Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Konges Sløjd
5.0

Detské kolieskové korčule Konges Sløjd LIGHT UP ROLLER SKATES KS104417

*-15 % s kódom: SALE
84,90 €
Farba: zelená
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-15 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom. SALE. EXTRA zľavy v aplikácii.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Detské kolieskové korčule Konges Sløjd LIGHT UP ROLLER SKATES

Kolieskové korčule detské z kolekcie Konges Sløjd. Extrémne odolný materiál.
- Počas jazdy sa rozsvietia kolesá.
- Nastaviteľná dĺžka vložky.
- Zadné slučky uľahčujú nasadzovanie a vyzliekanie.
- Model na šnurovanie so zapínaním na suchý zips.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
KS104417.9BYA
Farba výrobcu
KALAMATA
Farba
zelená
Značka
Konges Sløjd
Výrobca

Konges Sløjd A/S
Kuglegårdsvej 13-17, Building 13, 1434 Copenhagen, Denmark
jensp@kongessloejd.com

ID produktu
9BYA-AKK09K_78X
Zloženie
Textil, Plast
Podobné produkty
Liewood prilba detská Milly Bike Helmet zelená LW20652
Liewood prilba detská Milly Bike Helmet
44,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Balančný bicykel Konges Sløjd BALANCE BICYCLE KS103551
Balančný bicykel Konges Sløjd BALANCE BICYCLE
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Liewood detská sada hračiek Sepp Activity Table modrá LW19734
Liewood detská sada hračiek Sepp Activity Table
179,90 €
Zvonček na bicykel Konges Sløjd BICYCLE BELL KS100148
Zvonček na bicykel Konges Sløjd BICYCLE BELL
9,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Cam Cam Copenhagen zrkadielko na ležanie na brušku  Carousel béžové 1093
Cam Cam Copenhagen zrkadielko na ležanie na brušku Carousel
41,99 €
Zvonček na bicykel Konges Sløjd BICYCLE BELL KS100148
Zvonček na bicykel Konges Sløjd BICYCLE BELL
9,90 €
Liewood prilba detská Milly Bike Helmet ružová LW20652
Liewood prilba detská Milly Bike Helmet
44,90 €
Liewood prilba detská Milly Bike Helmet modrá LW20652
Liewood prilba detská Milly Bike Helmet
44,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Konges Sløjd hračka detská MAKE ME FLY KITE ružová KS105432
Konges Sløjd hračka detská MAKE ME FLY KITE
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Slnečná clona Konges Sløjd CAR SUNSHADE 2-pak KS102363
Slnečná clona Konges Sløjd CAR SUNSHADE 2-pak
Aktuálna cena:
21,90 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detská prilba Konges Sløjd ADI BICYCLE HELMET KS104697
Detská prilba Konges Sløjd ADI BICYCLE HELMET
Aktuálna cena:
53,90 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Slnečná clona Konges Sløjd 2 PACK CAR SUNSHADE 2-pak KS103115
Slnečná clona Konges Sløjd 2 PACK CAR SUNSHADE 2-pak
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
Tommy Hilfiger čiapka beanie detská bavlnená modrá KA0KA00119
Tommy Hilfiger čiapka beanie detská bavlnená
31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DARČEKOVÝ BOX
Detská čiapka a rukavice Mayoral Newborn ružová farba biela
Detská čiapka a rukavice Mayoral Newborn
Aktuálna cena:
10,90 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,90 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko detské bavlnené biele 3I1XG10N8
United Colors of Benetton tričko detské bavlnené
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 17,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 17,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky adidas Originals CAMPUS 00s LED LIGHTS šedá farba, IH6384
Detské tenisky adidas Originals CAMPUS 00s LED LIGHTS
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 80,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-10%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
New Balance 9060 tenisky detské biele G906082T
New Balance 9060 tenisky detské
Aktuálna cena:
143,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina adidas Originals jednofarebná, JC7878
Mikina adidas Originals
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
Liewood ruksak detský Marlowe Backpack viacfarebný LW20975
Liewood ruksak detský Marlowe Backpack
74,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton mikina detská s bavlnou biela 31A6G10MM
United Colors of Benetton mikina detská s bavlnou
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 32,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Detský vlnený sveter Perfect Moment star dust sweater biela farba, ľahký, K6000042
Detský vlnený sveter Perfect Moment star dust sweater
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detská mikina adidas červená farba, s kapucňou, s potlačou, JM7357
Detská mikina adidas
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detská bunda Didriksons NEPTUN KIDS JKT 4 modrá farba, 505985
Detská bunda Didriksons NEPTUN KIDS JKT 4
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
Primigi topánky trekingové detské tmavomodré PPTGT 23918
Primigi topánky trekingové detské
102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské rifle Levi's REGULAR TAPER CARGO PANT 6EL330
Detské rifle Levi's REGULAR TAPER CARGO PANT
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 45,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
Detské sandále adidas ALTAVENTURE 3 čierna farba, JP5754
Detské sandále adidas ALTAVENTURE 3
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 37,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky adidas Originals CAMPUS 00s béžová farba, JS3863
Tenisky adidas Originals CAMPUS 00s
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 63,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina pre bábätká Mayoral Newborn modrá farba, jednofarebná, 1485
Mikina pre bábätká Mayoral Newborn
Aktuálna cena:
13,90 €
Bežná cena: 21,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,90 €
Objavte produkty Konges Sløjd
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Balančný bicykel Konges Sløjd BALANCE BICYCLE KS103551
Balančný bicykel Konges Sløjd BALANCE BICYCLE
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Konges Sløjd sada hračiek detská FOOTBALL SET béžová KS105385
Konges Sløjd sada hračiek detská FOOTBALL SET
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Slnečná clona Konges Sløjd 2 PACK CAR SUNSHADE 2-pak KS103115
Slnečná clona Konges Sløjd 2 PACK CAR SUNSHADE 2-pak
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Konges Sløjd hračka detská MAKE ME FLY KITE ružová KS105432
Konges Sløjd hračka detská MAKE ME FLY KITE
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
Zvonček na bicykel Konges Sløjd BICYCLE BELL KS100148
Zvonček na bicykel Konges Sløjd BICYCLE BELL
9,90 €
Zvonček na bicykel Konges Sløjd BICYCLE BELL KS100148
Zvonček na bicykel Konges Sløjd BICYCLE BELL
9,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Slnečná clona Konges Sløjd CAR SUNSHADE 2-pak KS102363
Slnečná clona Konges Sløjd CAR SUNSHADE 2-pak
Aktuálna cena:
21,90 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detská prilba Konges Sløjd ADI BICYCLE HELMET KS104697
Detská prilba Konges Sløjd ADI BICYCLE HELMET
Aktuálna cena:
53,90 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Bábika Konges Sløjd ALFIE THE DOLL
Bábika Konges Sløjd ALFIE THE DOLL
58,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Hračka Konges Sløjd MINI RABBIT
Hračka Konges Sløjd MINI RABBIT
21,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Konges Sløjd hryzátko dojčenské LEMON TEETHER žlté KS105446
Konges Sløjd hryzátko dojčenské LEMON TEETHER
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
Detské tetovania Konges Sløjd TATTOOS KS101074
Detské tetovania Konges Sløjd TATTOOS
9,90 €
-10%
Omaľovánka Konges Sløjd MAGIC WATER BOOK FSC KS104966
Omaľovánka Konges Sløjd MAGIC WATER BOOK FSC
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tetovačky Konges Sløjd TATTOOS KS105096
Detské tetovačky Konges Sløjd TATTOOS
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 9,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,90 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nálepky Konges Sløjd PUFFY STICKERS KS105043
Nálepky Konges Sløjd PUFFY STICKERS
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 9,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,90 €
Detské hryzátko Konges Sløjd TEETH SOOTHER UNICORN
Detské hryzátko Konges Sløjd TEETH SOOTHER UNICORN
21,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Interaktívna hračka Konges Sløjd ABC WOODEN BLOCK FRAME FSC KS5622
Interaktívna hračka Konges Sløjd ABC WOODEN BLOCK FRAME FSC
53,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Konges Sløjd kniha nálepiek detská MY STICKER UNIVERSE FSC viacfarebná KS105506
Konges Sløjd kniha nálepiek detská MY STICKER UNIVERSE FSC
Aktuálna cena:
19,90 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Konges Sløjd detská hračka TEDDY TWISTER PENCIL SHARPENER béžová KS105518
Konges Sløjd detská hračka TEDDY TWISTER PENCIL SHARPENER
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nálepky na tvár Konges Sløjd KITTY FACE JEWELS KS104916
Nálepky na tvár Konges Sløjd KITTY FACE JEWELS
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 23,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Konges Sløjd nálepky detské PUFFY STICKERS viacfarebné KS105528
Konges Sløjd nálepky detské PUFFY STICKERS
Aktuálna cena:
8,90 €
Bežná cena: 9,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Konges Sløjd detská kniha MAGIC WATER BOOK FSC viacfarebná KS105457
Konges Sløjd detská kniha MAGIC WATER BOOK FSC
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Konges Sløjd sada hračiek detská 3 PACK SPARKLY BALLS viacfarebná KS105405
Konges Sløjd sada hračiek detská 3 PACK SPARKLY BALLS
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plyšová hračka Konges Sløjd MY SWEET BOUTIQUE KS103936
Plyšová hračka Konges Sløjd MY SWEET BOUTIQUE
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Detská súprava: plienka, podbradník a šatka Konges Sløjd 3-pak DOLL NURSERY SET
Detská súprava: plienka, podbradník a šatka Konges Sløjd 3-pak DOLL NURSERY SET
28,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Konges Sløjd kočík pre bábiky detský TULLE DOLL STROLLER béžový KS105561
Konges Sløjd kočík pre bábiky detský TULLE DOLL STROLLER
Aktuálna cena:
57,90 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,90 €
Hračka pre bábätko Konges Sløjd ACTIVITY RING DINO
Hračka pre bábätko Konges Sløjd ACTIVITY RING DINO
43,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sada popisovačov Konges Sløjd MY LITTLE MARKER SET FSC KS103142
Sada popisovačov Konges Sløjd MY LITTLE MARKER SET FSC
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bábika Konges Sløjd LUCCA BABY DOLL SET KS104959
Bábika Konges Sløjd LUCCA BABY DOLL SET
Aktuálna cena:
80,90 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,90 €
DARČEKOVÝ BOX
Voskovky Konges Sløjd CRAYONS BEES WAX 10 PCS 10-pak KS101468
Voskovky Konges Sløjd CRAYONS BEES WAX 10 PCS 10-pak
14,90 €