Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein

Calvin Klein tričko dámske bavlnené modré LV044C905G

-11%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 39,90 € -39%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 € -11%
Farba: modrá
Calvin Klein tričko dámske bavlnené biele LV044C905G
Calvin Klein tričko dámske bavlnené modré LV044C905G
Calvin Klein tričko dámske bavlnené ružové LV044C905G
Calvin Klein tričko dámske bavlnené modré LV044C905G
Calvin Klein tričko dámske bavlnené čierne LV044C905G
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Modré tričko Calvin Klein – univerzálny základ pre ležérne outfity

Modré tričko Calvin Klein je klasický prvok dámskeho šatníka, ktorý zaisťuje pohodlie pri nosení a voľnosť pohybu. Vyrobené z mäkkej bavlny, dokonale zapadá do mestského štýlu a voľnočasových kombinácií, predstavujúc ideálny základ pre mnohé outfity.

Dámske bavlnené tričko Calvin Klein – kľúčové vlastnosti

  • Regularný strih – zaisťuje voľnosť pohybu a pohodlné prispôsobenie sa postave, bez obmedzenia
  • Klasické tričko – predstavuje nadčasový základ, ktoré sa ľahko kombinuje s rôznymi prvkami šatníka
  • Elastický materiál – podporuje prispôsobenie sa telu, ponúkajúc extra pohodlie počas nosenia
  • Univerzálny štýl – spája ležérny charakter so streetwear estetikou, hodiaci sa na mnoho príležitostí
  • Okrúhly výstrih – pohodlne sedí pod krkom, zdôrazňujúc minimalistický a nadčasový dizajn
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
LV044C905G
Farba
modrá
Značka
Calvin Klein
Výrobca

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

ID produktu
9BYA-TSD02D_05X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Strih
Výstrih:
okrúhly
Typ rukáva:
klasický
Strih:
regular fit
Rozmery
Rozmery uvedené pre veľkosť:
S
Dĺžka:
57 cm
Šírka v podpazuší:
47 cm
Modelka je vysoká 173 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein tričko dámske s modalom modré LV044D246G
Calvin Klein tričko dámske s modalom
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein tričko dámske bavlnené modré LV147C857G
Calvin Klein tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Calvin Klein dámske, K20K208244
Tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein basic tričko dámske bavlnené modré LV040501WF
Calvin Klein basic tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 87,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein dámske, ružová farba, K20K205448
Bavlnené tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
20,90 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Calvin Klein dámske, LV044B206G
Tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein tričko dámske bavlnené modré LV044C905G
Calvin Klein tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-62%
Tričko Medicine dámske
Tričko Medicine
Aktuálna cena:
5,90 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Guess dámske, ružová farba, W2YI44 J1314
Tričko Guess
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom modré DW0DW17383
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom
34,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Abercrombie & Fitch dámske, KI139-5266
Bavlnené tričko Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
-48%
Tričko Medicine modrá farba
Tričko Medicine
Aktuálna cena:
16,90 €
Bežná cena: 32,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS Orange basic tričko dámske bavlnené C Esogo 1 modré 50506973
BOSS Orange basic tričko dámske bavlnené C Esogo 1
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
adidas Originals tričko dámske s bavlnou modré KV1192
adidas Originals tričko dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess tričko dámske bavlnené modré W6GP03 K2754
Guess tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lacoste crop top dámsky bavlnený modrý TF7605
Lacoste crop top dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom modré DW0DW17881
Tommy Jeans tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Morgan DLUBI dámske, fialová farba, DLUBI
Tričko Morgan DLUBI
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Pepe Jeans VAL dámsky, PL506028
Bavlnené tričko Pepe Jeans VAL
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Morgan DFUTUR dámske, DFUTUR
Bavlnené tričko Morgan DFUTUR
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-26%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Karl Lagerfeld IKON dámske, A3W17077
Bavlnené tričko Karl Lagerfeld IKON
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 98,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Levi's dámske, modrá farba, A8804
Bavlnené tričko Levi's
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
Medicine tričko dámske bavlnené modré
Medicine tričko dámske bavlnené
22,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Joop! basic tričko dámske bavlnené modré 30049367
Joop! basic tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-33%
Medicine oversize tričko dámske bavlnené modrá
Medicine oversize tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
11,90 €
Bežná cena: 17,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningové tričko Roxy See The Good
Tréningové tričko Roxy See The Good
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Puma dámske, 685041
Bavlnené tričko Puma
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-50%
Medicine oversize tričko dámske bavlnené s elastanom modré
Medicine oversize tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
8,90 €
Bežná cena: 17,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko dámske bavlnené modré WW0WW40584
Tommy Hilfiger tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 56,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
Objavte produkty Calvin Klein
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein dámske, ružová farba, K20K205448
Bavlnené tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
20,90 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Calvin Klein dámske, LV044B206G
Tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein tričko dámske s modalom modré LV044D246G
Calvin Klein tričko dámske s modalom
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein basic tričko dámske bavlnené modré LV040501WF
Calvin Klein basic tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 87,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Calvin Klein tričko dámske bavlnené modré LV044G200G
Calvin Klein tričko dámske bavlnené
49,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein tričko dámske bavlnené modré LV044C905G
Calvin Klein tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Calvin Klein dámske, K20K208244
Tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein tričko dámske bavlnené modré LV147C857G
Calvin Klein tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Calvin Klein dámske, béžová farba, LV044A307G
Tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Calvin Klein dámske, čierna farba, LV044B206G
Tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein tričko dámske bavlnené biele LV00Q61201
Calvin Klein tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein biela farba
Bavlnené tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
32,90 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein dámske, čierna farba, LV044E205G
Bavlnené tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Calvin Klein dámske, béžová farba, LV047B275G
Tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Calvin Klein dámske, zelená farba, LV044A307G
Tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein dámske, béžová farba, LV044C216G
Bavlnené tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Calvin Klein dámske, čierna farba, LV044D310G
Tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Calvin Klein dámske, žltá farba, LV044E267G
Tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 80,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein basic tričko dámske bavlnené s elastanom čierne LV044F211G
Calvin Klein basic tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein tričko dámske bavlnené čierne LV044D201G
Calvin Klein tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein čierna farba
Bavlnené tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein dámske, biela farba, LV044C216G
Bavlnené tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein čierna farba,K20K205448
Bavlnené tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein - Tričko K20K202142
Calvin Klein - Tričko
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Calvin Klein dámske, šedá farba, LV044A307G
Tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Calvin Klein tričko dámske bavlnené fialové LV044G200G
Calvin Klein tričko dámske bavlnené
49,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein basic tričko dámske bavlnené s elastanom béžové LV044F211G
Calvin Klein basic tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Calvin Klein dámske, čierna farba, LV044A307G
Tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Calvin Klein tričko dámske bavlnené ružové LV147C857G
Calvin Klein tričko dámske bavlnené
39,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein tričko dámske bavlnené čierne LV044C217G
Calvin Klein tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €