Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Kurt Geiger London

Lodičky Kurt Geiger London Belgravia C T-Bar Court zlatá farba, 5385766779

-11%*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 239,90 € -33%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 € -11%
Farba: zlatá
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-10 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -15 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Lodičky Kurt Geiger London Belgravia C T-Bar Court

Lodičky z kolekcie Kurt Geiger London vyrobené zo syntetickej látky. Pútavý, lesklý zvršok.
- Ostrá špička.
- Zapínanie na pracku s kolíkom pre prispôsobenie.
- Model na ihličkovom podpätku.
- Gumená podrážka je odolná voči poškodeniu.
- Komfortné vnútro.
Vlastnosti produktu
Typ špičky
špicatá
Typ podrážky/päty
vysoký opätok
Údaje o produkte
Kód výrobcu
5385766779
Farba
zlatá
Značka
Kurt Geiger London
Výrobca

KURT GEIGER LIMITED
24 Britton Street, London EC1M 5UA, UK
help@kurtgeiger.com

ID produktu
PPY2-OBD0HS_GLD
Zloženie
Zvršok: Syntetická látka
Podrážka: Syntetická látka
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lodičky MICHAEL Michael Kors Alina zlatá farba, 40R4HNMP1D
Lodičky MICHAEL Michael Kors Alina
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lodičky Steve Madden Carleigh zlatá farba, 11004836
Lodičky Steve Madden Carleigh
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
Kožené lodičky MICHAEL Michael Kors Alina
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lodičky Steve Madden Reyes zlatá farba, 11003389
Lodičky Steve Madden Reyes
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lodičky Aldo CALRESA zlatá farba, 14241548
Lodičky Aldo CALRESA
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 107,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 107,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lodičky MICHAEL Michael Kors Alina zlatá farba, 40F2HNMP2D
Lodičky MICHAEL Michael Kors Alina
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lodičky Answear.LAB zlatá farba
Lodičky Answear.LAB
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 70,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren lodičky kožené Lanette zlaté 802978205002
Lauren Ralph Lauren lodičky kožené Lanette
154,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené lodičky MICHAEL Michael Kors Alina zlatá farba, 40R4HNHP1M.740
Kožené lodičky MICHAEL Michael Kors Alina
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-17%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené lodičky Twinset zlatá farba, 261TCP034
Kožené lodičky Twinset
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-47%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lodičky Aldo Derperla zlatá farba, 13773244.Derperla
Lodičky Aldo Derperla
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené lodičky Geox D KLEOPY zlatá farba, D65YBD00066C6002
Kožené lodičky Geox D KLEOPY
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lodičky Steve Madden Brinley zlatá farba, SM11003704
Lodičky Steve Madden Brinley
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené lodičky MICHAEL Michael Kors Alina zlatá farba, 40S5HNMP2M.740
Kožené lodičky MICHAEL Michael Kors Alina
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené lodičky Karl Lagerfeld Debutante čierna farba, KL32006
Kožené lodičky Karl Lagerfeld Debutante
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové lodičky Lauren Ralph Lauren Adrienne Bow čierna farba, 802980116001
Semišové lodičky Lauren Ralph Lauren Adrienne Bow
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lodičky Aldo STASYA ružová farba, 14295816
Lodičky Aldo STASYA
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
Love Moschino obuv s ihličkovým opätkom béžová JA10149G1PIA0104
Love Moschino obuv s ihličkovým opätkom
229,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lodičky Aldo Stessy2.0 Stessy2.0 béžová farba,, 13542781
Lodičky Aldo Stessy2.0 Stessy2.0
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lodičky Aldo AYANA červená farba, 14161650
Lodičky Aldo AYANA
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Love Moschino lodičky strieborné JA10366G0OJE090B
Love Moschino lodičky
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Guess lodičky kožené NASHILY burgundské FLTNAS LEP05
Guess lodičky kožené NASHILY
144,90 €
-23%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené lodičky MM6 Maison Margiela Slipper čierna farba, S66WX0056
Kožené lodičky MM6 Maison Margiela Slipper
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 679,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 339,90 €
-26%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lodičky Bianco BIAMARALYN biela farba, 11252826
Lodičky Bianco BIAMARALYN
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 79,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lodičky MICHAEL Michael Kors Selina strieborná farba, 40F5SLMP1S.001
Lodičky MICHAEL Michael Kors Selina
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Steve Madden obuv s ihličkovým opätkom Bellina béžová 11005601
Steve Madden obuv s ihličkovým opätkom Bellina
149,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lodičky Aldo JULEZ béžová farba, 14190673
Lodičky Aldo JULEZ
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené lodičky Guess PRINDY béžová farba, FLFPRN LEA08
Kožené lodičky Guess PRINDY
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 154,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené lodičky Love Moschino béžová farba, JA10459G1OIH0609
Kožené lodičky Love Moschino
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Objavte produkty Kurt Geiger London
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kurt Geiger London lodičky Chelsea Point Slingback hnedé 5598843609
Kurt Geiger London lodičky Chelsea Point Slingback
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom semišová Belgravia Sling 85 Tan Suede hnedá 5595333209
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom semišová Belgravia Sling 85 Tan Suede
199,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené lodičky Kurt Geiger London Bow Point Gladiator Court béžová farba, 5382324309
Kožené lodičky Kurt Geiger London Bow Point Gladiator Court
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lodičky Kurt Geiger London Pimlico Court béžová farba, 5390843609
Lodičky Kurt Geiger London Pimlico Court
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom Belgravia High Sling Beige Comb béžová 3422843609
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom Belgravia High Sling Beige Comb
199,90 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kurt Geiger London lodičky Belgravia Eagle Court Dr-Black čierne 5397100689
Kurt Geiger London lodičky Belgravia Eagle Court Dr-Black
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom Chelsea Point Slingback modrá 5598880609
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom Chelsea Point Slingback
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom Eagle Vinyl Court Viola fialová 5798892979
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom Eagle Vinyl Court Viola
199,90 €
-50%
Kožené lodičky Kurt Geiger London Pierra Court
Kožené lodičky Kurt Geiger London Pierra Court
Aktuálna cena:
104,95 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-14%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené lodičky Kurt Geiger London Belgravia sling back čierne 9786900309
Kožené lodičky Kurt Geiger London Belgravia sling back
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 164,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom Eagle Vinyl Court Pale Blue modrá 5798883979
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom Eagle Vinyl Court Pale Blue
199,90 €
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom kožená Belgravia Eagle Court Camel hnedá 3939946189
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom kožená Belgravia Eagle Court Camel
209,90 €
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom kožená Belgravia High Sling Brown čierna 3422839109
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom kožená Belgravia High Sling Brown
199,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové lodičky Kurt Geiger London Kurt Crystal Point čierna farba, 5382905209
Semišové lodičky Kurt Geiger London Kurt Crystal Point
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom Belgravia Eagle Court zelená 3939999689
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom Belgravia Eagle Court
199,90 €
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom kožená Belgravia Sling 85 Pink Comb Leather červená 5595357109
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom kožená Belgravia Sling 85 Pink Comb Leather
199,90 €
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom kožená Belgravia High Sling Dr Black Patent čierna 3747000309
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom kožená Belgravia High Sling Dr Black Patent
199,90 €
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom kožená Large Eagle Sling viacfarebná 5386419309
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom kožená Large Eagle Sling
209,90 €
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom semišová Belgravia Eagle Court Tan Suede hnedá 3939933209
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom semišová Belgravia Eagle Court Tan Suede
199,90 €
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom Belgravia Sling 85 Other Fabric viacfarebná 5595399609
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom Belgravia Sling 85 Other Fabric
199,90 €
Kožené lodičky Kurt Geiger London Belgravia Eagle Court čierna farba, 3939900109
Kožené lodičky Kurt Geiger London Belgravia Eagle Court
174,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kurt Geiger London lodičky Butterfly Strap Court ružové 5610453069
Kurt Geiger London lodičky Butterfly Strap Court
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kurt Geiger London lodičky Belgravia Eagle Court ružové 3939957609
Kurt Geiger London lodičky Belgravia Eagle Court
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom Belgravia Eagle Court Blue tyrkysová 3939986669
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom Belgravia Eagle Court Blue
199,90 €
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom kožená Buckle Point Court White biela 5850210309
Kurt Geiger London obuv s ihličkovým opätkom kožená Buckle Point Court White
229,90 €
Kurt Geiger London sandále na podpätku Vinyl Tie Platform viacfarebné 5867869080
Kurt Geiger London sandále na podpätku Vinyl Tie Platform
229,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kurt Geiger London sandále na podpätku Kensington Langley Raffia žlté 5604194999
Kurt Geiger London sandále na podpätku Kensington Langley Raffia
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené sandále Kurt Geiger London Flower Sandal biela farba, 4353244109
Kožené sandále Kurt Geiger London Flower Sandal
Aktuálna cena:
88,99 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kurt Geiger London sandále kožené Butterfly Platform Sdl hnedé 5596931109
Kurt Geiger London sandále kožené Butterfly Platform Sdl
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
Lodičky Kurt Geiger London Chelsea Block Slingback béžová farba, na podpätku, s otvorenou pätou, 3415040609
Lodičky Kurt Geiger London Chelsea Block Slingback
174,90 €