Prejsť na obsah
Premium Fashion Benefits >
Bezplatná doprava od 60 € >
Doručenie aj do 24 h >
Šetrite s Answear Club >
-15 % na prvý nákup >

Answear Club

logo answear

Kniha home & lifestyle Taylor Swift is Life by Kathleen Perricone, English

-14%*-5 % s kódom: AD
Aktuálna cena:
18.90 €
Bežná cena: 21.99 € -14%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21.99 € -14%
Farba: ružová
ONE SIZE
Oslávte s nami ANSWEAR DAYS!

*-5 % s kódom AD pri nákupe za min. 89 €.

Oslávte s nami ANSWEAR DAYS!
Viac
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Kniha z kolekcie home & lifestyle. Taylor Swift Is Life, ktorá na jednom mieste zhromažďuje svoj neuveriteľný životný príbeh, hudbu a kultúru fanúšikov, zachytáva jej epické úspechy, brilantné texty a neuveriteľnú schopnosť spojiť sa so svojimi fanúšikmi ako žiadny iný umelec pred ňou.
- Táto krásne ilustrovaná kniha pre fanúšikov obsahuje všetko, čo potrebujete vedieť o modernej ikone – od jej prvých hodín spevu vo veku deviatich rokov, cez učenie sa hrať na gitare v dvanástich rokoch, až po to, že sa stala najstreamovanejšou ženou na Spotify a potom jej epické turné Eras Tour – Taylor Swift otriaslo hudobnou scénou a získalo si srdcia fanúšikov po celom svete.
- Pevná väzba.
- Krajina vydania: Spojené štáty americké.
- Vydavateľ: Quarto Publishing Group USA Inc.
- Počet strán: 160.
- Rok vydania: 2024.
- Váha: 402 g.
- Veľkosti: 15,1 x 20,2 x 1,8 cm.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
QU1200
Farba
ružová
Značka
Inne
ID produktu
99KK-AKU5O1_30X
Podobné produkty
Objavte produkty Inne
*-5 % s kódom: AD
Kniha Yoga Happy by Hannah Barrett, English
Kniha Yoga Happy by Hannah Barrett, English
Aktuálna cena:
23.99 €
Bežná cena: 28.99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25.99 €
Kniha home & lifestyle Pablo Picasso : Volume 74 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
17.99 €
Kniha home & lifestyle Marilyn Monroe : Volume 66 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
19.90 €
Kniha home & lifestyle Iris Apfel : Volume 64 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
17.99 €
Kniha home & lifestyle A Great Gay Book by Ryan Fitzgibbon, English
Aktuálna cena:
45.99 €
Bežná cena: 55.99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48.99 €
Kniha Houses That Can Save the World by Courtenay Smith, Sean Topham, English
38.99 €
Kniha home & lifestyle Hans Christian Andersen : Volume 59 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
19.90 €
Kniha Thinking of You, I Mean Me. I Mean You, Barbara Kruger
Aktuálna cena:
69.99 €
Bežná cena: 80.99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 71.99 €
Kniha home & lifestyle Image for Prince : Volume 54 Click to enlarge Prince : Volume 54 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
17.99 €
-11%
*-5 % s kódom: AD
Kniha Woman Up by Carrie Dunn, English
Kniha Woman Up by Carrie Dunn, English
Aktuálna cena:
15.99 €
Bežná cena: 17.99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17.99 €
Kniha Bucket List: Eco Experiences, Juliet Kinsman
Kniha Bucket List: Eco Experiences, Juliet Kinsman
40.99 €
Kniha QeeBoo Say NO to Meat, Alexa Kaye, English
Kniha QeeBoo Say NO to Meat, Alexa Kaye, English
11.99 €
*-5 % s kódom: AD
Kniha Sustainable Beauty by Justine Jenkins, English
Kniha Sustainable Beauty by Justine Jenkins, English
Aktuálna cena:
23.99 €
Bežná cena: 28.99 €
*-5 % s kódom: AD
Kniha Everything is F*cked by Mark Manson, English
Kniha Everything is F*cked by Mark Manson, English
Aktuálna cena:
22.99 €
Bežná cena: 27.99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23.99 €
Kniha home & lifestyle Nelson Mandela: Volume 73 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
19.90 €
Kniha Don't Fck Up Your Baby : The Ultimate Guide to Raising Your Newborn Brand by Coen Luijten, English
27.99 €
Kniha home & lifestyle Queer Tattoo by Benjamin Wolbergs, English
68.99 €
-11%
*-5 % s kódom: AD
Kniha home & lifestyle Muhammad Ali: Volume 21 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
Aktuálna cena:
15.99 €
Bežná cena: 17.99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 17.99 €
Fotokniha home & lifestyle Courtyard Homes by Joann Plockova, English viac farieb
Fotokniha home & lifestyle Courtyard Homes by Joann Plockova, English
65.99 €
-12%
*-5 % s kódom: AD
Kniha Esteban 101 Design Classics, Silke Pfersdorf
Kniha Esteban 101 Design Classics, Silke Pfersdorf
Aktuálna cena:
50.90 €
Bežná cena: 59.99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 57.99 €
Kniha home & lifestyle Banksy Graffitied Walls and Wasn't Sorry. by Fausto Gilberti, English
16.99 €
Fotokniha home & lifestyle Cottagecore, English viac farieb
Fotokniha home & lifestyle Cottagecore, English
68.99 €
-10%
Kniha home & lifestyle Her Dior by Maria Grazia Chiuri, Maria Luisa Frisa, English
Aktuálna cena:
107.90 €
Bežná cena: 119.90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119.90 €
*-5 % s kódom: AD
Kniha Nike by Sam Grawe, English
Kniha Nike by Sam Grawe, English
Aktuálna cena:
88.99 €
Bežná cena: 102.99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 91.99 €
Kniha home & lifestyle Kinfolk Islands by John Burns, English viac farieb
Kniha home & lifestyle Kinfolk Islands by John Burns, English
65.99 €
Kniha home & lifestyle Living in a Dream by Gestalten, English
Aktuálna cena:
55.99 €
Bežná cena: 66.99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56.99 €
Kniha home & lifestyle What the Band Wore: Fashion & Music by Alice Harris, Christian John Wikane, English
50.99 €
Kniha Icons of Style - Diana by Glenys Johnson, English
Kniha Icons of Style - Diana by Glenys Johnson, English
21.99 €
Kniha The Jaguar Book by René Staud, English
Kniha The Jaguar Book by René Staud, English
Aktuálna cena:
97.99 €
Bežná cena: 109.90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 98.91 €