Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Jeans
5.0

Bunda Tommy Jeans čierna farba, prechodná, DM0DM21936

-10%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 € -34%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 € -10%
Farba: hnedá
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Bunda Tommy Jeans

Bunda z kolekcie Tommy Jeans. Jemne zateplený model vyrobený z hladkej tkaniny. Rukávy a spodný okraj zakončené elastickými pohodlnými lemami.
- Tento výrobok je čiastočne vyrobený z recyklovaného polyesteru.
- Jednoduchý strih neblokujúci pohyb.
- Zvýšený golier poskytuje dodatočnú ochranu pred chladom.
- Pohodlné zapínanie na zips uľahčuje obliekanie a vyzliekanie.
- Zapínané vonkajšie vrecká.
- Dĺžka rukáva: 68 cm.
- Dĺžka: 65 cm.
- Šírka v podpazuší: 57 cm.
- Šírka pliec: 50 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Kapucňa
bez kapucne
Podšívka
s plnou podšívkou, syntetická
Údaje o produkte
Kód výrobcu
DM0DM21936
Farba
hnedá
Značka
Tommy Jeans
ID produktu
9BYA-KUM01K_82X
Zloženie
Základná látka: 100 % Polyamid
Podšívka: 100 % Polyester
Výplň: 100 % Recyklovaný polyester
Strih
Strih:
regular fit
Rozmery
Model je vysoký 188 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans hnedá farba, zimná, DM0DM22044
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
126,95 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans hnedá farba, zimná, DM0DM22036
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľové sako Tommy Jeans tmavomodrá farba, prechodná, oversize, DM0DM22010
Košeľové sako Tommy Jeans
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans hnedá farba, zimná, DM0DM22255
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans hnedá farba, zimná, DM0DM22040
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans biela farba, zimná, oversize, DM0DM19786
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans hnedá farba, zimná, oversize, DM0DM22037
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans modrá farba, prechodná, DM0DM20658
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-38%
Semišová bunda Medicine pánska, hnedá farba, prechodná
Semišová bunda Medicine
Aktuálna cena:
97,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Columbia Wallowa Down HDD hnedá farba, zimná, 2136671
Páperová bunda Columbia Wallowa Down HDD
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sisley bunda pánska hnedá 2KPSSN04Q
Sisley bunda pánska
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 198,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Obojstranná bunda No Problemo Alien-O hnedá farba, zimná, oversize, NP7113004
Obojstranná bunda No Problemo Alien-O
329,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Peak Performance pánska páperová bunda Helium Down hnedá G79845
Peak Performance pánska páperová bunda Helium Down
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišová bunda AllSaints šedá farba, prechodná, M037LD
Semišová bunda AllSaints
Aktuálna cena:
289,90 €
Bežná cena: 629,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 329,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Columbia tmavomodrá farba, zimná
Bunda Columbia
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožená bunda Calvin Klein hnedá farba, prechodná, LV04LB901G
Kožená bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
309,90 €
Bežná cena: 649,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 329,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda United Colors of Benetton hnedá farba, zimná, 2RWLUN06V
Bunda United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
-27%
Košeľové sako Medicine hnedá farba, prechodná
Košeľové sako Medicine
Aktuálna cena:
34,90 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 47,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans hnedá farba, zimná, LV04RD501G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vlnená bunda Kenzo hnedá farba, prechodná, FF68BL1519OH
Vlnená bunda Kenzo
Aktuálna cena:
729,99 €
Bežná cena: 1469,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 1469,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blauer bunda pilotka pánska kožená CONISTON hnedá BLUL02441
Blauer bunda pilotka pánska kožená CONISTON
Aktuálna cena:
459,90 €
Bežná cena: 669,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 529,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Levi's pánska, hnedá farba, zimná, A8558
Páperová bunda Levi's
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face páperová bunda pánska hnedá
The North Face páperová bunda pánska
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 319,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Guess hnedá farba, prechodná, M6RL0A WJ260
Bunda Guess
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-37%
Bunda Medicine hnedá farba, prechodná
Bunda Medicine
Aktuálna cena:
49,90 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 79,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda MM6 Maison Margiela hnedá farba, prechodná, SH2AM0042.M35609.961
Bunda MM6 Maison Margiela
Aktuálna cena:
1099,90 €
Bežná cena: 1529,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 1219,90 €
-22%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vlnené košeľové sako Nanushka MALACHI hnedá farba, prechodná, oversize, NM25RSJK04326
Vlnené košeľové sako Nanushka MALACHI
Aktuálna cena:
279,90 €
Bežná cena: 734,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 359,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožená bunda AllSaints MARLAND čierna farba, prechodná, M003LE
Kožená bunda AllSaints MARLAND
Aktuálna cena:
339,90 €
Bežná cena: 699,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 349,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda BLUEMARBLE pánska, hnedá farba, zimná, JA69.NY09B24
Bunda BLUEMARBLE
Aktuálna cena:
379,90 €
Bežná cena: 759,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 759,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein hnedá farba, prechodná, LV04LC506G
Bunda Calvin Klein
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
Objavte produkty Tommy Jeans
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans hnedá farba, zimná, DM0DM22044
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
126,95 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans hnedá farba, zimná, DM0DM22255
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans biela farba, zimná, oversize, DM0DM19786
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans modrá farba, prechodná, DM0DM20658
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľové sako Tommy Jeans tmavomodrá farba, prechodná, oversize, DM0DM22010
Košeľové sako Tommy Jeans
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans hnedá farba, zimná, DM0DM22036
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans hnedá farba, zimná, DM0DM22040
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans hnedá farba, zimná, oversize, DM0DM22037
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans tmavomodrá farba, prechodná, DM0DM21393
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans bunda bomber pánska sivá DM0DM22845
Tommy Jeans bunda bomber pánska
179,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľové sako Tommy Jeans tmavomodrá farba, prechodné, DM0DM21833
Košeľové sako Tommy Jeans
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 86,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans béžová farba, prechodná, DM0DM21667
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans biela farba, zimná, oversize, DM0DM19786
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Tommy Jeans tmavomodrá farba, prechodná, DM0DM22141
Rifľová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans tmavomodrá farba, zimná, DM0DM22117
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans pánsky, prechodná
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľové sako Tommy Jeans tmavomodrá farba, prechodná, oversize, DM0DM22010
Košeľové sako Tommy Jeans
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda pánska tmavomodrá DM0DM22720
Tommy Jeans prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans páperová bunda pánska tmavomodrá DM0DM23231
Tommy Jeans páperová bunda pánska
199,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans čierna farba, prechodná, DM0DM21680
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans čierna farba, prechodná, DM0DM22099
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans pánska, béžová farba, prechodná, DM0DM19626
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans pánska, tmavomodrá farba, prechodná, oversize
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Tommy Jeans tmavomodrá farba, prechodná, oversize, DM0DM21243
Rifľová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda pánska čierna DM0DM23112
Tommy Jeans prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Tommy Jeans modrá farba, prechodná, DM0DM22137
Rifľová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans pánska, čierna farba, zimná
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Tommy Jeans tmavomodrá farba, prechodná, oversize, DM0DM22419
Rifľová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda pánska sivá DM0DM23223
Tommy Jeans prechodná bunda pánska
129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda pánska tmavomodrá DM0DM22739
Tommy Jeans prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €