Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein

Kožené mokasíny Calvin Klein DRIVER LTH čierna farba, HM0HM01864

-10%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 149,90 € -41%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 € -10%
Farba: čierna
Kožené mokasíny Calvin Klein DRIVER LTH hnedá farba, HM0HM01864
Kožené mokasíny Calvin Klein DRIVER LTH čierna farba, HM0HM01864
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Kožené mokasíny Calvin Klein DRIVER LTH

Mokasíny z kolekcie Calvin Klein vyrobené z prírodnej kože. Neporézny zvršok, ľahko sa čistí vlhkou handričkou.
- Štvorcová špička.
- Gumová drážkovaná podošva je odolná a poskytuje dobrú trakciu.
- Vystužený opätok stabilizuje pätu a drží nohu v topánke, aby sa pri pohybe nevyšmykla.
- Kožené vnútro.
- Dĺžka vložky: 28,5 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 43.
Vlastnosti produktu
Typ špičky
štvorcová
Vložka
prírodná koža
Typ podrážky
plochá
Údaje o produkte
Kód výrobcu
HM0HM01864
Farba
čierna
Značka
Calvin Klein
Výrobca

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produktu
9BYA-OBM01T_99X
Zloženie
Zvršok: Prírodná koža
Vnútro: Prírodná koža
Podrážka: Syntetická látka
Podobné produkty
Kožené mokasíny Calvin Klein SQ RUBBER LOAFER
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein mokasíny pánske semišové LOW PROF LOAFER SU čierne HM0HM02081
Calvin Klein mokasíny pánske semišové LOW PROF LOAFER SU
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené mokasíny Calvin Klein ESS RUBBER PENNY LOAFER POL LTH čierna farba, HM0HM02025
Kožené mokasíny Calvin Klein ESS RUBBER PENNY LOAFER POL LTH
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein mokasíny pánske kožené DRIVER PENNY EMBL LTH čierne HM0HM02085
Calvin Klein mokasíny pánske kožené DRIVER PENNY EMBL LTH
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein mokasíny pánske ESPADRILLE AOP CV čierne HM0HM02231
Calvin Klein mokasíny pánske ESPADRILLE AOP CV
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené mokasíny Naked Wolfe Riviera pánske, čierna farba, Riviera Black Studs
Kožené mokasíny Naked Wolfe Riviera
Aktuálna cena:
138,99 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 279,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Naked Wolfe mokasíny pánske kožené Riviera čierne
Naked Wolfe mokasíny pánske kožené Riviera
209,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené mokasíny Baldinini čierna farba, U6B015P1VITE
Kožené mokasíny Baldinini
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
Kožené mokasíny Naked Wolfe Riviera pánske, čierna farba, Riviera Black Leather
Kožené mokasíny Naked Wolfe Riviera
199,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené mokasíny New Rock CRUST NEGRO, REACTOR NEGRO TOBERAS čierna farba, M-895-C4
Kožené mokasíny New Rock CRUST NEGRO, REACTOR NEGRO TOBERAS
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
-28%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené poltopánky Filling Pieces Loafer Rugby Degrade čierna farba, 122511303248
Kožené poltopánky Filling Pieces Loafer Rugby Degrade
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 379,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové mokasíny UGG Ascot Wrap Tech pánske, čierna farba, 1167670-BLK
Semišové mokasíny UGG Ascot Wrap Tech
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Baldinini mokasíny pánske kožené čierne U6E017P1ABRA0000
Baldinini mokasíny pánske kožené
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 469,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 329,90 €
BOSS mokasíny pánske kožené Noel čierne 50568700.001
BOSS mokasíny pánske kožené Noel
198,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené mokasíny Geox U KOSMOPOLIS + GRIP čierna farba, U35CFB00034C9997
Kožené mokasíny Geox U KOSMOPOLIS + GRIP
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené mokasíny Karl Lagerfeld MAGNUS čierna farba, KL10610
Kožené mokasíny Karl Lagerfeld MAGNUS
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren pánske kožené mokasíny Merton Boat čierne na plochom podpätku 803P07643001
Polo Ralph Lauren pánske kožené mokasíny Merton Boat
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené mokasíny HUGO Darcy čierna farba, 50563321.001
Kožené mokasíny HUGO Darcy
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 178,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené mokasíny Vagabond Shoemakers Alex M pánske, čierna farba
Kožené mokasíny Vagabond Shoemakers Alex M
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 150,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
Camper mokasíny pánske kožené Junction čierne K100956-012
Camper mokasíny pánske kožené Junction
199,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové mokasíny UGG Tasman Lug pánske, čierna farba, 1166913-BLK
Semišové mokasíny UGG Tasman Lug
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové mokasíny Steve Madden Mayne čierna farba, 12000349
Semišové mokasíny Steve Madden Mayne
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-28%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené poltopánky Filling Pieces Loafer Rugby Degrade čierna farba, 122511303248
Kožené poltopánky Filling Pieces Loafer Rugby Degrade
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 379,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Baldinini mokasíny pánske kožené čierne derby U6E109P1ABRA0000
Baldinini mokasíny pánske kožené
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené mokasíny Bally pánske, čierna farba, MSD02M
Kožené mokasíny Bally
Aktuálna cena:
399,90 €
Bežná cena: 579,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 579,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Kožené mokasíny Fred Perry čierna farba, SB1345
Kožené mokasíny Fred Perry
289,90 €
Guess mokasíny pánske semišové GORIZIA čierne FMTZIA SUE14
Guess mokasíny pánske semišové GORIZIA
154,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené mokasíny Gant Lozham čierna farba, 32671220
Kožené mokasíny Gant Lozham
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené mokasíny BOSS Limber pánske, čierna farba, 50536162
Kožené mokasíny BOSS Limber
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 248,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
Objavte produkty Calvin Klein
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein mokasíny pánske semišové LOW PROF LOAFER SU čierne HM0HM02081
Calvin Klein mokasíny pánske semišové LOW PROF LOAFER SU
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené mokasíny Calvin Klein SQ RUBBER LOAFER čierna farba, HM0HM01901
Kožené mokasíny Calvin Klein SQ RUBBER LOAFER
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein mokasíny pánske ESPADRILLE AOP CV čierne HM0HM02231
Calvin Klein mokasíny pánske ESPADRILLE AOP CV
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené mokasíny Calvin Klein ESS RUBBER PENNY LOAFER POL LTH čierna farba, HM0HM02025
Kožené mokasíny Calvin Klein ESS RUBBER PENNY LOAFER POL LTH
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein mokasíny pánske kožené DRIVER PENNY EMBL LTH čierne HM0HM02085
Calvin Klein mokasíny pánske kožené DRIVER PENNY EMBL LTH
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Calvin Klein mokasíny pánske kožené ESS RUBBER LOAFER HW PLAQ VA LTH čierne HM0HM02177
Calvin Klein mokasíny pánske kožené ESS RUBBER LOAFER HW PLAQ VA LTH
159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein mokasíny pánske semišové LOW PROF LOAFER SU hnedé HM0HM02081
Calvin Klein mokasíny pánske semišové LOW PROF LOAFER SU
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein mokasíny pánske semišové LOW PROF LOAFER SU béžové HM0HM02081
Calvin Klein mokasíny pánske semišové LOW PROF LOAFER SU
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Calvin Klein mokasíny pánske kožené ESS RUBBER LOAFER HW PLAQ VA LTH hnedé HM0HM02177
Calvin Klein mokasíny pánske kožené ESS RUBBER LOAFER HW PLAQ VA LTH
159,90 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein pánske semišové mokasíny DRIVER BOAT SU tmavomodré HM0HM02084
Calvin Klein pánske semišové mokasíny DRIVER BOAT SU
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové mokasíny Calvin Klein DRIVER TASSELS SU čierna farba, HM0HM02028
Semišové mokasíny Calvin Klein DRIVER TASSELS SU
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené mokasíny Calvin Klein ESS RUBBER PENNY LOAFER POL LTH hnedá farba, HM0HM02025
Kožené mokasíny Calvin Klein ESS RUBBER PENNY LOAFER POL LTH
Aktuálna cena:
89,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nubukové mokasíny Calvin Klein HYBRID LACE UP BOAT NU hnedá farba, HM0HM01892
Nubukové mokasíny Calvin Klein HYBRID LACE UP BOAT NU
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein mokasíny pánske semišové DRIVER BOAT SU hnedé HM0HM02084
Calvin Klein mokasíny pánske semišové DRIVER BOAT SU
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein mokasíny pánske kožené DRIVER PENNY EMBL LTH hnedé HM0HM02085
Calvin Klein mokasíny pánske kožené DRIVER PENNY EMBL LTH
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein pánske mokasíny ESPADRILLE AOP CV hnedé HM0HM02231
Calvin Klein pánske mokasíny ESPADRILLE AOP CV
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 72,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené mokasíny Calvin Klein DRIVER LTH hnedá farba, HM0HM01864
Kožené mokasíny Calvin Klein DRIVER LTH
Aktuálna cena:
83,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein mokasíny pánske semišové DRIVER BOAT SU hnedé HM0HM02084
Calvin Klein mokasíny pánske semišové DRIVER BOAT SU
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové mokasíny Calvin Klein DRIVER TASSELS SU béžová farba, HM0HM02028
Semišové mokasíny Calvin Klein DRIVER TASSELS SU
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené poltopánky Calvin Klein HYBRID CUP APRON BOOT LTH hnedá farba, HM0HM01987
Kožené poltopánky Calvin Klein HYBRID CUP APRON BOOT LTH
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein poltopánky pánske semišové LOW PROF DERBY SU hnedé HM0HM02232
Calvin Klein poltopánky pánske semišové LOW PROF DERBY SU
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 110,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein poltopánky pánske kožené ESS RUBBER DERBY LTH hnedé HM0HM02056
Calvin Klein poltopánky pánske kožené ESS RUBBER DERBY LTH
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein poltopánky pánske semišové LOW PROF DERBY SU béžové HM0HM02232
Calvin Klein poltopánky pánske semišové LOW PROF DERBY SU
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Calvin Klein poltopánky pánske semišové HYBRID CLEAN APRON SU béžové HM0HM02336
Calvin Klein poltopánky pánske semišové HYBRID CLEAN APRON SU
159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové poltopánky Calvin Klein COMBAT APRON LACEUP NU hnedá farba, YM0YM01423
Semišové poltopánky Calvin Klein COMBAT APRON LACEUP NU
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Calvin Klein poltopánky pánske kožené HYBRID CLEAN APRON TUM LTH čierne HM0HM02186
Calvin Klein poltopánky pánske kožené HYBRID CLEAN APRON TUM LTH
159,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein pánske kožené poltopánky ESS RUBBER DERBY LTH čierne HM0HM02056
Calvin Klein pánske kožené poltopánky ESS RUBBER DERBY LTH
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené poltopánky Calvin Klein HYBRID CUP APRON BOOT NU W čierna farba, HM0HM02057
Kožené poltopánky Calvin Klein HYBRID CUP APRON BOOT NU W
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
Kožené poltopánky Calvin Klein ESS RUBBER DESERT BOOT LTH
Aktuálna cena:
88,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 €