Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB

Dvojdielne plavky Answear.LAB béžová farba, jemne vystužený košík

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 53,99 € -61%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 € -8%
Farba: béžová
Dvojdielne plavky Answear.LAB béžová farba, jemne vystužený košík
Dvojdielne plavky Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Dvojdielne plavky Answear.LAB

Dvojdielne plavky z kolekcie Answear.LAB. Model vytvorený z elastickej látky priliehajúcej na telo.

- Odnímateľné vložky mierne spevňujú, stabilizujú poprsie a poskytujú dodatočné krytie.
- Model so šnurovaním umožňujúci reguláciu
- Dodatočná vrstva materiálu vo forme podšívky zvyšuje pokrytie a poskytuje dodatočný komfort počas aktivity.
- Ploché, elastické švy chránia pokožku pred podráždením a neblokujú pohyb.
- Nenastaviteľné, odnímateľné ramienka.

Vlastnosti produktu
Typ zapínania
viazanie
Údaje o produkte
Kód výrobcu
hl213c.flk
Farba
béžová
Značka
Answear.LAB
Výrobca

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
BBYA-BID03H_80X
Zloženie

82 % Polyamid, 18 % Elastan

Strih
Strih spodného dielu:
klasické briefy
Driek:
regular waist
Strih podprsenky:
braletka
Typ ramienok:
tenké, odnímateľné
Kostice:
nie
Rozmery
Modelka je vysoká 180 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Technické údaje
Vystuženie košíčkov:
mierne pevné
Podobné produkty
-35%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dvojdielne plavky Answear.LAB béžová farba, jemne vystužený košík
Dvojdielne plavky Answear.LAB
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB béžová farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB béžová farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dvojdielne plavky a šortky Answear.LAB béžová farba, jemne vystužený košík
Dvojdielne plavky a šortky Answear.LAB
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB béžová farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-23%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB Plavková podprsenka dámska béžová
Answear.LAB Plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 33,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB béžová farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 22,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,49 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB béžová farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB dvojdielne plavky dámske béžové
Answear.LAB dvojdielne plavky dámske
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,90 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dvojdielne plavky Answear.LAB béžová farba, jemne vystužený košík
Dvojdielne plavky Answear.LAB
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB béžová farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,90 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB plavkové nohavičky dámske béžové
Answear.LAB plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB béžová farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dvojdielne plavky a plážové šaty Answear.LAB béžová farba, mäkké košíky
Dvojdielne plavky a plážové šaty Answear.LAB
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-50%
Plavkové nohavičky Chantelle SAUVAGE béžová farba, C17UA0
Plavkové nohavičky Chantelle SAUVAGE
Aktuálna cena:
25,49 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess plavkové nohavičky dámske NEREA béžové E6GO16 KF462
Guess plavkové nohavičky dámske NEREA
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-38%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Billabong béžová farba
Plavkové nohavičky Billabong
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld brazílske plavkové nohavičky dámske béžové B3W46035
Karl Lagerfeld brazílske plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
53,90 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein plavkové nohavičky dámske béžové LV00Q62704
Calvin Klein plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
women'secret Plavkové nohavičky dámske béžové 6463662
women'secret Plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
women'secret plavková podprsenka dámska béžová 6483793
women'secret plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 36,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Melissa Odabash béžová farba, jemne vystužený košík, Malta
Plavková podprsenka Melissa Odabash
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka United Colors of Benetton béžová farba, jemne vystužený košík, 36WR5R05C
Plavková podprsenka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Brazílske plavkové nohavičky Guess béžová farba, E6GO29 KCBJ0
Brazílske plavkové nohavičky Guess
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka MICHAEL Michael Kors béžová farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka MICHAEL Michael Kors
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Chantelle
Plavkové nohavičky Chantelle
Aktuálna cena:
24,49 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-45%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Undress Code Dashing Bikini Bottom béžová farba, 928
Plavkové nohavičky Undress Code Dashing Bikini Bottom
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 114,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 114,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
women'secret plavkový top dámsky béžový 6483778
women'secret plavkový top dámsky
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein plavková podprsenka dámska béžová LV00Q61225
Calvin Klein plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
Objavte produkty Answear.LAB
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB plavkové nohavičky dámske béžové
Answear.LAB plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,90 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB béžová farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,90 €
-23%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB Plavková podprsenka dámska béžová
Answear.LAB Plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 33,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB béžová farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB béžová farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB béžová farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB dvojdielne plavky dámske béžové
Answear.LAB dvojdielne plavky dámske
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,90 €
-35%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dvojdielne plavky Answear.LAB béžová farba, jemne vystužený košík
Dvojdielne plavky Answear.LAB
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB béžová farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB béžová farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dvojdielne plavky a plážové šaty Answear.LAB béžová farba, mäkké košíky
Dvojdielne plavky a plážové šaty Answear.LAB
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dvojdielne plavky a šortky Answear.LAB béžová farba, jemne vystužený košík
Dvojdielne plavky a šortky Answear.LAB
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,90 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dvojdielne plavky Answear.LAB béžová farba, jemne vystužený košík
Dvojdielne plavky Answear.LAB
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB béžová farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 22,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,49 €
-70%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB ružová farba,
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
5,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear Lab zelená farba
Plavkové nohavičky Answear Lab
Aktuálna cena:
6,49 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 6,90 €
-36%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB plavkové nohavičky dámske červené
Answear.LAB plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB ružová farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Brazílske plavkové nohavičky Answear.LAB oranžová farba
Brazílske plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB ružová farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear Lab zelená farba
Plavkové nohavičky Answear Lab
Aktuálna cena:
6,49 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 6,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB čierna farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB červená farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB tyrkysová farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 47,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Answear.LAB ružová farba
Plavkové nohavičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dvojdielne plavky Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Dvojdielne plavky Answear.LAB
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB dvojdielne plavky dámske zelené
Answear.LAB dvojdielne plavky dámske
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB plavková podprsenka dámska čierna
Answear.LAB plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Answear.LAB čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Answear.LAB
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €