Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein Jeans
4.7

Calvin Klein Jeans bunda bomber pánskačierna LV04RC526G

-15%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 149,90 € -44%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 € -15%
Farba: čierna
Calvin Klein Jeans bunda bomber pánska burgundská LV04RC526G
Calvin Klein Jeans bunda bomber pánska čierna LV04RC526G
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Čierna bomber bunda Calvin Klein Jeans – pánsky oversize model so syntetickým zateplením na prechodné obdobie

Pánska bomber bunda Calvin Klein Jeans je voľbou pre mužov, ktorí oceňujú ležérny štýl a pohodlie v chladnejšie dni. Tento strih, charakteristický voľným oversize strihom a klasickým dizajmom, dokonale zapadá do streetwearovej a minimalistickej estetiky. Vďaka ľahkému syntetickému zatepleniu a hydrofóbnej impregnácii tento model zaisťuje pohodlie počas premenlivého počasia v prechodnom období.

Špeciálne vlastnosti ľahkej bomber bundy Calvin Klein Jeans

  • Hydrofóbna impregnácia tkaniny pomáha chrániť pred vlhkosťou, zaisťujúc pohodlie v slabom daždi.
  • Ľahké syntetické zateplenie pomáha udržať teplo, zaisťujúc pohodlie v chladnejšie dni.
  • Celoplošná syntetická podšívka uľahčuje obliekanie a vyzliekanie bundy, zvyšujúc pohodlie pri nosení.
  • Oversize strih ponúka voľnosť pohybu a moderný vzhľad, ideálny na vrstvené outfity.
  • Klasický golier a hladký vzor zvýrazňujú minimalistický charakter strihu.
  • Bočné vonkajšie vrecká umožňujú uschovanie drobností, čo pridáva na funkčnosti.
  • Spodný lem a manžety s rebrovaním zaisťujú lepšie prispôsobenie, chrániac pred chladom.
  • Zapínanie na zips po celej dĺžke umožňuje rýchlu reguláciu vetrania.
  • Rukávy so zníženou líniou ramien podporujú voľný, ležérny štýl bundy.
  • Dĺžka po boky zaisťuje optimálne zakrytie bez obmedzenia mobility.
Vlastnosti produktu
Výplň
syntetická
Zapínanie
na zips
Kapucňa
bez kapucne
Podšívka
s plnou podšívkou, syntetická
Vodeodpudivosť
hydrofóbna impregnácia
Údaje o produkte
Kód výrobcu
LV04RC526G
Farba
čierna
Značka
Calvin Klein Jeans
ID produktu
9BYA-KUM0P3_99X
Materiál
Základný materiál:
100% Nylon
Podšívka:
100% Polyester
Výplň:
100% Polyester
Elastický lem:
98% Polyester, 2% Elastan
Strih
Typ rukáva:
so zníženou líniou ramien
Golier:
klasický
Strih:
oversize
Rozmery
Rozmery uvedené pre veľkosť:
M
Dĺžka:
69 cm
Šírka v podpazuší:
62 cm
Dĺžka rukáva (meraná od výstrihu):
85 cm
Model je vysoký 182 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Technológia
Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RD503G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Obojstranná bunda Calvin Klein Jeans pánska, čierna farba, zimná, oversize
Obojstranná bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
143,99 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 289,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans pánsky, čierna farba, prechodná
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RD510G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RE403G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RE773G
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RC511G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, oversize, LV04RD707G
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RC515G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, zimná, LV04RD527G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska čierna LV04RC516G
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans pánska bunda bomber čierna LV04RF510G
Calvin Klein Jeans pánska bunda bomber
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska čierna LV04RF403G
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans bejzbalová bunda pánska čierna LV04RF407G
Calvin Klein Jeans bejzbalová bunda pánska
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, zimná, LV04RC518G
Páperová bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska rifľová čierna LV04RF706G
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska rifľová
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, zimná, LV04RD528G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
99,95 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
Calvin Klein Jeans bunda bomber pánska čierna LV04RG505G
Calvin Klein Jeans bunda bomber pánska
149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RD400G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, zimná, LV04RD532G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska čierna LV04RG513G
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska
199,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, oversize, LV04RC505G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska čierna LV04RG406G
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska
189,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans pánska, čierna farba, zimná
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, oversize, LV04RC509G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RC409G
Bavlnená bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska čierna LV04RF520G
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Guess čierna farba, prechodná, M4YL27 WEDJ0
Bunda Guess
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Green košeľová bunda pánska BOSS X PORSCHE čierna 50560403
BOSS Green košeľová bunda pánska BOSS X PORSCHE
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 248,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 248,90 €
Objavte produkty Calvin Klein Jeans
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Obojstranná bunda Calvin Klein Jeans pánska, čierna farba, zimná, oversize
Obojstranná bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
143,99 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 289,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans pánska bunda bomber čierna LV04RF510G
Calvin Klein Jeans pánska bunda bomber
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, oversize, LV04RC509G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, zimná, LV04RC518G
Páperová bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, oversize, LV04RC505G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, zimná, LV04RD527G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RE773G
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans pánsky, čierna farba, prechodná
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska čierna LV04RC516G
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, zimná, LV04RD528G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
99,95 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, oversize, LV04RD707G
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
Calvin Klein Jeans bunda bomber pánska čierna LV04RG505G
Calvin Klein Jeans bunda bomber pánska
149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RC511G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska rifľová čierna LV04RF706G
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska rifľová
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RC515G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska čierna LV04RF520G
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RD510G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans bejzbalová bunda pánska čierna LV04RF407G
Calvin Klein Jeans bejzbalová bunda pánska
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RD503G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RD400G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska čierna LV04RG406G
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska
189,90 €
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska čierna LV04RG513G
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska
199,90 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska čierna LV04RF403G
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, zimná, LV04RD532G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RC409G
Bavlnená bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RE403G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska čierna LV04RG506G
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska
179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans pánska, čierna farba, zimná
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans pánska, béžová farba, prechodná, oversize, J30J325588
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans zelená farba, zimná, LV04RD513G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €