Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB
5.0

Dámske nohavice Answear.LAB z kolekcie Unscripted béžové high waist

-34%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 119,90 € -34%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 € -34%
Farba: béžová
Dámske nohavice Answear.LAB z kolekcie Unscripted béžové high waist
Dámske nohavice Answear.LAB z kolekcie Unscripted ružové high waist
Dámske nohavice Answear.LAB z kolekcie Unscripted hnedé high waist
Dámske nohavice Answear.LAB z kolekcie Unscripted čierne high waist
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Béžové látkové nohavice Answear.LAB – saténové s rozparkami z kolekcie Unscripted

Béžové látkové nohavice Answear.LAB sa vyznačujú saténovou tkaninou a rovným strihom s vysokým pásom a jemnými rozparkami v spodnej časti nohavíc. Tento model je dokonalým základom na vytváranie ležérnych aj sofistikovanejších outfitov, pričom zaisťuje pohodlie a módny vzhľad.

Unscripted by Answear.LAB je kolekcia, v ktorej jemná, pravá koža rámuje siluetu s výraznými bundami, nohavicami, sukňami a rafinovanými celkovými vzhľadmi. Rifľovina bola pozdvihnutá na vyššiu úroveň módnych možností, čo sa týka formy aj farby. Levanduľová, ecru a tmavohnedá farba prinášajú nádych modernej elegancie a ľahkosti, kde je autenticita prvoradá. Kolekcia oslavuje intuitívne sebaobjavovanie – ukazuje, že móda sa stáva najzaujímavejšou, keď si dovolíme experimentovať.

Čím sa vyznačujú dámske nohavice s vysokým pásom Answear.LAB?

  • Rovný strih – voľne sedí na postave a zaručuje pohodlie pri nosení
  • Vysoký pás – opticky predlžuje nohy a tvaruje postavu, čím vytvára elegantný vzhľad
  • Dlhé rovné nohavice s rozparkami – dodávajú celkovému vzhľadu ľahkosť a moderný charakter
  • Saténová tkanina z rayonu – mäkká a príjemná na dotyk, zaisťuje pohodlie pri nosení
  • Neelastický materiál – drží strih a tvar, čo zaisťuje elegantný vzhľad
  • Zapínanie na gombík, zips a háčiky – uľahčuje obliekanie a prispôsobenie v páse
Vlastnosti produktu
Elastickosť
neelastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
PN1491.TOK
Farba výrobcu
CREAM
Farba
béžová
Značka
Answear.LAB
Výrobca

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
BPY2-SPD027_01X
Materiál
Celý produkt:
100% Rayon
Strih
Driek:
vysoký pás
Typ nohavíc:
jednoduché, s rozparkom
Strih:
jednoduchý
Rozmery
Modelka je vysoká 178 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*-25 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB nohavice paperbag dámske s viskózou béžové high waist
Answear.LAB nohavice paperbag dámske s viskózou
77,99 €
-34%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB nohavice dámske s modalom béžové regular waist
Answear.LAB nohavice dámske s modalom
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, cigaretový strih, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, široké, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 61,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB béžová farba, rovný strih, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, rovné, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB nohavice dámske s modalom béžové high waist
Answear.LAB nohavice dámske s modalom
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB nohavice dámske béžové high waist
Answear.LAB nohavice dámske
63,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, široké, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, široké, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB nohavice dámske béžové high waist
Answear.LAB nohavice dámske
104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, široké, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Dámske nohavice s viskózou Answear.LAB béžové high waist
Dámske nohavice s viskózou Answear.LAB
55,99 €
Výber Mirky Dobiš
Dámske kožené nohavice Answear.LAB MADELINE z kolekcie Unscripted béžové high waist
Dámske kožené nohavice Answear.LAB MADELINE z kolekcie Unscripted
209,90 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB nohavice culottes dámske s lyocellom béžové high waist
Answear.LAB nohavice culottes dámske s lyocellom
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vlnené nohavice Answear.LAB béžová farba, široké, vysoký pás
Vlnené nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
45,49 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 90,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB nohavice dámske béžové high waist
Answear.LAB nohavice dámske
102,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB nohavice palazzo dámske z viskózy béžové high waist
Answear.LAB nohavice palazzo dámske z viskózy
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 87,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-32%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, rovné, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 57,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 57,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, široké, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB nohavice palazzo dámske s prímesou ľanu béžové regular waist
Answear.LAB nohavice palazzo dámske s prímesou ľanu
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB nohavice dámske béžové high waist
Answear.LAB nohavice dámske
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-32%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Dámske nohavice Answear.LAB z kolekcie Unscripted béžové high waist
Dámske nohavice Answear.LAB z kolekcie Unscripted
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB nohavice jogger dámske s viskózou béžové high waist
Answear.LAB nohavice jogger dámske s viskózou
73,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB béžová farba, široké, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, rovné, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, cigaretový strih, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB nohavice dámske s viskózou béžové high waist
Answear.LAB nohavice dámske s viskózou
109,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, rovné, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
33,49 €
Bežná cena: 66,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
Objavte produkty Answear.LAB
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB nohavice palazzo dámske z viskózy béžové high waist
Answear.LAB nohavice palazzo dámske z viskózy
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 87,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, zvony, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB nohavice paperbag dámske s viskózou béžové high waist
Answear.LAB nohavice paperbag dámske s viskózou
77,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB béžová farba, rovný strih, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB nohavice dámske béžové high waist
Answear.LAB nohavice dámske
63,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, rovné, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB oblekové nohavice dámske s viskózou béžové regular waist
Answear.LAB oblekové nohavice dámske s viskózou
102,99 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB nohavice dámske ľanové béžové high waist
Answear.LAB nohavice dámske ľanové
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, biela farba, široké, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, široké, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 61,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, cigaretový strih, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, rovné, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-32%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Dámske nohavice Answear.LAB z kolekcie Unscripted béžové high waist
Dámske nohavice Answear.LAB z kolekcie Unscripted
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Výber Mirky Dobiš
Dámske kožené nohavice Answear.LAB MADELINE z kolekcie Unscripted béžové high waist
Dámske kožené nohavice Answear.LAB MADELINE z kolekcie Unscripted
209,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice s prímesou ľanu Answear.LAB béžová farba, rovný strih, vysoký pás
Nohavice s prímesou ľanu Answear.LAB
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB béžová farba, široké, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Dámske nohavice s viskózou Answear.LAB béžové high waist
Dámske nohavice s viskózou Answear.LAB
55,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB nohavice jogger dámske s viskózou béžové high waist
Answear.LAB nohavice jogger dámske s viskózou
73,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB nohavice dámske béžové high waist
Answear.LAB nohavice dámske
104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, rovné, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB béžová farba, široké, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
Answear.LAB nohavice straight dámske ľanové béžové high waist
Answear.LAB nohavice straight dámske ľanové
159,90 €
-34%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB nohavice dámske s modalom béžové regular waist
Answear.LAB nohavice dámske s modalom
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, rovné, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
33,49 €
Bežná cena: 66,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB béžová farba, široké, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, rovné, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, cigaretový strih, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nohavice Answear.LAB dámske, béžová farba, rovné, vysoký pás
Nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB nohavice dámske ľanové béžové high waist
Answear.LAB nohavice dámske ľanové
63,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB nohavice dámske béžové high waist
Answear.LAB nohavice dámske
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €