Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
The North Face

Detské topánky The North Face ALTAMESA NF0A83O473K1

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 69,95 € -18%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 € -5%
Farba: modrá
Detské topánky The North Face ALTAMESA NF0A83O473K1
Detské topánky The North Face ALTAMESA čierna farba, NF0A83O4KT01
The North Face detská obuv Y ALTAMESA žltá NF0A83O4KH81
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Detské topánky The North Face ALTAMESA

Detská obuv z kolekcie The North Face. Model s penovou medzipodrážkou pre odpruženie.
- Jemne vystužená špička.
- Vystužený opätok stabilizuje pätu a drží nohu v topánke, aby sa pri pohybe nevyšmykla.
- Rýchloupínací systém šnurovania uľahčuje obúvanie a vyzúvanie.
- Gumová drážkovaná podošva je odolná a poskytuje dobrú trakciu.
- Veľkosti pre rozmer: 36.
- Dĺžka vložky: 22,5 cm.
Vlastnosti produktu
Profil
nízky
Zapínanie a nastavenie
systém rýchleho šnurovania
Údaje o produkte
Kód výrobcu
NF0A83O473K1
Farba výrobcu
73K
Farba
modrá
Značka
The North Face
ID produktu
PPYA-OBK0HB_55X
Zloženie
Zvršok: Syntetická látka, Textil
Vnútro: Textil
Podrážka: Syntetická látka
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky The North Face Y FASTPACK HIKER MID WP modrá farba, NF0A7W5VF5B1
Detské topánky The North Face Y FASTPACK HIKER MID WP
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky The North Face Y FASTPACK HIKER MID WP modrá farba, NF0A7W5V16Y1
Detské topánky The North Face Y FASTPACK HIKER MID WP
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Columbia obuv trekingová detská CHILDRENS DRAINMAKER modrá 2062261
Columbia obuv trekingová detská CHILDRENS DRAINMAKER
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky adidas FORTATRAIL BOA modrá farba, JR3106
Detské topánky adidas FORTATRAIL BOA
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky Reima Hyppii 5400144A
Detské topánky Reima Hyppii
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 107,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky adidas TERREX TERREX MID GTX DISNEY IH5089
Detské topánky adidas TERREX TERREX MID GTX DISNEY
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky adidas TERREX TERREX AX4R šedá farba, IF6525
Detské topánky adidas TERREX TERREX AX4R
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
Detské topánky Puma Evolve Trail tmavomodrá farba, 397645
Detské topánky Puma Evolve Trail
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky Jack Wolfskin WOODLAND 2 TEXAPORE LOW K čierna farba, 4059811
Detské topánky Jack Wolfskin WOODLAND 2 TEXAPORE LOW K
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky Puma Evolve Trail tmavomodrá farba, 397645
Detské topánky Puma Evolve Trail
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky Jack Wolfskin VOJO TOUR TEXAPORE MID K tmavomodrá farba, A64104
Detské topánky Jack Wolfskin VOJO TOUR TEXAPORE MID K
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Detské topánky adidas TERREX TERREX MID GTX čierna farba, IE6079
Detské topánky adidas TERREX TERREX MID GTX
109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky adidas TERREX TERREX AX4R CW+ čierna farba, JH5490
Detské topánky adidas TERREX TERREX AX4R CW+
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
Primigi topánky trekingové detské tmavomodré PPTGT 23918
Primigi topánky trekingové detské
107,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky adidas TERREX TERREX AGRAVIC BOA čierna farba
Detské topánky adidas TERREX TERREX AGRAVIC BOA
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky adidas TERREX TERREX TRAILMAKER 2 béžová farba, JR9065
Detské topánky adidas TERREX TERREX TRAILMAKER 2
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky Reima Hiivin fialová farba, 5400145A
Detské topánky Reima Hiivin
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 87,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky adidas TERREX TERREX SKYCHASER MID GTX čierna farba, JS2095
Detské topánky adidas TERREX TERREX SKYCHASER MID GTX
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky Reima Loikkii hnedá farba, 5400143A
Detské topánky Reima Loikkii
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Topánky Columbia KONOS čierna farba, 2062241
Topánky Columbia KONOS
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 63,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky adidas TERREX TERREX MID GTX I šedá farba
Detské topánky adidas TERREX TERREX MID GTX I
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky adidas TERREX TERREX AX4S čierna farba, IH2874
Detské topánky adidas TERREX TERREX AX4S
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 54,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky The North Face ALTAMESA čierna farba, NF0A83O4KT01
Detské topánky The North Face ALTAMESA
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 74,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Columbia obuv športová detská PEAKFREAK tyrkysová 2108271
Columbia obuv športová detská PEAKFREAK
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 68,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Reima obuv detská Sankari fialová 5400160B
Reima obuv detská Sankari
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Detské topánky adidas TERREX TERREX AX4R MID čierna farba, IF6520
Detské topánky adidas TERREX TERREX AX4R MID
64,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Detská súprava adidas Originals JC7871
Detská súprava adidas Originals
69,90 €
-10%
Konges Sløjd obedárová taška detská CLOVER THERMO LUNCH BAG viacfarebná KS104738
Konges Sløjd obedárová taška detská CLOVER THERMO LUNCH BAG
Aktuálna cena:
35,90 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské snehule Primigi čierna farba, PNEGT 88798
Detské snehule Primigi
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 107,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €