Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
EA7 Emporio Armani
5.0

EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF19175.7X000380

-15%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 199,90 € -15%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 € -15%
Farba: čierna
EA7 Emporio Armani tenisky sivé AF19175.7X000380
EA7 Emporio Armani tenisky tmavomodré AF19175.7X000380
EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF19175.7X000380
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Tenisky EA7 Emporio Armani – spojenie elegancie a športového ducha

Tenisky EA7 Emporio Armani sú modelom obuvi, ktorý harmonicky spája športovú dynamiku s rafinovaným štýlom. Tento model, navrhnutý s ohľadom na univerzálnosť, dokonale zapadá do estetiky athleisure, casual a streetwear, pričom ponúka pohodlie a módny vzhľad. Ich premyslená konštrukcia zaručuje komfortné nosenie a zároveň zdôrazňuje individuálny charakter každého outfitu.

Čím sú tenisky EA7 Emporio Armani AF19175.7X000380 výnimočné?

  • Vystužený opätok stabilizuje chodidlo a zaisťuje istotu kroku počas aktivity
  • Odolný zvršok z kombinácie semišovej, potiahnutej kože a textilného materiálu
  • Mäkká podšívka z textilného materiálu umožňuje pohodlné prispôsobenie sa chodidlu
  • Nízky profil zvršku s mierne vystuženým golierom podporuje voľnosť pohybu
  • Hrubá podrážka vyrobená z gumy zaručuje priľnavosť a odolnosť obuvi
  • Klasické šnurovanie umožňuje presné prispôsobenie obuvi individuálnym potrebám
  • Vyberateľné vložky umožňujú jednoduché udržiavanie hygieny a ich výmenu za iné
  • Matná povrchová úprava materiálov dodáva obuvi moderný a elegantný vzhľad
Vlastnosti produktu
Vyberateľné vložky
áno
Profil
nízky
Podrážka
gumená
Zapínanie a nastavenie
šnurovanie
Typ podrážky
hrubá, plochá
Údaje o produkte
Kód výrobcu
AF19175.7X000380
Farba
čierna
Značka
EA7 Emporio Armani
Výrobca

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

ID produktu
PPY2-OBU010_99X
Materiál
Holeň:
Textilný materiál, Potiahnutá koža, Semišová koža
Vnútro:
Textilný materiál
Podošva:
Syntetický materiál
Rozmery
Dĺžka vložky:
24 cm
Rozmery uvedené pre veľkosť:
36 2/3
Podobné produkty
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, AF23619.7X000663
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, AF18869.7X000355
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF18447.7X000308
EA7 Emporio Armani tenisky
219,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
96,90 €
Bežná cena: 188,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
EA7 Emporio Armani
219,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF18616.7X000341
EA7 Emporio Armani tenisky
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*-25 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF18610.7X000334
EA7 Emporio Armani tenisky
219,90 €
-33%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF23102.7X000650
EA7 Emporio Armani tenisky
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
EA7 Emporio Armani sneakers čierne AF18442.7X000304
EA7 Emporio Armani sneakers
239,90 €
EA7 Emporio Armani sneakers čierne AF10848.7X000332
EA7 Emporio Armani sneakers
189,90 €
*-25 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani čierna AF18613.7X000337
EA7 Emporio Armani
219,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, XK257.X8X101
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
108,99 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-29%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, AF18639.7X000343
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Kožené tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, AF10848.7X000331
Kožené tenisky EA7 Emporio Armani
189,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, AF13550.7X000656
Tenisky EA7 Emporio Armani
209,90 €
-14%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF18447.7X000308
EA7 Emporio Armani tenisky
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 197,90 €
*-15 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF18442.7X000304
EA7 Emporio Armani tenisky
239,90 €
-15%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF18609.7X000541
EA7 Emporio Armani tenisky
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 188,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, AF18446.7X000306
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-22%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, AF18450.7X000299
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Puma Club Kayzer čierna farba, 402604
Tenisky Puma Club Kayzer
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky PLEIN SPORT Titan čierna farba, USC0579 STE003N 0286
Tenisky PLEIN SPORT Titan
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 258,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Stepney Workers Club Pearl S-Strike Suede čierna farba, YA23015
Semišové tenisky Stepney Workers Club Pearl S-Strike Suede
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky New Balance 1906 čierna farba, U1906WFD
Tenisky New Balance 1906
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky PLEIN SPORT Pegasus čierna farba, USC0848 STE003N 0202
Tenisky PLEIN SPORT Pegasus
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Puma Speedcat NRG YOTH čierna farba, 404590
Kožené tenisky Puma Speedcat NRG YOTH
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky adidas ZNSORED čierna farba, IE7859
Tenisky adidas ZNSORED
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky adidas Originals Forum Low ID6857-black, čierna farba,
Tenisky adidas Originals Forum Low
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
Tenisky S.W.C Varden S-Strike Canvas YA08012 BLKWHT čierna farba
Tenisky S.W.C Varden S-Strike Canvas YA08012 BLKWHT
119,90 €
Objavte produkty EA7 Emporio Armani
EA7 Emporio Armani sneakers čierne AF10848.7X000332
EA7 Emporio Armani sneakers
189,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, AF18446.7X000306
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF18616.7X000341
EA7 Emporio Armani tenisky
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-15%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF18609.7X000541
EA7 Emporio Armani tenisky
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 188,90 €
-22%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, AF18450.7X000299
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Kožené tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, AF10848.7X000331
Kožené tenisky EA7 Emporio Armani
189,90 €
*-25 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani čierna AF18613.7X000337
EA7 Emporio Armani
219,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, AF13550.7X000656
Tenisky EA7 Emporio Armani
209,90 €
-29%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, AF18639.7X000343
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-14%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF18447.7X000308
EA7 Emporio Armani tenisky
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 197,90 €
*-25 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani sneakers čierne XK446.X8X249
EA7 Emporio Armani sneakers
219,90 €
*-25 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani čierna AF18613.7X000337
EA7 Emporio Armani
219,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, AF18869.7X000355
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*-25 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF18610.7X000334
EA7 Emporio Armani tenisky
219,90 €
EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF18447.7X000308
EA7 Emporio Armani tenisky
219,90 €
*-15 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF18442.7X000304
EA7 Emporio Armani tenisky
239,90 €
-33%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
EA7 Emporio Armani tenisky čierne AF23102.7X000650
EA7 Emporio Armani tenisky
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
96,90 €
Bežná cena: 188,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, XK257.X8X101
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
108,99 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani čierna farba, AF23619.7X000663
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
EA7 Emporio Armani sneakers čierne AF18442.7X000304
EA7 Emporio Armani sneakers
239,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky EA7 Emporio Armani šedá farba, AF22914.7X000603
Tenisky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
EA7 Emporio Armani tenisky béžové AF18447.7X000308
EA7 Emporio Armani tenisky
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*-25 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani sneakers biele XK446.X8X249
EA7 Emporio Armani sneakers
219,90 €
-38%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani tenisky biele AF19827.7X000406
EA7 Emporio Armani tenisky
Aktuálna cena:
98,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
EA7 Emporio Armani sneakers sivé AF22912.7X000600
EA7 Emporio Armani sneakers
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
EA7 Emporio Armani tenisky biele AF18447.7X000308
EA7 Emporio Armani tenisky
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 197,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani sneakers sivé XK446.X8X249
EA7 Emporio Armani sneakers
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
-22%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
EA7 Emporio Armani tenisky béžové AF18610.7X000334
EA7 Emporio Armani tenisky
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €