Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Garden Glory
5.0

Krmítko pre vtáčiky Garden Glory Diamond

*-15 % s kódom: SUMMER
229,90 €
Farba: žltá
ONE SIZE
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-15 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom. SUMMER. Extra -10 % v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Krmítko pre vtáčiky Garden Glory Diamond

Krmítko pre vtáčiky z kolekcie Garden Glory. Model vyrobený mosadze a plastu.
- Diamant je vyrobený z akrylového skla, ktoré je možné pri naplnení vtáčím semenom vybrať, čím potrava pre vtáky pretečie na spodok prsteňa, kde si ho môžu vtáky vybrať.
- Otvory v spodnej časti krúžku slúžia ako drenáž, aby krmivo pre vtákov mohlo vyschnúť po daždi a snehu.
- Váha: 2 kg.
- Veľkosti: 23,5 x 29 cm.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
116.GG
Farba
žltá
Značka
Garden Glory
Výrobca

Garden Glory AB
Varholmsgatan 2, 41474 Göteborg, Szwecja
support@gardenglory.com

ID produktu
99KK-EGU22W_18X
Zloženie
: Mosadz, akrylové sklo
Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vtáčia búdka Madam Stoltz viac farieb
Vtáčia búdka Madam Stoltz
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
Present Time kŕmidlo pre vtáky zo železa 21 x 25 cm PT4397RD
Present Time kŕmidlo pre vtáky zo železa 21 x 25 cm
26,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Krmítko pre vtáčiky Eva Solo
Krmítko pre vtáčiky Eva Solo
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 29,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Krmítko pre vtáčiky Eva Solo
Krmítko pre vtáčiky Eva Solo
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 51,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vtáčia búdka J-Line
Vtáčia búdka J-Line
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 49,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Eva Solo Krmítko pre vtáčiky (2-pak)
Eva Solo Krmítko pre vtáčiky (2-pak)
50,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Eva Solo Krmítko pre vtáčiky
Eva Solo Krmítko pre vtáčiky
63,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Krmítko pre vtáčiky Eva Solo De Luxe oranžová farba
Krmítko pre vtáčiky Eva Solo De Luxe
129,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Eva Solo Krmítko v tvare rámu
Eva Solo Krmítko v tvare rámu
46,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Umbra - Krmítko pre vtáčiky
Umbra - Krmítko pre vtáčiky
53,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Krmítko pre vtáčiky Rosendahl Green Recycled
Krmítko pre vtáčiky Rosendahl Green Recycled
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Present Time Vtáčia búdka
Present Time Vtáčia búdka
Aktuálna cena:
19,49 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
Vtáčia búdka Madam Stoltz viac farieb
Vtáčia búdka Madam Stoltz
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
Krmítko pre vtáčiky Madam Stoltz viac farieb
Krmítko pre vtáčiky Madam Stoltz
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
Eva Solo kŕmidlo pre vtáky z borosilikátového skla 571012
Eva Solo kŕmidlo pre vtáky z borosilikátového skla
82,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Domček pre hmyz J-Line
Domček pre hmyz J-Line
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Eva Solo Krmítko pre vtáčiky
Eva Solo Krmítko pre vtáčiky
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 61,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
Eva Solo kŕmidlo pre vtáky z nehrdzavejúcej ocele 571033
Eva Solo kŕmidlo pre vtáky z nehrdzavejúcej ocele
41,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Krmítko pre vtáčiky Eva Solo
Krmítko pre vtáčiky Eva Solo
63,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vtáčia búdka Present Time
Vtáčia búdka Present Time
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Krmítko pre vtáčiky Eva Solo
Krmítko pre vtáčiky Eva Solo
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 51,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Krmítko pre vtáčiky Rosendahl Green Recycled
Krmítko pre vtáčiky Rosendahl Green Recycled
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
Present Time kŕmidlo pre vtáky bambusové 18,8 x 25 cm PT4399RD
Present Time kŕmidlo pre vtáky bambusové 18,8 x 25 cm
26,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Krmítko pre vtáčiky Eva Solo Saturn oranžová farba
Krmítko pre vtáčiky Eva Solo Saturn
82,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Eva Solo Malý prístrešok pre vtáky
Eva Solo Malý prístrešok pre vtáky
41,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kabát pre psa Barbour Quilted Dog Coat čierna farba
Kabát pre psa Barbour Quilted Dog Coat
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
Garden Glory sada z plastu 41
Garden Glory sada z plastu
68,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Dekoračný svietnik Bizzotto Traveler
Dekoračný svietnik Bizzotto Traveler
33,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sagaform termohrnček z ocele 320 ml 5018538
Sagaform termohrnček z ocele 320 ml
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,90 €
Objavte produkty Garden Glory
*-15 % s kódom: SUMMER
Záhradná hadica Garden Glory Purple Rain 20 m
Záhradná hadica Garden Glory Purple Rain 20 m
129,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Klopadlo na dvere Garden Glory mosadzný 17 x 9 x 2 cm 19514
Klopadlo na dvere Garden Glory mosadzný 17 x 9 x 2 cm
77,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Sparkling Black L
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Sparkling Black L
58,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Záhradná hadica Garden Glory Sahara Desert 20 m
Záhradná hadica Garden Glory Sahara Desert 20 m
129,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Sparkling Black S
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Sparkling Black S
58,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Sada trysiek na záhradnú hadicu Garden Glory Eucalyptus Leaf 2-pak
Sada trysiek na záhradnú hadicu Garden Glory Eucalyptus Leaf 2-pak
68,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Záhradná striekacia pištoľ Garden Glory Eucalyptus Leaf
Záhradná striekacia pištoľ Garden Glory Eucalyptus Leaf
129,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Záhradná striekacia pištoľ Garden Glory Rusty Rose
Záhradná striekacia pištoľ Garden Glory Rusty Rose
129,90 €
Postrekovacia pištoľ do záhrady Garden Glory 19641
Postrekovacia pištoľ do záhrady Garden Glory
129,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Heartmelting Pink S
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Heartmelting Pink S
58,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Heartmelting Pink M
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Heartmelting Pink M
58,99 €
Garden Glory sada z plastu 41
Garden Glory sada z plastu
68,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Silver Bullet S
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Silver Bullet S
58,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Garden Glory Držiak hadice do záhrady 33 x 22 x 12 cm 30
Garden Glory Držiak hadice do záhrady 33 x 22 x 12 cm
77,99 €
-10%
Záhradná hadica Garden Glory Black Swan 20 m
Záhradná hadica Garden Glory Black Swan 20 m
Aktuálna cena:
116,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-14%
Držiak záhradnej hadice Garden Glory Claw Wallmount Gold
Držiak záhradnej hadice Garden Glory Claw Wallmount Gold
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Heartmelting Pink L
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Heartmelting Pink L
58,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Gold Digger S
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Gold Digger S
58,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Sada trysiek na záhradnú hadicu Garden Glory Purple Rain 2-pak
Sada trysiek na záhradnú hadicu Garden Glory Purple Rain 2-pak
68,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Držiak záhradnej hadice Garden Glory Rusty Rose
Držiak záhradnej hadice Garden Glory Rusty Rose
77,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Záhradné rukavice Garden Glory Sparkling Black M
Záhradné rukavice Garden Glory Sparkling Black M
58,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Držiak záhradnej hadice Garden Glory Sahara Desert
Držiak záhradnej hadice Garden Glory Sahara Desert
77,99 €
Záhradná hadica Garden Glory Eucalyptus Leaf 20 m
Záhradná hadica Garden Glory Eucalyptus Leaf 20 m
129,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Gold Digger L
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Gold Digger L
58,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Garden Glory držiak hadice do záhrady 33 x 22 x 12 cm 43
Garden Glory držiak hadice do záhrady 33 x 22 x 12 cm
77,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Silver Bullet M
Záhradné rukavice Garden Glory Glove Silver Bullet M
58,99 €
Držiak záhradnej hadice Garden Glory Reindeer Black
Držiak záhradnej hadice Garden Glory Reindeer Black
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 319,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Sada trysiek na záhradnú hadicu Garden Glory Black Swan 2-pak
Sada trysiek na záhradnú hadicu Garden Glory Black Swan 2-pak
68,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Záhradná striekacia pištoľ Garden Glory White Snake
Záhradná striekacia pištoľ Garden Glory White Snake
129,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Sada trysiek na záhradnú hadicu Garden Glory White Snake 2-pak
Sada trysiek na záhradnú hadicu Garden Glory White Snake 2-pak
68,99 €