Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tory Burch

Kabelka Tory Burch Ella Bio Small Tote- Mantis zelená farba

-11%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
309,90 €
Bežná cena: 409,90 € -24%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 349,90 € -11%
Farba: zelená
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Kabelka Tory Burch Ella Bio Small Tote- Mantis

Veľká kabelka z kolekcie Tory Burch. Model so zapínaním vytvorený z ekologickej kože.
- Zapínanie na magnetku.
- Má rúčky a odnímateľný nastaviteľný popruh.
- Vnútorné vrecko na zips pre bezpečné uloženie telefónu alebo iných drobností.
- Vnútorné vrecko uľahčuje bezpečné uloženie telefónu alebo iných drobností.
- Dodávame s ochranným balením.
- Zmestí sa formát A4.
- Lemovaný model.
- Kabelka do ruky alebo na plece.
- Dĺžka úchytov: 44 cm.
- Hĺbka: 12 cm.
- Výška: 27 cm.
- Spodná šírka: 34 cm.
- Minimálna dĺžka popruhu: 105 cm.
- Maximálna dĺžka popruhu: 117 cm.
Vlastnosti produktu
Opasok
odnímateľný opasok
Veľkosť kabelky
zmestí sa formát A4
Údaje o produkte
Kód výrobcu
145612.300
Farba
zelená
Značka
Tory Burch
Výrobca

Tory Burch U.A
Prins Bernhardplien 200, Amsterdam 1097 JB, Netherlands
service@toryburch.co.uk

ID produktu
PPYX-TOD2CL_77X
Zloženie

Základná látka: Syntetická látka
Vnútro: Textil
Podobné produkty
Kabelka The North Face Redbox
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
iBlues kabelka typu tote dámska z imitácie kože IBLGIARA
168,90 €
-40%
Kabelka Taikan Sherpa Sherpa TBT030.OLV, zelená farba
Kabelka Taikan Sherpa Sherpa
Aktuálna cena:
80,90 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 134,90 €
-37%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kabelka Barbour zelená farba, LBA0482
Kabelka Barbour
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Obojstranná kabelka U.S. Polo Assn. Malibu čierna farba, BEUM08706WVP
Obojstranná kabelka U.S. Polo Assn. Malibu
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámska kabelka typu shopper Gianni Chiarini  NEFELI zelená BS 11954/COMM STR-CRCH
Dámska kabelka typu shopper Gianni Chiarini NEFELI
Aktuálna cena:
89,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
Coccinelle kabelka typu shopper dámska kožená zelená E1 VCA 11 01 01
Coccinelle kabelka typu shopper dámska kožená
309,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Barbour kabelka typu tote dámska Healy zelená LBA0433
Barbour kabelka typu tote dámska Healy
109,99 €
Lauren Ralph Lauren zelená 431969364
Lauren Ralph Lauren
309,90 €
-50%
*EXTRA -15 % s kódom:SALE
Kožená kabelka By Far MWBSB014LL032GR045PL
Kožená kabelka By Far
Aktuálna cena:
233,99 €
Bežná cena: 469,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 469,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Barbour kabelka typu vak dámska bavlnená Mia zelená LBA0522
Barbour kabelka typu vak dámska bavlnená Mia
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože zelená AF15632
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
Coccinelle kabelka dámska kožená zelená E1 SHA 11 01 01
Coccinelle kabelka dámska kožená
339,90 €
Coccinelle kabelka hobo dámska semišová zelená E1.THE.11.01.01
Coccinelle kabelka hobo dámska semišová
339,90 €
Kabelka BOSS Palmah TOTE WL zelená farba, 50552483
Kabelka BOSS Palmah TOTE WL
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
Lacoste kabelka typu tote dámska zelená NF1888PK
Lacoste kabelka typu tote dámska
119,90 €
-25%
Pinko kabelka typu tote dámska zelená 106938 A3CE
Pinko kabelka typu tote dámska
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
MICHAEL Michael Kors kabelka typu tote dámska Zadie zelená 30T6A6ZT8C
MICHAEL Michael Kors kabelka typu tote dámska Zadie
199,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kabelka Tommy Jeans zelená farba, AW0AW17295
Kabelka Tommy Jeans
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 107,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
Lauren Ralph Lauren kabelka typu shopper dámska zelená 431916737
Lauren Ralph Lauren kabelka typu shopper dámska
159,90 €
Lauren Ralph Lauren obojstranná kabelka zelená 431795329
Lauren Ralph Lauren obojstranná kabelka
239,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kabelka Tommy Jeans zelená farba, AW0AW16984
Kabelka Tommy Jeans
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess dámska kabelka ANISE zelená HWPD99 16180
Guess dámska kabelka ANISE
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kabelka Liu Jo zelená farba, AA6321 ES029
Kabelka Liu Jo
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*-25 % s kódom: SALE
AllSaints dámske kožené JEAN zelené W130XE
AllSaints dámske kožené JEAN
449,90 €
DKNY kabelka typu shopper dámska PAULA zelená R42BAE48
DKNY kabelka typu shopper dámska PAULA
179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kabelka Tommy Jeans zelená farba, AW0AW18060
Kabelka Tommy Jeans
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*-15 % s kódom: SALE
MUNTHE kabelka dámska kožená LIXIA zelená 262190026250
MUNTHE kabelka dámska kožená LIXIA
269,90 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože zelená
Armani Exchange kabelka dámska z imitácie kože
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 150,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 150,90 €
Objavte produkty Tory Burch
Tory Burch kabelka typu shopper dámska kožená Perry zelená 177236
Tory Burch kabelka typu shopper dámska kožená Perry
509,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Kožená kabelka Tory Burch Romy Tote béžová farba, 163388-227
Kožená kabelka Tory Burch Romy Tote
729,90 €
Kožená kabelka Tory Burch Romy Tote čierna farba, 164866-001
Kožená kabelka Tory Burch Romy Tote
549,90 €
Tory Burch kabelka dámska kožená Charlie čierna 180727
Tory Burch kabelka dámska kožená Charlie
719,90 €
Tory Burch kabelka typu tote dámska kožená Romy čierna 179986
Tory Burch kabelka typu tote dámska kožená Romy
619,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tory Burch kabelka typu tote dámska z imitácie kože Ella béžová 178767
Tory Burch kabelka typu tote dámska z imitácie kože Ella
519,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožená kabelka Tory Burch Perry červená farba, 169476-500
Kožená kabelka Tory Burch Perry
Aktuálna cena:
319,90 €
Bežná cena: 519,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 359,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tory Burch kabelka typu tote dámska kožená Romy béžová 179986
Tory Burch kabelka typu tote dámska kožená Romy
619,90 €
Tory Burch kabelka dámska kožená Eleanor hnedá 171235
Tory Burch kabelka dámska kožená Eleanor
719,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Kabelka Tory Burch Romy Hobo 170964-250
Kabelka Tory Burch Romy Hobo
619,90 €
Tory Burch kabelka typu tote dámska z imitácie kože Ella burgundská 178768
Tory Burch kabelka typu tote dámska z imitácie kože Ella
379,90 €
Semišová kabelka Tory Burch Romy Suede Shoulder hnedá farba, 177365.200
Semišová kabelka Tory Burch Romy Suede Shoulder
519,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Kožená kabelka Tory Burch Perry čierna farba, 169476-001
Kožená kabelka Tory Burch Perry
519,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Kožená kabelka Tory Burch Romy Hobo čierna farba, 170964-001
Kožená kabelka Tory Burch Romy Hobo
619,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Kožená kabelka Tory Burch Romy Pebbled Tote čierna farba, 163388-001
Kožená kabelka Tory Burch Romy Pebbled Tote
694,90 €
Tory Burch kabelka typu tote dámska kožená Fleming čierna 182890
Tory Burch kabelka typu tote dámska kožená Fleming
1029,90 €
Kožená kabelka Tory Burch CN Lee Radziwill Small Double béžová farba, 158641.122
Kožená kabelka Tory Burch CN Lee Radziwill Small Double
1294,90 €
Tory Burch kabelka dámska kožená Romy modrá 182904
Tory Burch kabelka dámska kožená Romy
509,90 €
Kožená kabelka Tory Burch Perry béžová farba, 169476-250
Kožená kabelka Tory Burch Perry
519,90 €
Tory Burch kabelka typu tote dámska z imitácie kože Ella tmavomodrá 178767
Tory Burch kabelka typu tote dámska z imitácie kože Ella
509,90 €
Tory Burch kabelka typu tote dámska z imitácie kože Ella tmavomodrá 178768
Tory Burch kabelka typu tote dámska z imitácie kože Ella
379,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Semišová kabelka Tory Burch Romy Suede Tote hnedá farba, 178158.200
Semišová kabelka Tory Burch Romy Suede Tote
729,90 €
Tory Burch crossbody kabelka dámska kožená Eleanor čierna 177217
Tory Burch crossbody kabelka dámska kožená Eleanor
899,90 €
Kožená kabelka Tory Burch CN Lee Radziwill Small Double čierna farba, 61302.001
Kožená kabelka Tory Burch CN Lee Radziwill Small Double
1294,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rafiová kabelka Tory Burch Ella Straw béžová farba, 169396-300
Rafiová kabelka Tory Burch Ella Straw
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 429,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Semišová kabelka Tory Burch Romy Suede Hobo Bag hnedá farba, 175320.201
Semišová kabelka Tory Burch Romy Suede Hobo Bag
619,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožená kabelka Tory Burch Perry tmavomodrá farba, 169476-498
Kožená kabelka Tory Burch Perry
Aktuálna cena:
319,90 €
Bežná cena: 494,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 359,90 €
Tory Burch kabelka typu tote dámska z imitácie kože Ella burgundská 178767
Tory Burch kabelka typu tote dámska z imitácie kože Ella
509,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tory Burch kabelka dámska kožená Fleming béžová 162451
Tory Burch kabelka dámska kožená Fleming
659,90 €
Kožená kabelka Tory Burch CN Lee Radziwill Double Bag čierna farba, 59533.001
Kožená kabelka Tory Burch CN Lee Radziwill Double Bag
1394,90 €