Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Maison Berger Paris

Maison Berger Paris difúzer 370 ml 4877

58,99 €
Farba: tyrkysová
ONE SIZE
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Aróma difuzér Maison Berger Paris

Aróma difuzér Maison Berger Paris je elegantný dekoračný prvok, ktorý účinne čistí vzduch a rozvoniava príjemnú arómu. Tento moderný a minimalistický dizajn, vyrobený zo skla s tyrkysovým gradientom, ladí s rôznymi interiérovými usporiadaniami a dodáva im sviežosť a sofistikovanosť. Určený pre ľudí, ktorí si cenia čistý vzduch a jemné vône.

Aróma difuzér Maison Berger Paris – spoznajte jeho jedinečné vlastnosti

  • Moderný dizajn s tyrkysovým gradientom a skleneným telom, zdôrazňujúci štýl interiéru
  • Kompletná štartovacia súprava s vôňou „Airy Freshness“ 250 ml a všetkým príslušenstvom
  • Inovatívna katalytická technológia, účinne odstraňujúca nepríjemné pachy z okolia
  • Svieža vonná kompozícia „Airy Freshness“ s morskými, kvetinovými a drevitými tónmi
  • Objem 0,37 l, podporujúci dlhodobé uvoľňovanie arómy v miestnosti

    Bezpečnostné pokyny:

    - Chráňte pred deťmi. Dôkladne opláchnite. Pri kontakte s pokožkou môže spôsobiť alergickú reakciu
    - Uchovávajte mimo dosahu detí.
    - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Ak sa látka, ktorá plní difuzér, dostane do kontaktu s pokožkou, okamžite ju zmyte veľkým množstvom vody a mydla. V prípade kontaktu s očami ich niekoľko minút vyplachujte vodou.
    - Veľmi horľavá kvapalina a výpary.
    - Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia.
    - Zákaz fajčenia.

