Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein
5.0

Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak čierne 701234366

-13%
Aktuálna cena:
12,99 €(4,33 € / ks)
Bežná cena: 14,99 € -13%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 € -13%
Farba: čierna
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak biele 701234366
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak modré 701234366
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak béžové 701234366
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak sivé 701234366
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak čierne 701234366
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Čierne krátke ponožky Calvin Klein 3-pack – univerzálne pohodlie a minimalistický štýl

Pánske ponožky Calvin Klein v 3-packu kombinujú pohodlie nosenia s jemným, hladkým dizajnom. Sú vyrobené z bavlny s tenkou štruktúrou, zaisťujú voľnosť pohybu a umožňujú pohodlie v rôznych situáciách, tvoriac základ pre mnohé outfity.

Kľúčové vlastnosti krátkych ponožiek Calvin Klein 3-pack

  • Krótka dĺžka zaisťuje diskrétnosť v obuvi a pohodlie pri nosení
  • 3-pack balenie predstavuje praktické riešenie a zvyšuje hodnotu nákupu
  • Tenká štruktúra materiálu umožňuje pokožke dýchať, čím podporuje pohodlie
  • Elastický materiál s bavlnou zaisťuje prispôsobenie a voľnosť pohybu
  • Hladký vzor umožňuje jednoduché kombinovanie s rôznymi prvkami šatníka
  • Univerzálny charakter zabezpečuje, že ponožky sú vhodné na mnohé aktivity
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Multipack
3-pak
Dĺžka ponožiek
krátke
Údaje o produkte
Kód výrobcu
701234366
Farba výrobcu
001
Farba
čierna
Značka
Calvin Klein
Výrobca

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produktu
9BYA-LGM041_99X
Materiál
Celý produkt:
69% Bavlna, 19% Polyester, 10% Polyamid, 2% Elastan
Podobné produkty
Ponožky Calvin Klein 6-pak
36,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak čierne 701239283
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak pánske, čierna farba, 701232663
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
7,49 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein členkové ponožky pánske čierne 701237876
Calvin Klein členkové ponožky pánske
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak čierna farba, 701235972
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak pánske, čierna farba, 701231365
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein členkové ponožky pánske 2-pak čierne 701237872
Calvin Klein členkové ponožky pánske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak čierne 701237874
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 12,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak čierne 701237871
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Ponožky pánske čierne 701238808
Calvin Klein Ponožky pánske
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak čierne 701234209
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak
14,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein - Členkové ponožky (2-pak)
Calvin Klein - Členkové ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 12,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak čierna farba, 701235971
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak čierne 701234208
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak
16,99 €
Ponožky Calvin Klein 3-pak čierna farba, 701236412
Ponožky Calvin Klein 3-pak
14,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske čierne 701237870
Calvin Klein ponožky pánske
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak čierna farba, 701235970
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 3-pak čierna farba, 701234367
Ponožky Calvin Klein 3-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein pánske ponožky 2-balenie čierne 701237677
Calvin Klein pánske ponožky 2-balenie
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 12,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Ponožky Calvin Klein 4-pak čierna farba, 701235980
Ponožky Calvin Klein 4-pak
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS ponožky pánske 6P QS Stripe CC 6-pak čierne 50510168
BOSS ponožky pánske 6P QS Stripe CC 6-pak
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS ponožky pánske z bavlnou 2-pak čierne 50559419
BOSS ponožky pánske z bavlnou 2-pak
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS ponožky pánske 2-pak čierne 50559422
BOSS ponožky pánske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS ponožky pánske 2P RS Uni CC 2-pak čierne 50516616
BOSS ponožky pánske 2P RS Uni CC 2-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 17,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky HUGO 3-pak 3P QS METAL LOGO CC čierna farba, 50546354
Ponožky HUGO 3-pak 3P QS METAL LOGO CC
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein Jeans čierna farba, 701235975
Ponožky Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 16,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Guess Jeans pánske, čierna farba, M4BZ49 Z3KA1
Ponožky Guess Jeans
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
Objavte produkty Calvin Klein
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein členkové ponožky pánske 2-pak čierne 701237872
Calvin Klein členkové ponožky pánske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak čierna farba, 701235971
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Ponožky Calvin Klein 4-pak čierna farba, 701235980
Ponožky Calvin Klein 4-pak
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak čierne 701234209
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak
14,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak čierna farba, 701235970
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein - Členkové ponožky (2-pak)
Calvin Klein - Členkové ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 12,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak čierna farba, 701235969
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,99 €
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak čierne 701234208
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak
16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak pánske, čierna farba, 701232663
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
7,49 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 3-pak čierna farba, 701234367
Ponožky Calvin Klein 3-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak čierna farba, 701235972
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak pánske, čierna farba, 701231365
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,99 €
Ponožky Calvin Klein 6-pak čierna farba, 701238313
Ponožky Calvin Klein 6-pak
36,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak čierne 701237871
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak čierne 701239283
Calvin Klein ponožky pánske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 12,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Ponožky pánske čierne 701238808
Calvin Klein Ponožky pánske
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
Ponožky Calvin Klein 3-pak čierna farba, 701236412
Ponožky Calvin Klein 3-pak
14,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske čierne 701237870
Calvin Klein ponožky pánske
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak čierne 701237874
Pánske ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein členkové ponožky pánske čierne 701237876
Calvin Klein členkové ponožky pánske
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Calvin Klein - Ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 12,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein pánske ponožky 2-balenie čierne 701237677
Calvin Klein pánske ponožky 2-balenie
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Ponožky Calvin Klein 4-pak modrá farba, 701235980
Ponožky Calvin Klein 4-pak
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky pánske zelené 701237870
Calvin Klein ponožky pánske
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak zelená farba, 701235972
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
7,49 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak pánske, zelená farba, 701233245
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
7,49 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,99 €
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak tmavomodré 701234208
Calvin Klein ponožky pánske s bavlnou 3-pak
16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak pánske, zelená farba, 701231369
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
7,49 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,99 €
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 13,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €