Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Helly Hansen
4.8

Helly Hansen čiapka beanie HH RIB BEANIE béžová 54020

36,99 €
Farba: béžová
Helly Hansen čiapka beanie HH RIB BEANIE béžová 54020
Helly Hansen čiapka beanie HH RIB BEANIE ružová 54020
Helly Hansen čiapka beanie HH RIB BEANIE tmavomodrá 54020
Helly Hansen čiapka beanie HH RIB BEANIE hnedá 54020
Helly Hansen čiapka beanie HH RIB BEANIE čierna 54020
ONE SIZE
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Béžová čiapka beanie Helly Hansen HH RIB BEANIE – univerzálny štýl

Béžová čiapka beanie Helly Hansen HH RIB BEANIE je pletená pokrývka hlavy, ktorá zaisťuje pohodlie a ochranu v premenlivých poveternostných podmienkach. Vyrobená z elastického materiálu strednej hrúbky, tento model je vhodný pre ľudí, ktorí oceňujú ležérny a klasický štýl. Jej univerzálny dizajn zaisťuje, že sa ľahko kombinuje s rôznymi outfitmi, od ležérnych po streetwearové.

Čím sa vyznačuje čiapka beanie Helly Hansen HH RIB BEANIE?

  • Pletená čiapka beanie, ktorá je praktickým doplnkom outfitu
  • Vyrobená z elastického úpletu strednej hrúbky, čo zaisťuje prispôsobenie
  • Bez zapínania, a elastický materiál umožňuje voľné usadenie na hlave
  • Univerzálny štýl, ktorý sa hodí k ležérnym a mestským outfitom
  • Hladký úplet s decentným logom značky Helly Hansen na prednej strane
  • Nášivka s logom Helly Hansen dodáva tomuto modelu charakter
  • Dizajn unisex, čo zaisťuje, že model je vhodný pre každého
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
54020
Farba výrobcu
034
Farba
béžová
Značka
Helly Hansen
Výrobca

HELLY HANSEN sp. z o.o.
Holtumnoordweg 77, 6121 RE Born, The Netherlands
compliance@hellyhansen.com