Vlastnosti produktu
Základné tóny
nuty morskie, pomarańcza, liść fiołka
Vrchné tóny
szałwia, konwalia, róża
Stredné tóny
szary bursztyn, mech dębowy, paczula
Kapacita
0,37 l
Údaje o produkte
Kód výrobcu
4877
Farba výrobcu
green
Farba
tyrkysová
Značka
Maison Berger Paris
ID produktu
99KK-SIUZWE_06X
Materiál
Hlavný materiál:
100% Sklo
Rozmery
Výška:
12,8 cm
Podobné produkty
Maison Berger Paris difúzer 249 ml 4846
Maison Berger Paris difúzer 249 ml
48,99 €
Maison Berger Paris difúzer 524 ml 4841
Maison Berger Paris difúzer 524 ml
70,99 €
Maison Berger Paris difúzer 295 ml 4856
Maison Berger Paris difúzer 295 ml
58,99 €
Maison Berger Paris difúzer 523 ml 4888
Maison Berger Paris difúzer 523 ml
70,99 €
Maison Berger Paris difúzer 280 ml 4883
Maison Berger Paris difúzer 280 ml
48,99 €
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 260 ml 7832
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 260 ml
33,99 €
Maison Berger Paris difúzer 349 ml 4844
Maison Berger Paris difúzer 349 ml
58,99 €
*-15 % s kódom: SALE
ONA difúzer s vôňou 130 ml 262203
ONA difúzer s vôňou 130 ml
16,99 €
-22%
*-5 % s kódom: SALE
Aroma difuzér Esteban Berries and Winter Flower 100 ml
Aroma difuzér Esteban Berries and Winter Flower 100 ml
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
Maison Berger Paris difúzer 523 ml 4887
Maison Berger Paris difúzer 523 ml
70,99 €
Maison Berger Paris difúzer 400 ml 4686
Maison Berger Paris difúzer 400 ml
55,99 €
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml 115107
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml
19,99 €
Maison Berger Paris difúzer 342 ml 4864
Maison Berger Paris difúzer 342 ml
82,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Aroma difuzér Ipuro Flower Bowl 200 ml
Aroma difuzér Ipuro Flower Bowl 200 ml
21,99 €
Blomus difúzer s vôňou 100 ml B69299
Blomus difúzer s vôňou 100 ml
26,99 €
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 260 ml 7856
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 260 ml
33,99 €
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml 115117
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml
19,99 €
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml 115080
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml
19,99 €
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml 115081
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml
19,99 €
Les Lumières du Temps vonná náplň do difuzéra 1 l SI04PB
Les Lumières du Temps vonná náplň do difuzéra 1 l
48,99 €
Maison Berger Paris difúzer 440 ml 4663
Maison Berger Paris difúzer 440 ml
75,99 €
Maison Berger Paris difúzer 461 ml 4874
Maison Berger Paris difúzer 461 ml
87,99 €
Maison Berger Paris vonná náplň do difuzéra 200 ml 7772
Maison Berger Paris vonná náplň do difuzéra 200 ml
14,99 €
-21%
*-5 % s kódom: SALE
Aroma difuzér Max Benjamin Dodici 150 ml
Aroma difuzér Max Benjamin Dodici 150 ml
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
Les Lumières du Temps difúzer s vôňou 80 ml SI18SE
Les Lumières du Temps difúzer s vôňou 80 ml
68,99 €
Les Lumières du Temps difúzer s vôňou 3 l SI03PL
Les Lumières du Temps difúzer s vôňou 3 l
289,90 €
-31%
*-5 % s kódom: SALE
Aroma difuzér Nachtmann Spa Square 89 ml
Aroma difuzér Nachtmann Spa Square 89 ml
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,90 €
Les Lumières du Temps difúzer s vôňou 1 l SI02CV
Les Lumières du Temps difúzer s vôňou 1 l
92,99 €
Aroma difuzér La Mania Aurora 100 ml červená farba
Aroma difuzér La Mania Aurora 100 ml
46,90 €
Objavte produkty Maison Berger Paris
Maison Berger Paris difúzer 295 ml 4856
Maison Berger Paris difúzer 295 ml
58,99 €
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 260 ml 7832
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 260 ml
33,99 €
Maison Berger Paris difúzer 349 ml 4844
Maison Berger Paris difúzer 349 ml
58,99 €
Maison Berger Paris difúzer 280 ml 4883
Maison Berger Paris difúzer 280 ml
48,99 €
Maison Berger Paris difúzer 523 ml 4888
Maison Berger Paris difúzer 523 ml
70,99 €
Maison Berger Paris difúzer 524 ml 4841
Maison Berger Paris difúzer 524 ml
70,99 €
Maison Berger Paris difúzer 249 ml 4846
Maison Berger Paris difúzer 249 ml
48,99 €
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml 115357
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml
19,99 €
Maison Berger Paris difúzer 461 ml 4874
Maison Berger Paris difúzer 461 ml
87,99 €
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml 115319
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml
19,99 €
Maison Berger Paris difúzer 386 ml 4882
Maison Berger Paris difúzer 386 ml
58,99 €
Maison Berger Paris vonná náplň do difuzéra 200 ml 6829
Maison Berger Paris vonná náplň do difuzéra 200 ml
14,99 €
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml 115188
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml
19,99 €
Maison Berger Paris difúzer 250 ml 3398
Maison Berger Paris difúzer 250 ml
48,99 €
Maison Berger Paris difúzer 344 ml 4889
Maison Berger Paris difúzer 344 ml
58,99 €
Aróma difuzér Maison Berger Paris 1 l 116107
Aróma difuzér Maison Berger Paris 1 l
33,99 €
Maison Berger Paris difúzer 310 ml 4862
Maison Berger Paris difúzer 310 ml
58,99 €
Maison Berger Paris difúzer 342 ml 4863
Maison Berger Paris difúzer 342 ml
82,99 €
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 260 ml 7877
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 260 ml
33,99 €
Maison Berger Paris difúzer 250 ml 4662
Maison Berger Paris difúzer 250 ml
75,99 €
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 260 ml 7844
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 260 ml
33,99 €
Maison Berger Paris difúzer 413 ml 4834
Maison Berger Paris difúzer 413 ml
58,99 €
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml 115171
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml
19,99 €
Maison Berger Paris difúzer 370 ml 4878
Maison Berger Paris difúzer 370 ml
58,99 €
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 150 ml 7852
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 150 ml
38,99 €
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 400 ml 6902
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 400 ml
119,90 €
Maison Berger Paris vonná esencia 500 ml 115176
Maison Berger Paris vonná esencia 500 ml
19,99 €
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml 115377
Vonná esencia Maison Berger Paris 500 ml
19,99 €
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 400 ml 6901
Maison Berger Paris difúzer s vôňou 400 ml
119,90 €