Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
United Colors of Benetton
5.0

Kapucňa United Colors of Benetton ružová farba, 6SCQDU01T

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 38,90 € -43%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 € -4%
Farba: ružová
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Kapucňa United Colors of Benetton

Kapucňa z kolekcie United Colors of Benetton. Model vyrobený z elastického úpletu.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
6SCQDU01T
Farba
ružová
Značka
United Colors of Benetton
Výrobca

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID produktu
9BYA-CZD001_42X
Zloženie
45 % Viskóza, 30 % Polyamid, 25 % Polyester
Rozmery
Modelka je vysoká 177 cm a má na sebe veľkosť ONE
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
Rossignol čiapka dámska ružová RLLWH11U
Rossignol čiapka dámska
53,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka s prímesou vlny BOSS Laura_hat ružová farba, 50497808
Čiapka s prímesou vlny BOSS Laura_hat
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
Čiapka Medicine ružová farba
Čiapka Medicine
13,90 €
-37%
Čiapka Medicine ružová farba
Čiapka Medicine
Aktuálna cena:
7,90 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,70 €
-41%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Viking Runway Multifunction ružová farba, z tenkej pleteniny, 219/21/4040
Čiapka Viking Runway Multifunction
Aktuálna cena:
6,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
Bavlnená čiapka Fiorucci Angel Embroidered ružová farba, U01FPAHA215KN01PN02
Bavlnená čiapka Fiorucci Angel Embroidered
129,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka EA7 Emporio Armani ružová farba, z hrubej pleteniny,
Čiapka EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnená čiapka Geox CELESTYE ružová farba, W5660G T3310
Vlnená čiapka Geox CELESTYE
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
HUGO čiapka dámska s vlnou Sential ružová 50548413
HUGO čiapka dámska s vlnou Sential
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka s prímesou vlny Morgan ružová farba, 5MBALA1
Čiapka s prímesou vlny Morgan
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
Armani Exchange čiapka dámska ružová XW003003 AF26580
Armani Exchange čiapka dámska
54,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka s prímesou vlny Pinko ružová farba, z tenkej pleteniny, 101503 A21S
Čiapka s prímesou vlny Pinko
Aktuálna cena:
42,45 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Rip Curl ružová farba, 02MWHE
Čiapka Rip Curl
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
Čiapka Sprayground ružová farba, 910HW424NSZ
Čiapka Sprayground
46,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Answear.LAB ružová farba, z hrubej pleteniny
Čiapka Answear.LAB
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Fila ružová farba
Čiapka Fila
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,49 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Puma PUMA x KIDSUPER ružová farba, 26602
Čiapka Puma PUMA x KIDSUPER
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Puma ružová farba, 26409.D
Čiapka Puma
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kašmírová čiapka Tommy Hilfiger ružová farba, AW0AW17772
Kašmírová čiapka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
HUGO čiapka dámska s vlnou Sential ružová 50548413
HUGO čiapka dámska s vlnou Sential
55,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Puma ružová farba, z tenkej pleteniny
Čiapka Puma
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Tommy Jeans ružová farba, AW0AW16993
Čiapka Tommy Jeans
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnená čiapka HUGO Saffa_hat čierna farba, z hrubej pleteniny, vlnená, 50502579
Vlnená čiapka HUGO Saffa_hat
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 63,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Champion 805449.-PS103, ružová farba, z tenkej pleteniny
Čiapka Champion
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
Rossignol čiapka s brmbolcom dámska ružová RLMWH02U.35N
Rossignol čiapka s brmbolcom dámska
65,99 €
-26%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka Roxy ružová farba, z hrubej pleteniny
Čiapka Roxy
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 32,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka s prímesou vlny New Era ružová farba, z hrubej pleteniny, 60565273
Čiapka s prímesou vlny New Era
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnená čiapka Tommy Hilfiger ružová farba, AW0AW17777
Vlnená čiapka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Vlnená čiapka American Vintage ružová farba, z hrubej pleteniny, vlnená
Vlnená čiapka American Vintage
75,99 €
Medicine čiapka beanie dámska s bavlnou ružová
Medicine čiapka beanie dámska s bavlnou
8,90 €
Objavte produkty United Colors of Benetton
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kapucňa United Colors of Benetton šedá farba, 6KGLVU004
Kapucňa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kapucňa United Colors of Benetton hnedá farba, 6SCQDU01T
Kapucňa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kapucňa United Colors of Benetton oranžová farba, 6SCQDU01T
Kapucňa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Čiapka s prímesou vlny United Colors of Benetton tmavomodrá farba, 6NWBDA01L
Čiapka s prímesou vlny United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka dámska bavlnená biela 6T86VA00D
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka dámska bavlnená
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton Bejzbalová čiapka dámska bavlnená ružová 6T86VA00D
United Colors of Benetton Bejzbalová čiapka dámska bavlnená
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €