Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB
2.3

Košeľa a nohavice Answear.LAB dámsky, béžová farba

*-30 % s kódom: SUMMER
73,90 €
Farba: béžová
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-30 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom. SUMMER. Extra -10 % v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Košeľa a nohavice Answear.LAB

Košeľa a nohavice z kolekcie Answear.LAB. Model vyrobený z hladkej látky. Model vyrobený zo vzdušného materiálu s vysokým obsahom viskózy.
- Voľný strih pre voľnosť pohybu.
- Model s golierom.
- Dlhý rukáv.
- Strih rukávov so zníženou líniou ramien neobmedzuje pohyb.
- Mäkké manžety so zapínaním na gombík.
- Pohodlné zapínanie na gombík uľahčuje obliekanie a vyzliekanie.
- Voľné nohavice okolo bokov a stehien.
- Elastický pás v páse a dodatočná regulácia šírky pomocou šnúrok, ktorá zabraňuje skĺznutiu pri pohybe.
- Široké nohavice.
- Tenká, málo elastická látka.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
15629-6 15635-6.flk
Farba
béžová
Značka
Answear.LAB
Výrobca

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
BBYA-DKD02D_01X
Zloženie
70 % Viskóza, 30 % Polyamid
Rozmery
Modelka je vysoká 175 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB dámska, béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter a sukňa Answear.LAB béžová farba
Sveter a sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vlnená sada Answear.LAB béžová farba
Vlnená sada Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-33%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vlnená sada Answear.LAB béžová farba
Vlnená sada Answear.LAB
Aktuálna cena:
86,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blúzka a sukňa Answear.LAB dámsky, béžová farba
Blúzka a sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 102,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB dámska, béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 35,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB Denná súprava dámska z viskózy béžová
Answear.LAB Denná súprava dámska z viskózy
109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter a nohavice Answear.LAB béžová farba
Sveter a nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 94,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ľanová súprava Answear.LAB béžová farba
Ľanová súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blúzka a sukňa Answear.LAB béžová farba
Blúzka a sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
35,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB dámska, béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB dámska súprava s modalom béžová
Answear.LAB dámska súprava s modalom
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB dámska, béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB súprava dámska bavlnená béžová
Answear.LAB súprava dámska bavlnená
73,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vesta a sukňa Answear.LAB dámsky, béžová farba
Vesta a sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
35,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava - blúzka a sukňa Answear.LAB dámska, béžová farba
Súprava - blúzka a sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB súprava dámska béžová
Answear.LAB súprava dámska
63,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Súprava s prímesou ľanu Answear.LAB béžová farba
Súprava s prímesou ľanu Answear.LAB
97,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB súprava dámska z viskózy béžová
Answear.LAB súprava dámska z viskózy
65,99 €
Answear.LAB denná súprava dámska s viskózou béžová
Answear.LAB denná súprava dámska s viskózou
55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blúzka a nohavice Answear.LAB béžová farba
Blúzka a nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
24,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB súprava dámska s viskózou béžová
Answear.LAB súprava dámska s viskózou
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šaty a sveter Answear.LAB béžová farba
Šaty a sveter Answear.LAB
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
Objavte produkty Answear.LAB
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vlnená sada Answear.LAB béžová farba
Vlnená sada Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB súprava dámska bavlnená béžová
Answear.LAB súprava dámska bavlnená
73,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ľanová súprava Answear.LAB béžová farba
Ľanová súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 71,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blúzka a sukňa Answear.LAB béžová farba
Blúzka a sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
35,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šaty a sveter Answear.LAB béžová farba
Šaty a sveter Answear.LAB
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava - blúzka a sukňa Answear.LAB dámska, béžová farba
Súprava - blúzka a sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB súprava dámska z viskózy béžová
Answear.LAB súprava dámska z viskózy
65,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava - blúzka a sukňa Answear.LAB béžová farba
Súprava - blúzka a sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB dámska, béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
Súprava Answear.LAB dámska, béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 59,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter a nohavice Answear.LAB béžová farba
Sveter a nohavice Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 94,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Súprava s prímesou ľanu Answear.LAB béžová farba
Súprava s prímesou ľanu Answear.LAB
97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB dámska, béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 35,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB súprava dámska s viskózou béžová
Answear.LAB súprava dámska s viskózou
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Answear.LAB Denná súprava dámska z viskózy béžová
Answear.LAB Denná súprava dámska z viskózy
109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB dámska súprava s modalom béžová
Answear.LAB dámska súprava s modalom
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB súprava dámska s viskózou béžová
Answear.LAB súprava dámska s viskózou
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blúzka a sukňa Answear.LAB béžová farba
Blúzka a sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
Answear.LAB denná súprava dámska s viskózou béžová
Answear.LAB denná súprava dámska s viskózou
55,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vesta a sukňa Answear.LAB dámsky, béžová farba
Vesta a sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blúzka a sukňa Answear.LAB dámsky, béžová farba
Blúzka a sukňa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Blúzka a sukňa Answear.LAB béžová farba
Blúzka a sukňa Answear.LAB
73,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ľanová súprava Answear.LAB béžová farba
Ľanová súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 102,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-35%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB súprava dámska béžová
Answear.LAB súprava dámska
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 80,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,90 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Súprava Answear.LAB dámska, béžová farba
Súprava Answear.LAB
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €