Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Emporio Armani Underwear

Emporio Armani Underwear tangá dámske bavlnené s elastanom 2-pak biele EW000405.AF25589

50,99 €(25,50 € / ks)
Farba: biela
Emporio Armani Underwear tangá dámske bavlnené s elastanom 2-pak biele EW000405.AF25589
Emporio Armani Underwear tangá dámske bavlnené s elastanom 2-pak béžové EW000405.AF25589
Emporio Armani Underwear tangá dámske bavlnené s elastanom 2-pak čierne EW000405.AF25589
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Biele tangá Emporio Armani Underwear – jemnosť a pohodlie v dvojbalení

Tangá Emporio Armani Underwear sú dámska spodná bielizeň s minimalistickým strihom, ktoré zaisťujú voľnosť pohybu a diskrétnosť pod oblečením. Tento model, vyrobený z mäkkej bavlny s prímesou elastanu, tvorí základ mnohých outfitov, zároveň ponúka priedušnosť a jemnosť pre pokožku.

Tangá Emporio Armani Underwear dvojbalenie – kľúčové vlastnosti

  • Tangá sú model s minimalistickým strihom, ktorý zaisťuje diskrétnosť pod priliehavým oblečením
  • Vyrobené z mäkkej bavlny s prímesou elastanu podporuje priedušnosť a jemnosť pre pokožku
  • Klasický pás prispieva k univerzálnosti, hodiac sa k rôznym strihom nohavíc a sukní
  • Úzka guma s logom Emporio Armani Underwear dodáva jemný, značkový akcent
  • Praktické dvojbalenie umožňuje doplniť šatník o dva kusy v jednom nákupe
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Multipack
2-pak
Údaje o produkte
Kód výrobcu
EW000405.AF25589
Farba výrobcu
U1131
Farba
biela
Značka
Emporio Armani Underwear
ID produktu
9BY2-BIDZZR_00X
Materiál
Základný materiál:
95% Bavlna, 5% Elastan
Podšívka:
100% Bavlna
Flexibilný pásik:
92% Polyester, 8% Elastan
Strih
Driek:
regular waist
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani Underwear brazilky dámske s bavlnou biele EW001915 AF19034
Emporio Armani Underwear brazilky dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske s bavlnou 2-pack biele EW000403
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske s bavlnou 2-pack
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Emporio Armani Underwear 2-pak čierna farba, EW000402 AF13033
Tangá Emporio Armani Underwear 2-pak
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Brazílske nohavičky Emporio Armani Underwear 2-pak čierna farba, EW000404 AF13033
Brazílske nohavičky Emporio Armani Underwear 2-pak
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Emporio Armani Underwear 2-pak biela farba, EW000405 AF10881
Tangá Emporio Armani Underwear 2-pak
Aktuálna cena:
24,49 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Fila - Brazílske nohavičky
Fila - Brazílske nohavičky
Aktuálna cena:
7,49 €
Bežná cena: 9,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Pepe Jeans PEPE BIKINI biela farba, PLU10917.800
Nohavičky Pepe Jeans PEPE BIKINI
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s lyocellom biele 4P0314
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s lyocellom
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Calvin Klein Underwear biela farba,,000QF6817E
Nohavičky Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Guess Jeans biela farba, W4BZ29 KBBU1
Tangá Guess Jeans
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 18,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Brazílske nohavičky Guess 3-pak biela farba, O5RG11 K6YW1
Brazílske nohavičky Guess 3-pak
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Calvin Klein Underwear biela farba, LV00QF8282
Nohavičky Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Versace biela farba, AUD01042
Tangá Versace
Aktuálna cena:
53,90 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,90 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Undress Code Magnetic Thong biela farba, 1160
Tangá Undress Code Magnetic Thong
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Karl Lagerfeld biela farba
Nohavičky Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
26,90 €
Bežná cena: 29,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
women'secret nohavičky dámske biele 4213756
women'secret nohavičky dámske
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 19,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Calvin Klein Underwear biela farba, LV00QF8598
Nohavičky Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske biele 4P0482
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess nohavičky dámske CARRIE biele O97E02 KBBU1
Guess nohavičky dámske CARRIE
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
women'secret nohavičky dámske čipkované biele 4213823
women'secret nohavičky dámske čipkované
16,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Chantelle nohavičky dámske čipkované biele C13XB0
Chantelle nohavičky dámske čipkované
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
women'secret nohavičky dámske biele 4633541
women'secret nohavičky dámske
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky women'secret 2-pak biela farba, 7682972.99
Nohavičky women'secret 2-pak
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 19,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
women'secret tangá dámske bavlnené s elastanom 2-pak biele 4633573
women'secret tangá dámske bavlnené s elastanom 2-pak
21,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky United Colors of Benetton biela farba,
Nohavičky United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
7,49 €
Bežná cena: 9,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky women'secret biela farba, priesvitné, 4212025
Nohavičky women'secret
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 16,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky women'secret biela farba, 4982595
Nohavičky women'secret
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 16,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky women'secret 2-pak biela farba, 7683094
Nohavičky women'secret 2-pak
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 16,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky United Colors of Benetton biela farba, 3ZQM1S1C8
Nohavičky United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 9,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,90 €
-50%
*EXTRA -15 % s kódom:SALE
Brazílske nohavičky GOD SAVE QUEENS ALIZEE PANTIES biela farba, GSQ-106-121
Brazílske nohavičky GOD SAVE QUEENS ALIZEE PANTIES
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
Objavte produkty Emporio Armani Underwear
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Brazílske nohavičky Emporio Armani Underwear 2-pak čierna farba, EW000404 AF13033
Brazílske nohavičky Emporio Armani Underwear 2-pak
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske s bavlnou 2-pack biele EW000403
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske s bavlnou 2-pack
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Emporio Armani Underwear 2-pak čierna farba, EW000402 AF13033
Tangá Emporio Armani Underwear 2-pak
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Emporio Armani Underwear 2-pak biela farba, EW000405 AF10881
Tangá Emporio Armani Underwear 2-pak
Aktuálna cena:
24,49 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani Underwear brazilky dámske s bavlnou biele EW001915 AF19034
Emporio Armani Underwear brazilky dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske čipkované červené EW000398.AF25576
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske čipkované
41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Emporio Armani Underwear 2-pak čierna farba, EW000402 AF13033
Tangá Emporio Armani Underwear 2-pak
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske 2-pak čierne EW000403 AF19026
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Emporio Armani Underwear 2-pak oranžová farba, EW000402 AF10891
Tangá Emporio Armani Underwear 2-pak
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
Emporio Armani Underwear tangá dámske čipkované čierne EW000396.AF25576
Emporio Armani Underwear tangá dámske čipkované
38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske s bavlnou 2-pak čierne EW000403 AF13033
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske s bavlnou 2-pak
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske s bavlnou 2-pak béžové EW005512.AF25589
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske s bavlnou 2-pak
50,99 €
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske bavlnené s elastanom čierne EW000395.AF25589
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske bavlnené s elastanom
33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Emporio Armani Underwear 2-pak béžová farba, EW000404 AF10891
Nohavičky Emporio Armani Underwear 2-pak
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 63,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani Underwear nohavičky 2-pak béžové EW000406 AF19030
Emporio Armani Underwear nohavičky 2-pak
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske s bavlnou 2-pak čierne EW005512.AF25589
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske s bavlnou 2-pak
50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Emporio Armani Underwear 2-pak béžová farba, EW000404 AF10891
Nohavičky Emporio Armani Underwear 2-pak
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 63,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani Underwear brazilky dámske čierne EW000398 AF19033
Emporio Armani Underwear brazilky dámske
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Emporio Armani Underwear čierna farba, EW000394 AF15898
Nohavičky Emporio Armani Underwear
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
Emporio Armani Underwear tangá dámske bavlnené s elastanom 2-pak čierne EW000405.AF25589
Emporio Armani Underwear tangá dámske bavlnené s elastanom 2-pak
50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Emporio Armani Underwear 2-pak čierna farba, EW000406 AF19023
Nohavičky Emporio Armani Underwear 2-pak
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani Underwear Tangá dámske 2-pak čierne EW000402 AF19030
Emporio Armani Underwear Tangá dámske 2-pak
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske 2-pak béžové EW000403 AF19026
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
Emporio Armani Underwear tangá dámske čipkované červené EW000396.AF25576
Emporio Armani Underwear tangá dámske čipkované
38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske 2-pak béžové EW000404 AF19028
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske čipkované čierne EW006152.AF25576
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske čipkované
41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Emporio Armani Underwear tangá dámske 2-pak čierne EW000402 AF19028
Emporio Armani Underwear tangá dámske 2-pak
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Brazílske nohavičky Emporio Armani Underwear čierna farba, 164752 4F223
Brazílske nohavičky Emporio Armani Underwear
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske s bavlnou 2-pak béžové EW005512.AF25589
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske s bavlnou 2-pak
50,99 €
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske bavlnené s elastanom béžové EW000395.AF25589
Emporio Armani Underwear nohavičky dámske bavlnené s elastanom
33,99 €