Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB
2.0

Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, regular, s klasickým golierom

-11%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 85,99 € -55%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 € -11%
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Košeľa Answear.LAB

Košeľa z kolekcie Answear.LAB. Model vyrobený z ľahkej tkaniny. Model vyrobený z mimoriadne pohodlného, ​​priedušného materiálu.
- Zapínanie na gombík.
- Model so šnurovaním umožňujúci reguláciu
- Manžety na gombíky.
- Jednoduchý strih.
- Tenká, málo elastická látka.
- Dĺžka rukáva: 61 cm.
- Dĺžka: 50 cm.
- Šírka v podpazuší: 52 cm.
- Veľkosti pre rozmer: S.
Vlastnosti produktu
Typ goliera
klasický
Údaje o produkte
Kód výrobcu
37166jt.ijs
Farba
čierna
Značka
Answear.LAB
Výrobca

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
BBYH-KDD06F_99X
Zloženie
50 % Polyester, 50 % Viskóza
Strih
Rukáv:
dlhý
Strih:
regular fit
Podobné produkty
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB čierna farba, voľný strih, s viazaním vo výstrihu
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Answear.LAB čierna farba, voľný strih
Bavlnená košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľová blúzka dámska s viskózou čierna hrachová
Answear.LAB košeľová blúzka dámska s viskózou
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska bavlnená čierna pásikavá
Answear.LAB košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska bavlnená čierna hladká
Answear.LAB košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s viskózou čierna hladká
Answear.LAB košeľa dámska s viskózou
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB čierna farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB čierna farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s bavlnou čierna hladká
Answear.LAB košeľa dámska s bavlnou
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB čierna farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 87,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa s prímesou ľanu Answear.LAB čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa s prímesou ľanu Answear.LAB
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
Answear.LAB košeľa dámska bavlnená čierna hladká
Answear.LAB košeľa dámska bavlnená
60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, regular, s viazaním vo výstrihu
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 100,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, voľný strih
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Answear.LAB čierna farba, regular, s klasickým golierom
Bavlnená košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Answear.LAB čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Bavlnená košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 86,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 35,49 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, regular
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 91,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
Objavte produkty Answear.LAB
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľová blúzka dámska s viskózou čierna hrachová
Answear.LAB košeľová blúzka dámska s viskózou
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa s prímesou hodvábu Answear.LAB čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa s prímesou hodvábu Answear.LAB
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB čierna farba, voľný strih, s viazaním vo výstrihu
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Answear.LAB čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Bavlnená košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
Answear.LAB košeľa dámska bavlnená čierna hladká
Answear.LAB košeľa dámska bavlnená
60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB čierna farba, voľný strih
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB čierna farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Answear.LAB čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Bavlnená košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámska košeľa Answear.LAB z kolekcie Unscripted čierna hladká
Dámska košeľa Answear.LAB z kolekcie Unscripted
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s viskózou čierna hladká
Answear.LAB košeľa dámska s viskózou
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 35,49 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, regular
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 91,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska bavlnená čierna hladká
Answear.LAB košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 86,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa s prímesou ľanu Answear.LAB čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa s prímesou ľanu Answear.LAB
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Answear.LAB čierna farba, voľný strih
Bavlnená košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s bavlnou čierna hladká
Answear.LAB košeľa dámska s bavlnou
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska s modalom čierna hladká
Answear.LAB košeľa dámska s modalom
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB košeľa dámska ľanová čierna hladká
Answear.LAB košeľa dámska ľanová
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
Answear.LAB blúzka dámska s lyocellom čierna hladká
Answear.LAB blúzka dámska s lyocellom
70,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Answear.LAB čierna farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Answear.LAB dámska, čierna farba, regular, so stojačikom
Bavlnená košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €