Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Karl Lagerfeld

Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z30981

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 158,90 € -41%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 € -5%
Farba: biela
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld

Detská športová obuv z kolekcie Karl Lagerfeld vyrobená z prírodnej kože. Ľahký a pohodlný model ideálny na každodenné nosenie.
- Klasické šnurovanie umožňuje individuálne prispôsobenie chodidlu.
- Zaoblená, spevnená špička.
- Vystužený opätok stabilizuje pätu a drží nohu v topánke, aby sa pri pohybe nevyšmykla.
- Textilné vnútro je príjemné pre chodidlo a uľahčuje udržiavanie obuvi v čistote.
- Gumená podrážka je odolná voči poškodeniu.
Vlastnosti produktu
Profil
nízky
Údaje o produkte
Kód výrobcu
Z30981.36.39
Farba
biela
Značka
Karl Lagerfeld
Výrobca

OVERLAND SHOES LTD
Belgium, Lanaken 3620, Industrieweg 1
gpsr@overlandshoes.co.uk

ID produktu
9BYA-OBG0IU_00X
Zloženie
Zvršok: Prírodná koža
Vnútro: Textil
Podrážka: Syntetická látka
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z30373
Detské tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z31238
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 148,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z30986
Detské tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z31175
Detské tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 148,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z30982
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z31184
Detské tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z31167
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z30313
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z30979
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z30383
Detské tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Geox PUFFYPOP zlatá farba, J55MRA.000BC
Detské tenisky Geox PUFFYPOP
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské kožené tenisky Puma Mayze Lth Jr biele 384527
Detské kožené tenisky Puma Mayze Lth Jr
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
-50%
Tenisky Patrizia Pepe Girl biela farba, PPJ301
Tenisky Patrizia Pepe Girl
Aktuálna cena:
67,45 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 134,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky BOSS biela farba, J52832
Detské tenisky BOSS
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Skechers biela farba
Detské tenisky Skechers
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky adidas Originals DISNEY SUPERSTAR II biela farba, IH1735
Detské tenisky adidas Originals DISNEY SUPERSTAR II
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 80,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Geox GISLI biela farba, B561MF.0BCBH
Detské tenisky Geox GISLI
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 62,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Puma Carina 3.0 HK&FR AC biela farba, 401420
Detské tenisky Puma Carina 3.0 HK&FR AC
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Geox ASSISTER biela farba, J45E9B.0GFHH
Detské tenisky Geox ASSISTER
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 57,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Geox NETTUNO biela farba
Detské tenisky Geox NETTUNO
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 74,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Geox ECLYPER strieborná farba, J45LRA.000BC
Detské tenisky Geox ECLYPER
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 57,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské kožené tenisky Geox PUFFYPOP biela farba, J65MRA.00085
Detské kožené tenisky Geox PUFFYPOP
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Calvin Klein Jeans biela farba, V3X9-83301
Detské tenisky Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Tommy Hilfiger biela farba, T3A9-34242
Detské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
Detské tenisky U.S. Polo Assn. TRACE003 biela farba, TRACE003K/5Y2
Detské tenisky U.S. Polo Assn. TRACE003
44,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Biomecanics sneakers detské biele 262165
Biomecanics sneakers detské
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 56,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Calvin Klein Jeans biela farba, V3A9-83215
Detské tenisky Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 90,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Calvin Klein Jeans biela farba, V3A9-83093
Detské tenisky Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Geox ECLYPER biela farba, B455MA.0BCKC
Detské tenisky Geox ECLYPER
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,90 €
Objavte produkty Karl Lagerfeld
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z30979
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z31167
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z31175
Detské tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z30373
Detské tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z30986
Tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
89,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z30313
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z31238
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 148,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z30982
Detské kožené tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z31184
Detské tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 114,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Karl Lagerfeld biela farba, Z30383
Detské tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
Detské tenisky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 148,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €