Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
BOSS Orange
5.0

BOSS Orange šortky dámske bavlnené s elastanom C Tulina-D burgundské high waist 50556394

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 148,90 € -28%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 € -4%
Farba: burgundské
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Bordové šortky BOSS Orange – štýlový komfort a voľnosť na leto

Dámske bordové šortky BOSS Orange s vysokým pásom, ktoré sa vyznačujú voľným strihom, elastickým materiálom a čiastočnou bavlnenou podšívkou. Tento model, doplnený textilným opaskom na zaviazanie v páse, sa osvedčí v ležérnych, mládežníckych a mestských štylizáciách, pričom ponúka voľnosť a pohodlie.

Špeciálne vlastnosti dámskych šortiek s vysokým pásom BOSS Orange – kľúčové vlastnosti a výhody

  • Voľný strih so širokými nohavicami podporuje pohodlie a voľnosť pohybu
  • Vysoký pás opticky predlžuje nohy a elegantne zvýrazňuje postavu
  • Bavlnená tkanina s elastanom zaručuje mäkkosť, priedušnosť a pružnosť
  • Mládežnícky streetwearový štýl sa hodí k mestským, ležérnym outfitom
  • Zapínanie na gombík, zips a háčik uľahčuje prispôsobenie a zaisťuje stabilitu
  • Praktické bočné vrecká umožňujú uschovanie drobností
  • Textilný opasok na zaviazanie v páse zvýrazňuje pás a dodáva charakter
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na zips, na gombík, na háčik
Elastickosť
elastický materiál
Podšívka
bavlnená, čiastočná
Priložený opasok
textilny
Údaje o produkte
Kód výrobcu
50556394
Farba výrobcu
604
Farba
burgundské
Značka
BOSS Orange
Výrobca

Hugo Boss AG
Holy-Allee 3, 72555 Metzingen Germany
Info@hugoboss.com
 

ID produktu
PPY2-SZD0H5_83X
Materiál
Základný materiál:
97% Bavlna, 3% Elastan
Vrecková podšívka:
100% Bavlna
Strih
Driek:
vysoký pás
Strih:
oversize, relaxed fit
Rozmery
Modelka je vysoká 174 cm a má na sebe veľkosť 36
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky BOSS Orange C Talarina hnedá farba, jednofarebné, vysoký pás, 50553602
Šortky BOSS Orange C Talarina
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningové šortky Under Armour Flex ružová farba, jednofarebná, vysoký pás
Tréningové šortky Under Armour Flex
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Štruksové šortky American Vintage bordová farba, jednofarebná, vysoký pás, PADO09C
Štruksové šortky American Vintage
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
adidas Originals teplákové šortky dámske Firebird burgundské high waist KD2544
adidas Originals teplákové šortky dámske Firebird
43,99 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB šortky dámske ľanové burgundské high waist
Answear.LAB šortky dámske ľanové
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 102,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Semišové šortky Marella SCOGLIO bordová farba, jednofarebné, vysoký pás, 2613431021200
Semišové šortky Marella SCOGLIO
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 399,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky MAX&Co. bordová farba, jednofarebná, vysoký pás, 2516781024200
Šortky MAX&Co.
Aktuálna cena:
86,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
La Sportiva športové šortky dámske West Crest burgundské high waist ZAHS025
La Sportiva športové šortky dámske West Crest
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky Calvin Klein Underwear bordová farba, vzorované, vysoký pás, LV00QF8488
Šortky Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-20%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hodvábne šortky MUNTHE PEPPI bordová farba, jednofarebná, vysoký pás, 252143025209
Hodvábne šortky MUNTHE PEPPI
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Športové krátke nohavice Rip Curl Revival dámske, bordová farba, vzorované, vysoký pás
Športové krátke nohavice Rip Curl Revival
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,49 €
adidas Originals šortky dámske burgundské high waist KY5068
adidas Originals šortky dámske
54,90 €
adidas Originals teplákové šortky dámske Pleated Firebird burgundské high waist LG4321
adidas Originals teplákové šortky dámske Pleated Firebird
58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sisley šortky dámske ľanové burgundské high waist 4TTSL901Y
Sisley šortky dámske ľanové
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton bermudy dámske burgundské
United Colors of Benetton bermudy dámske
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Šortky Simona Corsellini čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, A25CPPA01701
Šortky Simona Corsellini
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bavlnené šortky Lauren Ralph Lauren béžová farba, jednofarebná, vysoký pás, 200P08852
Bavlnené šortky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
The Ragged Priest šortky dámske rifľové modré low waist RPSS261047DN
The Ragged Priest šortky dámske rifľové
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 77,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton Šortky dámske ľanové červené high waist 4AGHD901V
United Colors of Benetton Šortky dámske ľanové
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
rag & bone šortky dámske bavlnené Kaia modré high waist RJ4426S9RVI
rag & bone šortky dámske bavlnené Kaia
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Joseph Ribkoff bermudy dámske béžové high waist 262913
Joseph Ribkoff bermudy dámske
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľové krátke nohavice Hollister Co. dámske, béžová farba, jednofarebné, vysoký pás
Rifľové krátke nohavice Hollister Co.
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Morgan šortky dámske rifľové SHAN tmavomodré high waist
Morgan šortky dámske rifľové SHAN
68,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky Fracomina ružová farba, vzorované, vysoký pás, FS26SV6004W520N8
Šortky Fracomina
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavice na traky Hollister Co. dámske, jednofarebné, vysoký pás
Nohavice na traky Hollister Co.
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Viking trekingové šortky dámske Sumatra čierne regular waist 800/24/9565
Viking trekingové šortky dámske Sumatra
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
adidas Originals teplákové šortky dámske s bavlnou SST 2.0 čierne high waist KT1777
adidas Originals teplákové šortky dámske s bavlnou SST 2.0
63,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnené šortky BOSS dámske, ružová farba, jednofarebné, vysoký pás, 50537395
Vlnené šortky BOSS
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Haveone šortky dámske bavlnené béžové high waist PFL-Q233
Haveone šortky dámske bavlnené
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňo-šortky Answear.LAB béžová farba, vzorované, vysoký pás
Sukňo-šortky Answear.LAB
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 47,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
Objavte produkty BOSS Orange
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky BOSS Orange C Talarina hnedá farba, jednofarebné, vysoký pás, 50553602
Šortky BOSS Orange C Talarina
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sukňo-šortky BOSS Orange C_Tijaca čierna farba, vzorované, vysoký pás, 50547703
Sukňo-šortky BOSS Orange C_Tijaca
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 110,90 €
*-25 % s kódom: SALE
BOSS Orange culottes dámske C_Toulena_1 béžové high waist 50564708
BOSS Orange culottes dámske C_Toulena_1
169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS Orange šortky dámske bavlnené C Tiplyna modré high waist 50559232
BOSS Orange šortky dámske bavlnené C Tiplyna
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky BOSS Orange C_Tadeli čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, 50547323
Šortky BOSS Orange C_Tadeli
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
Rifľové krátke nohavice BOSS Orange C CARGO SHORT PPB tmavomodrá farba, jednofarebná, vysoký pás, 50552465
Rifľové krátke nohavice BOSS Orange C CARGO SHORT PPB
Aktuálna cena:
86,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS Orange šortky dámske s ľanom C Tallan ružové high waist 50559251
BOSS Orange šortky dámske s ľanom C Tallan
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šortky BOSS Orange C Talarina čierna farba, jednofarebné, vysoký pás, 50553602
Šortky BOSS Orange C Talarina
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
Šortky BOSS Orange C Tanessa-D
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €