Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Day Birger et Mikkelsen

Košeľa Day Birger et Mikkelsen Charlie dámska, zelená farba, voľný strih, so stojačikom

-10%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 229,90 € -73%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 68,90 € -10%
Farba: zelená
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Košeľa Day Birger et Mikkelsen Charlie

Košeľa z kolekcie Day Birger et Mikkelsen. Model vyrobený z pleteniny. Model na špeciálne príležitosti.
- Strih relaxed.
- Model so stojačikom.
- Zapínanie na gombíky.
- Rukáv so zapínanými manžetami.
- Raglanový rukáv.
- Model s pufovanými rukávmi.
- Dlhšie vzadu.
- Tenká, elastická látka.
- Dĺžka spredu: 67 cm.
- Dĺžka vzadu: 70 cm.
- Šírka v podpazuší: 48 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 36.
Vlastnosti produktu
Typ goliera
golier so stojačikom
Údaje o produkte
Kód výrobcu
DAY65242600
Farba
zelená
Značka
Day Birger et Mikkelsen
Výrobca

Day Birger et Mikkelsen a/s
Jens Kofoeds Gade 1, 3, 1258
Copenhagen Denmark

ID produktu
9BYX-KDD06C_77X
Zloženie

50 % Bavlna, 50 % Polyester
Strih
Rukáv:
dlhý
Typ rukáva:
objemný
Strih:
relaxed fit
Rozmery
Modelka je vysoká 176 cm a má na sebe veľkosť 36
Podobné produkty
-22%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Eleanor dámska, zelená farba, voľný strih, s klasickým golierom, DAY65243675
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Eleanor
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 118,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa s prímesou ľanu La Petite Française CHARLENE dámska, zelená farba, voľný strih, s klasickým golierom, CHARLENE
Košeľa s prímesou ľanu La Petite Française CHARLENE
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton košeľa dámska bavlnená zelená 5Q6SDQ07O
United Colors of Benetton košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Answear.LAB dámska, zelená farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans košeľa dámska s ľanom zelená hladká DW0DW22210
Tommy Jeans košeľa dámska s ľanom
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Levi's dámska, zelená farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Levi's
Aktuálna cena:
46,49 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Marciano by Guess košeľa dámska z viskózy MELISSA zelená G6YH09 W3667
Marciano by Guess košeľa dámska z viskózy MELISSA
189,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Answear.LAB zelená farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Gaudi zelená farba, regular, s klasickým golierom, 611BD45020
Košeľa Gaudi
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Twinset zelená farba, regular, s viazaním vo výstrihu, 252TT2361
Košeľa Twinset
Aktuálna cena:
108,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Marc Aurel košeľa dámska zelená 5353A11124
Marc Aurel košeľa dámska
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
Polo Ralph Lauren košeľa dámska bavlnená zelená hladká 211A92177
Polo Ralph Lauren košeľa dámska bavlnená
179,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Answear.LAB dámska, zelená farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová košeľa Mos Mosh dámska, zelená farba, voľný strih, s klasickým golierom
Rifľová košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
89,45 €
Bežná cena: 178,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 178,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Answear.LAB dámska, zelená farba, regular, s viazaním vo výstrihu
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 100,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-48%
Medicine košeľa dámska ľanová zelená hladká
Medicine košeľa dámska ľanová
Aktuálna cena:
24,90 €
Bežná cena: 47,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 47,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Kenzo košeľa dámska vlnená zelená hladká FG62CH2989TV
Kenzo košeľa dámska vlnená
499,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Lacoste košeľa dámska bavlnená zelená hladká CF5336
Lacoste košeľa dámska bavlnená
169,90 €
-37%
Medicine dámska košeľa s viskózou zelená
Medicine dámska košeľa s viskózou
Aktuálna cena:
16,90 €
Bežná cena: 26,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans košeľa dámska s ľanom zelená pásikavá DW0DW22209
Tommy Jeans košeľa dámska s ľanom
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren košeľa dámska bavlnená zelená 211910743
Polo Ralph Lauren košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom zelená hladká
Answear.LAB košeľa dámska s lyocellom
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Answear.LAB dámska, zelená farba, voľný strih, s viazaním vo výstrihu
Košeľa Answear.LAB
Aktuálna cena:
51,49 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Tommy Hilfiger zelená farba, voľný strih, s klasickým golierom, WW0WW48190
Bavlnená košeľa Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 79,99 €
Lauren Ralph Lauren košeľa dámska zelená 200P10130
Lauren Ralph Lauren košeľa dámska
189,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa s prímesou ľanu United Colors of Benetton zelená farba, regular, s klasickým golierom, 5YPVDQ0BX
Košeľa s prímesou ľanu United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Lacoste zelená farba, regular, CF2626
Košeľa Lacoste
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
American Vintage košeľa dámska zelená hladká YSO06C
American Vintage košeľa dámska
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
ViCOLO košeľa safari dámska z lyocellu zelená hladká TAB0122
ViCOLO košeľa safari dámska z lyocellu
149,90 €
Objavte produkty Day Birger et Mikkelsen
-22%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Eleanor dámska, zelená farba, voľný strih, s klasickým golierom, DAY65243675
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Eleanor
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 118,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Mac dámska, voľný strih, s klasickým golierom, DAY65243540
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Mac
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Lea dámska, béžová farba, voľný strih, s klasickým golierom, DAY65243793
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Lea
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Day Birger et Mikkelsen Olivier dámska, béžová farba, regular, s klasickým golierom, DAY65243545
Bavlnená košeľa Day Birger et Mikkelsen Olivier
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 118,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Felix - Fluid Viscose RD dámska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom, DAY65243240
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Felix - Fluid Viscose RD
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 239,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Max - Contemporary Stripe RD dámska, regular, s klasickým golierom, DAY65243341
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Max - Contemporary Stripe RD
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
-23%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Day Birger et Mikkelsen Blaze dámska, biela farba, voľný strih, so stojačikom, DAY65243548
Bavlnená košeľa Day Birger et Mikkelsen Blaze
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Day Birger et Mikkelsen dámska, béžová farba, regular, s klasickým golierom
Košeľa Day Birger et Mikkelsen
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Felix - Fluid Viscose RD dámska, béžová farba, voľný strih, s klasickým golierom, DAY65243240
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Felix - Fluid Viscose RD
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Alexi dámska, regular, DAY65243538
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Alexi
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Yrsa dámska, béžová farba, voľný strih, so stojačikom, DAY65243773
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Yrsa
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Day Birger et Mikkelsen Issa dámska, béžová farba, regular, s klasickým golierom, DAY65243695
Bavlnená košeľa Day Birger et Mikkelsen Issa
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Day Birger et Mikkelsen Romy dámska, béžová farba, voľný strih, s klasickým golierom, DAY65243748
Bavlnená košeľa Day Birger et Mikkelsen Romy
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 118,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Tan - Daily Classic Stripe RD dámska, voľný strih, s klasickým golierom, DAY65243312
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Tan - Daily Classic Stripe RD
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Lea dámska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom, DAY65243708
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Lea
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Zelie dámska, čierna farba, voľný strih, DAY65243774
Košeľa Day Birger et Mikkelsen Zelie
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Day Birger et Mikkelsen dámska, voľný strih, s klasickým golierom
Bavlnená košeľa Day Birger et Mikkelsen
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Day Birger et Mikkelsen Kenya - Organic Cotton Texture RD dámska, čierna farba, voľný strih, s klasickým golierom, DAY65243265
Bavlnená košeľa Day Birger et Mikkelsen Kenya - Organic Cotton Texture RD
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-50%
*-15 % s kódom: SUMMER
Blúzka Day Birger et Mikkelsen Reyne dámska, béžová farba, jednofarebná, DAY65243746
Blúzka Day Birger et Mikkelsen Reyne
Aktuálna cena:
133,99 €
Bežná cena: 269,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blúzka Day Birger et Mikkelsen Kehlani dámska, jednofarebná, DAY65243706
Blúzka Day Birger et Mikkelsen Kehlani
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blúzka Day Birger et Mikkelsen dámska, vzorovaná
Blúzka Day Birger et Mikkelsen
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-50%
*-15 % s kódom: SUMMER
Blúzka Day Birger et Mikkelsen Lynette dámska, béžová farba, s nášivkou, DAY65243514
Blúzka Day Birger et Mikkelsen Lynette
Aktuálna cena:
108,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blúzka s prímesou ľanu Day Birger et Mikkelsen Becky - High Shine Blend RD tmavomodrá farba, jednofarebná, DAY65243309
Blúzka s prímesou ľanu Day Birger et Mikkelsen Becky - High Shine Blend RD
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blúzka Day Birger et Mikkelsen dámska, čierna farba, vzorovaná
Blúzka Day Birger et Mikkelsen
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blúzka Day Birger et Mikkelsen Kehlani dámska, čierna farba, jednofarebná, DAY65243706
Blúzka Day Birger et Mikkelsen Kehlani
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blúzka Day Birger et Mikkelsen Becky - Falling Flowers dámska, oranžová farba, vzorovaná, DAY65243204
Blúzka Day Birger et Mikkelsen Becky - Falling Flowers
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Top Day Birger et Mikkelsen dámsky, čierna farba, vzorovaná
Top Day Birger et Mikkelsen
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blúzka s prímesou ľanu Day Birger et Mikkelsen Baryl dámska, čierna farba, jednofarebná, DAY65243652
Blúzka s prímesou ľanu Day Birger et Mikkelsen Baryl
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blúzka Day Birger et Mikkelsen Lise dámska, čierna farba, jednofarebná, DAY65243713
Blúzka Day Birger et Mikkelsen Lise
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 118,90 €