ID produktu
9BYX-CAU028_01X
Materiál
Celý produkt:
50% Akryl, 50% Polyester
Podobné produkty
C.P. Company čiapka beanie z meríno vlny béžová 21CMAC137A005509A
C.P. Company čiapka beanie z meríno vlny
102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka 47 brand MLB New York Yankees béžová farba, B-HYMKR17ACE-NTO
Čiapka 47 brand MLB New York Yankees
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 26,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Alpha Industries béžová farba, z hrubej pleteniny
Čiapka Alpha Industries
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka s prímesou vlny EA7 Emporio Armani béžová farba, AF18021.7X000247
Čiapka s prímesou vlny EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 80,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Puma čierna farba, z tenkej pleteniny
Čiapka Puma
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 23,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-36%
Čiapka Columbia City Trek Heavyweight béžová farba, z hrubej pleteniny
Čiapka Columbia City Trek Heavyweight
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka s prímesou vlny Barrow béžová farba, F5BWUAHT039
Čiapka s prímesou vlny Barrow
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka s prímesou vlny Colmar béžová farba, 4882.9YZ
Čiapka s prímesou vlny Colmar
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
Herschel čiapka beanie Elmer Graphic béžová 50755-07769
Herschel čiapka beanie Elmer Graphic
36,99 €
New Balance čiapka béžová LAH53008TWF
New Balance čiapka
26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Kaotiko béžová farba, AR001-01-1800
Čiapka Kaotiko
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
Vlnená čiapka C.P. Company béžová farba, RFCMAC739A005509A
Vlnená čiapka C.P. Company
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Cotopaxi Cumbre béžová farba, F22469U331
Čiapka Cotopaxi Cumbre
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Barrow béžová farba, z hrubej pleteniny, bavlnená, F4BWUAHT026
Čiapka Barrow
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnená čiapka Peak Performance béžová farba, z hrubej pleteniny, vlnená
Vlnená čiapka Peak Performance
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka 47 brand Mlb New York Yankees oranžová farba,, B-HYMKR17ACE-QL
Čiapka 47 brand Mlb New York Yankees
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
Vlnená čiapka C.P. Company béžová farba, RFCMAC742A005509A
Vlnená čiapka C.P. Company
149,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Vlnená čiapka Fusalp béžová farba, G3704
Vlnená čiapka Fusalp
119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Herschel   Boucle béžová farba
Čiapka Herschel Boucle
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Converse béžová farba, z hrubej pleteniny
Čiapka Converse
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Dakine Axel béžová farba
Čiapka Dakine Axel
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 29,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
Herschel čiapka s prímesou vlny Ellis Cable béžová 50751-07527
Herschel čiapka s prímesou vlny Ellis Cable
36,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka adidas Originals béžová farba, z tenkej pleteniny
Čiapka adidas Originals
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Vans béžová farba, VN000QB32N11
Čiapka Vans
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
Vlnená čiapka MC2 Saint Barth béžová farba
Vlnená čiapka MC2 Saint Barth
73,90 €
On čiapka beanie z meríno vlny béžová 2UF30104394
On čiapka beanie z meríno vlny
60,99 €
Čiapka s prímesou vlny New Era WIDE CUFF BEANIE béžová farba, 60565427
Čiapka s prímesou vlny New Era WIDE CUFF BEANIE
33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Colmar béžová farba, 5056.1YU
Čiapka Colmar
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
Objavte produkty Helly Hansen
Helly Hansen čiapka vlnená béžová 67530
Helly Hansen čiapka vlnená
48,99 €
Helly Hansen čiapka beanie HH RIB BEANIE hnedá 54020
Helly Hansen čiapka beanie HH RIB BEANIE
36,99 €
Helly Hansen čiapka beanie HH RIB BEANIE ružová 54020
Helly Hansen čiapka beanie HH RIB BEANIE
36,99 €
Helly Hansen čiapka tmavomodrá 57502
Helly Hansen čiapka
28,99 €
Helly Hansen čiapka ružová 57502
Helly Hansen čiapka
28,99 €
Helly Hansen čiapka tmavomodrá 67154
Helly Hansen čiapka
33,99 €
Helly Hansen čiapka modrá 57502
Helly Hansen čiapka
28,99 €
Helly Hansen čiapka zelená 57502
Helly Hansen čiapka
28,99 €
Helly Hansen čiapka beanie s meríno vlnou čierna 67571
Helly Hansen čiapka beanie s meríno vlnou
43,99 €
Helly Hansen čiapka vlnená čierna 67530
Helly Hansen čiapka vlnená
48,99 €
Helly Hansen čiapka beanie HH RIB BEANIE tmavomodrá 54020
Helly Hansen čiapka beanie HH RIB BEANIE
36,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Helly Hansen Ridgeline tmavomodrá farba,
Čiapka Helly Hansen Ridgeline
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 38,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
Helly Hansen čiapka beanie HH RIB BEANIE čierna 54020
Helly Hansen čiapka beanie HH RIB BEANIE
36,99 €
Helly Hansen čiapka čierna 67154
Helly Hansen čiapka
33,99 €
Helly Hansen čiapka čierna 57502
Helly Hansen čiapka
28,99 €
Helly Hansen čiapka zelená 67154
Helly Hansen čiapka
33,99 €
Helly Hansen čiapka biela 57502
Helly Hansen čiapka
28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Helly Hansen čiapka ružová 67154
Helly Hansen čiapka
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 33,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Helly Hansen snapback bavlnený Czapka Helly Hansen HH Ball Cap zelená 67434
Helly Hansen snapback bavlnený Czapka Helly Hansen HH Ball Cap
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
Čiapka Helly Hansen biela farba, s nášivkou, 38791
Čiapka Helly Hansen
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Helly Hansen čiapka so šiltom oranžová 67517
Helly Hansen čiapka so šiltom
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená šiltovka Helly Hansen čierna 67648
Bavlnená šiltovka Helly Hansen
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Helly Hansen snapback bavlnený Czapka Helly Hansen HH Ball Cap sivá 67434
Helly Hansen snapback bavlnený Czapka Helly Hansen HH Ball Cap
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Helly Hansen čelenka oranžová 67552
Helly Hansen čelenka
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 19,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Helly Hansen snapback bavlnený Czapka Helly Hansen HH Ball Cap béžová 67434
Helly Hansen snapback bavlnený Czapka Helly Hansen HH Ball Cap
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Helly Hansen snapback bavlnený Czapka Helly Hansen HH Ball Cap modrá 67434
Helly Hansen snapback bavlnený Czapka Helly Hansen HH Ball Cap
Aktuálna cena:
29,90 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Helly Hansen šiltovka trucker zelená 67645
Helly Hansen šiltovka trucker
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Helly Hansen čelenka z meríno vlny modrá 67570
Helly Hansen čelenka z meríno vlny
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 38,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
Helly Hansen čelenka z meríno vlny čierna 67570
Helly Hansen čelenka z meríno vlny
38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Helly Hansen šiltovka trucker čierna 67645
Helly Hansen šiltovka trucker
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €