Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Jeans
5.0

Bunda Tommy Jeansružová farba, zimná, DW0DW21619

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 219,90 € -45%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 € -7%
Farba: ružová
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Bunda Tommy Jeans

Bunda z kolekcie Tommy Jeans. Zateplený model vyrobený z hladkej tkaniny.
- Tento výrobok je čiastočne vyrobený z recyklovaného polyamidu.
- Tento výrobok je čiastočne vyrobený z recyklovaného polyesteru.
- Jednoduchý strih.
- Zapínanie na zips.
- Dve všité bočné vrecká, zapínané na zips.
- Zateplený model s podšívkou.
- Nastavenie šírky v spodnej časti pomocou popruhov so stopkami.
- Model s kapucňou, ktorú možno ľahko skryť do goliera.
- Rukávy s reguláciou na suchý zips.
- Dĺžka rukáva: 60 cm.
- Dĺžka: 61 cm.
- Šírka v podpazuší: 54 cm.
- Veľkosti pre rozmer: S.
Vlastnosti produktu
Výplň
syntetická
Kapucňa
s kapucňou
Podšívka
s plnou podšívkou, syntetická
Údaje o produkte
Kód výrobcu
DW0DW21619
Farba
ružová
Značka
Tommy Jeans
ID produktu
9BYA-KUD0DO_38X
Zloženie
1. látka: 100 % Polyamid
2. látka: 100 % Polyester
3. látka: 100 % Recyklovaný polyester
Strih
Strih:
regular fit
Rozmery
Modelka je vysoká 175 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
Tommy Jeans prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans béžová farba, DW0DW18312
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda dámska ružová DW0DW20672
Tommy Jeans prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda s prímesou vlny Tommy Jeans ružová farba, prechodná, oversize, DW0DW21662
Bunda s prímesou vlny Tommy Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans dámska, ružová farba, zimná, DW0DW18312
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda dámska ružová DW0DW20439
Tommy Jeans prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans ružová farba, zimná, DW0DW21623
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans ružová farba, zimná, DW0DW21668
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans prešívaná bunda dámska ružová DW0DW20959
Tommy Jeans prešívaná bunda dámska
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda dámska ružová DW0DW22325
Tommy Jeans prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans červená farba, zimná, DW0DW21617
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans ružová farba, zimná, DW0DW22039
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans bordová farba, zimná, DW0DW21621
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans ružová farba, zimná, DW0DW22041
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans ružová farba, zimná, oversize, DW0DW21624
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Helly Hansen JADE čierna farba, zimná, 53109
Bunda Helly Hansen JADE
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Abercrombie & Fitch dámska, ružová farba, prechodná
Bunda Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Save The Duck LOIS ružová farba, zimná, D38090W.LOVE21
Bunda Save The Duck LOIS
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Pinko prešívaná bunda dámska ružová 101597 A2P7
Pinko prešívaná bunda dámska
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 419,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 419,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton prechodná bunda ružová 2TWDDN07O
United Colors of Benetton prechodná bunda
Aktuálna cena:
41,49 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bomber bunda s prímesou vlny United Colors of Benetton ružová farba, prechodná, 20G9DN08S
Bomber bunda s prímesou vlny United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Columbia Puffect dámska, ružová farba, zimná, 2090291
Bunda Columbia Puffect
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Barbour prechodná bunda dámska x Farm Rio ružová LSP0334
Barbour prechodná bunda dámska x Farm Rio
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 419,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 329,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Morgan ružová farba, prechodná, VKITTY
Bunda Morgan
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska ružová WW0WW47753
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Guess prechodná bunda dámska SELENE ružová V6GQ11 W1791
Guess prechodná bunda dámska SELENE
89,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Levi's ORIGINAL ružová farba, prechodná, 29945-0244
Rifľová bunda Levi's ORIGINAL
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda P.E Nation Technique Spray ružová farba, prechodná, 254J003
Bunda P.E Nation Technique Spray
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
BOSS Orange bunda dámska rifľová C_Jashirt-D ružová 50563055
BOSS Orange bunda dámska rifľová C_Jashirt-D
228,90 €
BOGNER Fire+Ice krátka bunda dámska YADIRA ružová 34708780
BOGNER Fire+Ice krátka bunda dámska YADIRA
399,90 €
Objavte produkty Tommy Jeans
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans dámska, ružová farba, zimná, DW0DW18312
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda s prímesou vlny Tommy Jeans ružová farba, prechodná, oversize, DW0DW21662
Bunda s prímesou vlny Tommy Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans ružová farba, zimná, DW0DW22041
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans bordová farba, zimná, DW0DW21621
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans ružová farba, zimná, oversize, DW0DW21624
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans červená farba, zimná, DW0DW21617
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans ružová farba, zimná, DW0DW21668
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda dámska ružová DW0DW20439
Tommy Jeans prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda dámska ružová DW0DW22325
Tommy Jeans prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans béžová farba, DW0DW18312
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Jeans ružová farba, zimná, DW0DW21623
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans ružová farba, zimná, DW0DW22039
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda dámska ružová DW0DW20672
Tommy Jeans prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans prešívaná bunda dámska ružová DW0DW20959
Tommy Jeans prešívaná bunda dámska
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda dámska ružová DW0DW20439
Tommy Jeans prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Tommy Jeans čierna farba, prechodná, oversize, DW0DW22602
Rifľová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans béžová farba, prechodná, DW0DW22044
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans čierna farba, prechodná, DW0DW21188
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans béžová farba, zimná, DW0DW21625
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
114,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená rifľová bunda Tommy Jeans modrá farba, prechodná, DW0DW21982
Bavlnená rifľová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
110,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Tommy Jeans prešívaná bunda dámska béžová DW0DW20959
Tommy Jeans prešívaná bunda dámska
159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans fialová farba, zimná, DW0DW20958
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
Rifľová bunda Tommy Jeans prechodná, DW0DW21414
Rifľová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 93,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda dámska béžová DW0DW22915
Tommy Jeans prechodná bunda dámska
229,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans dámska, biela farba, zimná, DW0DW18311
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda dámska tmavomodrá DW0DW22914
Tommy Jeans prechodná bunda dámska
179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda dámska béžová DW0DW20439
Tommy Jeans prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
90,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Jeans čierna farba, zimná, DW0DW20958
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Tommy Jeans čierna farba, DW0DW22523
Rifľová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €