Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Karl Lagerfeld Jeans
5.0

Kožený opasok Karl Lagerfeld Jeans čierna farba, B1M33066

-11%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 82,99 € -37%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 € -11%
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Kožený opasok Karl Lagerfeld Jeans

Opasok z kolekcie Karl Lagerfeld Jeans. Model vytvorený z prírodnej kože.
- Zapínanie s prackou.
- Počet dierok: 5.
- Šírka opaska: 4 cm.
- Dĺžka popruhu: 109 cm.
- Veľkosti uvedené pre opasok s rozmerom: 95.
Vlastnosti produktu
Pracka
kovová
Typ zapínania
na pracku
Údaje o produkte
Kód výrobcu
B1M33066
Farba
čierna
Značka
Karl Lagerfeld Jeans
Výrobca

Karl Lagerfeld International B.V.
Herengracht 182, 1016 BR Amsterdam
care@karllagerfeld.com

ID produktu
PPY2-PAM01J_99X
Zloženie
100 % Prírodná koža
Rozmery
Šírka pásu:
široký

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
*-25 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený čierny B3M33063
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený
69,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený čierny B2M33016
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky čierny B2M33015
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky
Aktuálna cena:
47,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený čierny B3M33093
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený
89,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený čierny B3M33064
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený
89,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený čierny B3M33068
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený
89,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Karl Lagerfeld Jeans čierna farba, A3M33126
Kožený opasok Karl Lagerfeld Jeans
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený čierny B3M33076
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený
79,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený čierny B3M33065
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený
69,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený čierny B3M33079
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Obojstranný kožený opasok Karl Lagerfeld Jeans čierna farba, B1M33107
Obojstranný kožený opasok Karl Lagerfeld Jeans
Aktuálna cena:
52,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-47%
Pánsky opasok Medicine čierny
Pánsky opasok Medicine
Aktuálna cena:
8,90 €
Bežná cena: 16,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein opasok pánsky kožený čierny LV04D7074G
Calvin Klein opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Guess čierna farba, BM7817 P5335
Kožený opasok Guess
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok HUGO pánsky, čierna farba
Kožený opasok HUGO
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
Opasok Medicine pánsky, čierna farba
Opasok Medicine
16,90 €
Emporio Armani obojstranný opasok pánsky kožený čierny EM004294 AF21773
Emporio Armani obojstranný opasok pánsky kožený
149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
HUGO opasok pánsky kožený čierny 50470652
HUGO opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein obojstranný opasok pánsky kožený čierny LV04D7049G
Calvin Klein obojstranný opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 70,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Guess čierna farba, BM7869 P6135
Kožený opasok Guess
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok HUGO Giaspo-Gr_Sz40 pánsky, čierna farba, 50471562
Kožený opasok HUGO Giaspo-Gr_Sz40
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Guess čierna farba, BM7870 P6135
Kožený opasok Guess
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
HUGO opasok pánsky kožený čierny
HUGO opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
Medicine pletený opasok pánsky čierny
Medicine pletený opasok pánsky
13,90 €
-50%
Obojstranný opasok Medicine čierna farba
Obojstranný opasok Medicine
Aktuálna cena:
8,90 €
Bežná cena: 17,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,90 €
HUGO opasok pánsky kožený Geigher_Sz35 čierny 50568439
HUGO opasok pánsky kožený Geigher_Sz35
68,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok HUGO Gerik-Lam_Sz35 čierna farba, 50548348
Kožený opasok HUGO Gerik-Lam_Sz35
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
Opasok Paul&Shark pánsky, čierna farba, 14316000
Opasok Paul&Shark
139,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger opasok pánsky kožený čierny AM0AM14322
Tommy Hilfiger opasok pánsky kožený
59,90 €
Objavte produkty Karl Lagerfeld Jeans
*-25 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený čierny B3M33067
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený
79,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený čierny B3M33063
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený
69,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky čierny B2M33015
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky
Aktuálna cena:
47,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený čierny B3M33093
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený
89,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený čierny B3M33079
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený čierny B3M33068
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený
89,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený čierny B3M33076
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený
79,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený čierny B2M33016
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Karl Lagerfeld Jeans čierna farba, A3M33126
Kožený opasok Karl Lagerfeld Jeans
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Obojstranný kožený opasok Karl Lagerfeld Jeans čierna farba, B1M33107
Obojstranný kožený opasok Karl Lagerfeld Jeans
Aktuálna cena:
52,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený čierny B3M33064
Karl Lagerfeld Jeans obojstranný opasok pánsky kožený
89,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený čierny B3M33065
Karl Lagerfeld Jeans opasok pánsky kožený
69,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Obojstranný kožený opasok Karl Lagerfeld Jeans hnedá farba, B1M33067
Obojstranný kožený opasok Karl Lagerfeld Jeans
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €