Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
The North Face
5.0

Ľadvinka The North Face Jester Lumbar šedá farba, NF0A52TM0IO1

41,90 €
ONE SIZE
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Ľadvinka The North Face Jester Lumbar

Malá ľadvinka z kolekcie The North Face. Model so zapínaním vytvorený z textilnej látky.
- Výrobok obsahuje materiály vyrobené z recyklovaných vlákien.
- Neodnímateľný nastaviteľný popruh umožňuje prispôsobenie.
- Zapínanie na zips.
- Vnútorné vrecko na kľúče alebo iné drobnosti.
- Nezmestí sa formát A4.
- Maximálna dĺžka popruhu: 84 cm.
- Hĺbka: 10 cm.
- Výška: 13 cm.
- Šírka na najširšom mieste: 27 cm.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
NF0A52TM0IO1
Farba výrobcu
0IO1
Farba
sivá
Značka
The North Face
ID produktu
9BYH-TOU03F_90X
Zloženie
100 % Polyester
Podobné produkty
Ľadvinka Levi's
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 39,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľadvinka Herschel Pop Quiz Hip Pack hnedá farba, 11054-06670-OS
Ľadvinka Herschel Pop Quiz Hip Pack
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Fjallraven Kanken Sling šedá farba, F23797
Malá taška Fjallraven Kanken Sling
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 86,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
EA7 Emporio Armani taška cez rameno sivá AF23097.7X000633
EA7 Emporio Armani taška cez rameno
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľadvinka TROIKA Reflact
Ľadvinka TROIKA Reflact
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 29,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
C.P. Company ľadvinka sivá 21CMAC734A005269G
C.P. Company ľadvinka
209,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľadvinka Eastpak Bouncer šedá farba, EK0A5BHH77H1
Ľadvinka Eastpak Bouncer
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
Lacoste kabelka sivá NU5549ZT
Lacoste kabelka
41,99 €
Ľadvinka Helly Hansen čierna farba, 67036
Ľadvinka Helly Hansen
29,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein taška béžové LV04D3346G
Calvin Klein taška
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
C.P. Company ľadvinka zelená 21CMAC734A005269G
C.P. Company ľadvinka
209,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľadvinka Columbia Lightweight Packable Hip Pack ružová farba, 2093271
Ľadvinka Columbia Lightweight Packable Hip Pack
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 32,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,50 €
Herschel ľadvinka Minecraft Heritage™ ružová 11792-07616
Herschel ľadvinka Minecraft Heritage™
41,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Fjallraven High Coast bordová farba, F23226-424
Malá taška Fjallraven High Coast
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mammut taška cez rameno Xeron Pouch 2 čierna 2810.00470
Mammut taška cez rameno Xeron Pouch 2
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Herschel Thomas Campbell zelená farba, 11583-06782-OS
Malá taška Herschel Thomas Campbell
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Ľadvinka Columbia čierna farba, 2121421
Ľadvinka Columbia
48,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lacoste taška cez rameno béžová NU4788NE
Lacoste taška cez rameno
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Rains 14120 Box Bag Micro W3 strieborná farba, 14120
Malá taška Rains 14120 Box Bag Micro W3
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
The North Face ľadvinka Terra Lumbar 1L hnedá NF0A8C2K55K1
The North Face ľadvinka Terra Lumbar 1L
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
Herschel ľadvinka Minecraft Heritage™ tmavomodrá 11792-07615
Herschel ľadvinka Minecraft Heritage™
41,99 €
Ľadvinka Alpha Industries Tactical 128925
Ľadvinka Alpha Industries Tactical
49,90 €
Ľadvinka Eastpak Star Wars čierna farba, EK0000741Q21
Ľadvinka Eastpak Star Wars
35,99 €
Malá taška Alpha Industries Crew zelená farba, 196924-01
Malá taška Alpha Industries Crew
44,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Ľadvinka Crash Baggage SOFT CROSSBODY 21,5x29x15 cm čierna CB327
Ľadvinka Crash Baggage SOFT CROSSBODY 21,5x29x15 cm
73,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Levi's tmavomodrá farba
Malá taška Levi's
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
Ľadvinka Alpha Industries Crew zelená farba, 196923-01
Ľadvinka Alpha Industries Crew
44,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Lacoste tmavomodrá farba
Malá taška Lacoste
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mammut taška Xeron Pouch 1 béžové 2810.00460
Mammut taška Xeron Pouch 1
Aktuálna cena:
29,90 €
Bežná cena: 33,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,90 €
Objavte produkty The North Face
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
The North Face taška BCV PRO CROSSBODY zelené NF0A8GJBBQW1
The North Face taška BCV PRO CROSSBODY
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
The North Face ľadvinka Terra Lumbar 3L modrá NF0A81EONOV1
The North Face ľadvinka Terra Lumbar 3L
43,99 €
Malá taška The North Face Redbox červená farba, NF0A8EG96191
Malá taška The North Face Redbox
48,99 €
Malá taška The North Face Glen Canyon čierna farba, NF0A8EETJK31
Malá taška The North Face Glen Canyon
46,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška The North Face Redbox zelená farba, NF0A8EG9RIQ1
Malá taška The North Face Redbox
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľadvinka The North Face Jester Lumbar tmavomodrá NF0A52TMFLO1
Ľadvinka The North Face Jester Lumbar
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
The North Face ľadvinka Terra Lumbar 1L hnedá NF0A8C2K0XT1
The North Face ľadvinka Terra Lumbar 1L
36,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Ľadvinka The North Face Lumbar 6L čierna farba, NF0A81EN4JK1
Ľadvinka The North Face Lumbar 6L
51,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška The North Face Redbox čierna farba, NF0A8EG9JK31
Malá taška The North Face Redbox
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Ľadvinka The North Face Glen Canyon čierna farba, NF0A8EEUJK31
Ľadvinka The North Face Glen Canyon
46,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
The North Face ľadvinka Terra Lumbar 1L hnedá NF0A8C2K55K1
The North Face ľadvinka Terra Lumbar 1L
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
The North Face ľadvinka Terra Lumbar 3L hnedá NF0A81EO55K1
The North Face ľadvinka Terra Lumbar 3L
43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška The North Face Redbox modrá farba, NF0A8EG9CZ61
Malá taška The North Face Redbox
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
Kabelka The North Face  Terra Lumbar 1L čierna farba, NF0A81EPKY41
Kabelka The North Face Terra Lumbar 1L
46,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
The North Face crossbody kabelka dámska Base Camp Duffel čierna NF0A8GJ8KT01
The North Face crossbody kabelka dámska Base Camp Duffel
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €