierne 2963407
Pedro del Hierro plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážové nohavice Desigual BAHAMAS PANT čierna farba, 25SWMW01
Plážové nohavice Desigual BAHAMAS PANT
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB plážová sukňa dámska čierna
Answear.LAB plážová sukňa dámska
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Liu Jo plážové šaty dámske čierne VA6215 JS360
Liu Jo plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Twinset Plážové nohavice dámske čierne 261LM3ACC
Twinset Plážové nohavice dámske
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 180,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Seafolly jednodielne plavky dámske Cap Sleeve Sunvest čierne 60303-072
Seafolly jednodielne plavky dámske Cap Sleeve Sunvest
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Max Mara Beachwear plážový top dámsky MAGGIO čierny 2616161039600
Max Mara Beachwear plážový top dámsky MAGGIO
Aktuálna cena:
88,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton plážové šaty dámske čierne 434Q5V02L
United Colors of Benetton plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážový overal women'secret čierna farba, 5543695
Plážový overal women'secret
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess plážový top dámsky NEREA čierny E6GP01 KG322
Guess plážový top dámsky NEREA
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Liu Jo plážové šaty dámske čierne VA6212 JS003
Liu Jo plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
Objavte produkty Bond Eye
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bond Eye plážové šaty dámske čierne BARE022R
Bond Eye plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bond Eye plážové šaty dámske čierne BOUND804
Bond Eye plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Plážové šaty Bond Eye čierna farba, BARE646F
Plážové šaty Bond Eye
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážové šaty Bond Eye čierna farba, BOUND620
Plážové šaty Bond Eye
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážové šaty Bond Eye fialová farba, BOUND613
Plážové šaty Bond Eye
Aktuálna cena:
86,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-36%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážové šaty Bond Eye červená farba, BARE646F
Plážové šaty Bond Eye
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Plážové šaty Bond Eye hnedá farba, BARE647F
Plážové šaty Bond Eye
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážový top Bond Eye fialová farba, BOUND616
Plážový top Bond Eye
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 95,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bond Eye pareo dámske tmavomodré BOUND707
Bond Eye pareo dámske
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Plážové šaty Bond Eye hnedá farba, BARE646F
Plážové šaty Bond Eye
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážový top Bond Eye šedá farba, BOUND729
Plážový top Bond Eye
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-37%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážové šaty Bond Eye červená farba, BARE647F
Plážové šaty Bond Eye
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážové nohavice Bond Eye hnedá farba, BOUND691
Plážové nohavice Bond Eye
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážové šaty Bond Eye JERRIE hnedá farba, BOUND477
Plážové šaty Bond Eye JERRIE
Aktuálna cena:
118,99 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavky Bond Eye hnedá farba, mäkké košíky, BARE652R
Plavky Bond Eye
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Jednodielne plavky Bond Eye fialová farba, mäkké košíky, BOUND764
Jednodielne plavky Bond Eye
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bond Eye brazílske plavkové nohavičky dámske čierne BARE660R
Bond Eye brazílske plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Obojstranné brazílske plavky Bond Eye zelená farba, BARE020RV
Obojstranné brazílske plavky Bond Eye
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Obojstranné plavkové nohavičky Bond Eye ružová farba, BARE025R
Obojstranné plavkové nohavičky Bond Eye
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Jednodielne plavky Bond Eye fialová farba, mäkké košíky, BOUND778
Jednodielne plavky Bond Eye
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Bond Eye čierna farba, mäkké košíky, BARE655R
Plavková podprsenka Bond Eye
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 86,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Bond Eye ANISHA zelená farba, BOUND464
Plavkové nohavičky Bond Eye ANISHA
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Bond Eye tmavomodrá farba, BOUND807
Plavkové nohavičky Bond Eye
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Bond Eye JEAN ružová farba, mäkké košíky, BOUND467
Plavková podprsenka Bond Eye JEAN
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bond Eye plavková podprsenka dámska čierna BARE059R
Bond Eye plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bond Eye plavková podprsenka dámska ružová BOUND599
Bond Eye plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Jednodielne plavky Bond Eye MARA zelená farba, mäkké košíky, BOUND004
Jednodielne plavky Bond Eye MARA
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Obojstranná plavková podprsenka Bond Eye ružová farba, mäkké košíky, BARE024R
Obojstranná plavková podprsenka Bond Eye
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Obojstranné plavkové nohavičky Bond Eye čierna farba, BARE036R
Obojstranné plavkové nohavičky Bond Eye
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
Plavkové nohavičky Bond Eye PALMER
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,90 €