Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein
5.0

Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak biele 701234208

16,99 €(5,66 € / ks)
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Biele dlhé ponožky Calvin Klein – pohodlie a štýl v balení 3-pack

Biele dlhé ponožky Calvin Klein sú určené pre mužov, spájajúce klasický dizajn s pohodlným nosením. Toto balenie 3-pack, vyrobené prevažne z bavlny, zaisťuje celodenné pohodlie. Ideálne na rôzne outfity, od ležérnych po formálnejšie, zdôrazňujú zmysel pre detail.

Dlhé ponožky Calvin Klein 3-pack – kľúčové vlastnosti balenia

  • Dlhé pánske ponožky v klasickom štýle, vhodné k mnohým outfitom
  • Balenie 3-pack ponúka praktické riešenie, podporujúc každodenné potreby
  • Tenká tkanina umožňuje pokožke dýchať, čím zaisťuje celodenné pohodlie
  • Elastický materiál s bavlnou podporuje prispôsobenie sa a voľnosť pohybu
  • Vyšívané logo Calvin Klein dodáva subtílny, značkový akcent
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Multipack
3-pak
Dĺžka ponožiek
dlhé
Údaje o produkte
Kód výrobcu
701234208
Farba výrobcu
004
Farba
biela
Značka
Calvin Klein
ID produktu
9BYA-LGM03Z_00X
Materiál
Celý produkt:
71% Bavlna, 15% Polyester, 12% Polyamid, 2% Elastan
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske Biele 701238808
Calvin Klein ponožky pánske
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak biele 701237879
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein pánske, biela farba
Ponožky Calvin Klein
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein členkové ponožky pánske biele 701237876
Calvin Klein členkové ponožky pánske
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein pánske, biela farba, 701218715
Ponožky Calvin Klein
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 12,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 13,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak biele 701237874
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak biele 701237879
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 12,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak biele 701234366
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak
14,99 €
Ponožky Calvin Klein 3-pak biela farba, 701236412
Ponožky Calvin Klein 3-pak
14,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pak pánske,biela farba,449655211
Ponožky Polo Ralph Lauren 3-pak
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky HUGO 2-pak 2P SH LOGO CC pánske, biela farba, 50516396
Ponožky HUGO 2-pak 2P SH LOGO CC
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky HUGO 2-pak pánske,biela farba,50510647
Ponožky HUGO 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
HUGO ponožky pánske s bavlnou 6P QS RIB LOGO CC 6-pak biele 50510187
HUGO ponožky pánske s bavlnou 6P QS RIB LOGO CC 6-pak
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 4-pak pánske, biela farba, 701235882
Ponožky Tommy Hilfiger 4-pak
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Reebok FQ5351 pánske, biela farba
Ponožky Reebok FQ5351
Aktuálna cena:
7,90 €
Bežná cena: 13,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein Jeans 2-pak pánske, biela farba, 701231387
Ponožky Calvin Klein Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Diesel SKM-D-TENNIS-CREW 3-pak biela farba, A17883.0LKBI
Ponožky Diesel SKM-D-TENNIS-CREW 3-pak
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
BOSS ponožky pánske 3P AS Iconic 3-pak biele 50564709
BOSS ponožky pánske 3P AS Iconic 3-pak
24,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Armani Exchange pánske, biela farba
Ponožky Armani Exchange
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 15,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky pánske s bavlnou 2-pak biele 342025001
Tommy Hilfiger ponožky pánske s bavlnou 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Fila ponožky pánske 3-pak biele F3279
Fila ponožky pánske 3-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 9,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein Jeans 4-pak pánske, biela farba, 701235865
Ponožky Calvin Klein Jeans 4-pak
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Dickies 3-pak pánske, biela farba, DK0A4Z8D0WH1
Ponožky Dickies 3-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 18,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-37%
Bavlnené ponožky Medicine 3-pak biela farba
Bavlnené ponožky Medicine 3-pak
Aktuálna cena:
4,90 €
Bežná cena: 12,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS ponožky pánske 6P QS Stripe CC 6-pak biele 50510168
BOSS ponožky pánske 6P QS Stripe CC 6-pak
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren - Ponožky (3-pak)
Polo Ralph Lauren - Ponožky (3-pak)
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak pánske, biela farba, 342023001
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,90 €
-23%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky U.S. Polo Assn. BRAND STRIPE SPORTS 3-pak biela farba, MUP3452
Ponožky U.S. Polo Assn. BRAND STRIPE SPORTS 3-pak
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
Objavte produkty Calvin Klein
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske Biele 701238808
Calvin Klein ponožky pánske
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein pánske, biela farba, 701218715
Ponožky Calvin Klein
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 12,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 12,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak biele 701237879
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
Ponožky Calvin Klein 3-pak biela farba, 701236412
Ponožky Calvin Klein 3-pak
14,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein členkové ponožky pánske biele 701237876
Calvin Klein členkové ponožky pánske
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak biele 701237874
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak biele 701234366
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak
14,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein pánske, biela farba
Ponožky Calvin Klein
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak biele 701237879
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 13,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak sivé 701234209
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak
14,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein - Členkové ponožky (2-pak)
Calvin Klein - Členkové ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 12,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak zelené 701237677
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak pánske, zelená farba, 701232089
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske zelené 701237870
Calvin Klein ponožky pánske
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Ponožky Calvin Klein 4-pak čierna farba, 701235980
Ponožky Calvin Klein 4-pak
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske čierne 701237870
Calvin Klein ponožky pánske
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak béžová 701237677
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 12,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak čierna farba, 701235971
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Ponožky pánske čierne 701238808
Calvin Klein Ponožky pánske
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak modré 701239283
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak čierne 701239283
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak béžové 701237879
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak čierne 701234209
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak
14,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein členkové ponožky pánske čierne 701237876
Calvin Klein členkové ponožky pánske
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak pánske, zelená farba, 701231369
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
7,49 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak béžové 701237871
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
Calvin Klein pánske ponožky 2-balenie
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €