Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Jeans
2.0

Malá taška Tommy Jeans tmavomodrá farba, AM0AM13398

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 59,90 € -43%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 € -2%
Farba: tmavomodrá
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Malá taška Tommy Jeans

Malá taška na doklady z kolekcie Tommy Jeans. Model vytvorený z textilnej látky.
- Tento výrobok je vyrobený z recyklovaného polyesteru.
- Jednodielny model.
- Zapínanie na zips.
- Predné vrecko na zips pre bezpečné uloženie telefónu alebo iných drobností.
- Vnútorné vrecko so zipsom.
- Lemovaný model.
- Nezmestí sa formát A4.
- Neodnímateľný nastaviteľný popruh umožňuje prispôsobenie.
- Hĺbka: 4 cm.
- Výška: 19 cm.
- Spodná šírka: 25,5 cm.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
AM0AM13398
Farba
tmavomodrá
Značka
Tommy Jeans
Výrobca

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produktu
9BYA-TOM028_59X
Zloženie
100 % Recyklovaný polyester
Podobné produkty
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans pánska taška tmavomodré AM0AM14360
Tommy Jeans pánska taška
69,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans pánska taška tmavomodré AM0AM14364
Tommy Jeans pánska taška
79,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans tmavomodrá farba, AM0AM13710
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 35,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans tmavomodrá farba, AM0AM13872
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans tmavomodrá farba, AM0AM13882
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans tmavomodrá farba, AM0AM13316
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans tmavomodrá farba, AM0AM13327
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans tmavomodrá farba, AM0AM13397
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans tmavomodrá farba, AM0AM13396
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger pánska taška tmavomodré AM0AM14372
Tommy Hilfiger pánska taška
119,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Armani Exchange ľadvinka pánska tmavomodrá XM002037 AF19931
Armani Exchange ľadvinka pánska
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kabelka Calvin Klein Jeans čierna farba, LV04G3081G
Kabelka Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
44,95 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,90 €
Ľadvinka Polo Ralph Lauren čierna farba, 405967605
Ľadvinka Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 102,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Aeronautica Militare tmavomodrá farba, AM470
Malá taška Aeronautica Militare
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 87,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger pánska taška z imitácie kože tmavomodré AM0AM14418
Tommy Hilfiger pánska taška z imitácie kože
119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, AM0AM14011
Malá taška Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Calvin Klein Jeans čierna farba, LV04G3080G
Malá taška Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Liu Jo tmavomodrá farba, QF5203.E1081
Malá taška Liu Jo
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Armani Exchange tmavomodrá farba, XM000105 AF15129
Malá taška Armani Exchange
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger taška cez rameno pánska tmavomodrá AM0AM14108
Tommy Hilfiger taška cez rameno pánska
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Aeronautica Militare tmavomodrá farba, AM341
Malá taška Aeronautica Militare
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 100,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, AM0AM13479
Malá taška Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška BOSS Ray_S zip env N. čierna farba, 50536477
Malá taška BOSS Ray_S zip env N.
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Karl Lagerfeld K/IKON tmavomodrá farba, B1M30214
Malá taška Karl Lagerfeld K/IKON
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľadvinka Calvin Klein Jeans čierna farba, LV04G3082G
Ľadvinka Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľadvinka Karl Lagerfeld K/IKON tmavomodrá farba, B1M30213
Ľadvinka Karl Lagerfeld K/IKON
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Blauer taška cez rameno pánska Tmavomodrá COV01
Blauer taška cez rameno pánska
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľadvinka Paul&Shark tmavomodrá farba, 25418104
Ľadvinka Paul&Shark
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Blauer tmavomodrá farba, COLBY07
Malá taška Blauer
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
Objavte produkty Tommy Jeans
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans tmavomodrá farba, AM0AM13327
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans pánska taška tmavomodré AM0AM14364
Tommy Jeans pánska taška
79,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans tmavomodrá farba, AM0AM13397
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans tmavomodrá farba, AM0AM13882
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans pánska taška tmavomodré AM0AM14360
Tommy Jeans pánska taška
69,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans tmavomodrá farba, AM0AM13316
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans pánska taška tmavomodré AM0AM14223
Tommy Jeans pánska taška
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans tmavomodrá farba, AM0AM13872
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans tmavomodrá farba, AM0AM13710
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 35,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans tmavomodrá farba, AM0AM13396
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans pánska taška béžové AM0AM14223
Tommy Jeans pánska taška
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans čierna farba, AM0AM13724
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška AM0AM13395
Malá taška
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška čierna farba, AM0AM13395
Malá taška
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans taška cez rameno pánska čierna AM0AM14213
Tommy Jeans taška cez rameno pánska
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ľadvinka pánska čierna AM0AM14291
Tommy Jeans ľadvinka pánska
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans čierna farba, AM0AM13710
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans čierna farba, AM0AM13396
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans pánska taška čierne AM0AM14288
Tommy Jeans pánska taška
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans pánska taška zelené AM0AM14288
Tommy Jeans pánska taška
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans čierna farba, AM0AM13558
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-24%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans taška cez rameno pánska z imitácie kože čierna AM0AM14292
Tommy Jeans taška cez rameno pánska z imitácie kože
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ľadvinka pánska z imitácie kože čierna AM0AM14347
Tommy Jeans ľadvinka pánska z imitácie kože
79,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans čierna farba, AM0AM13723
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans pánska taška čierne AM0AM14337
Tommy Jeans pánska taška
59,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans čierna farba, AM0AM13710
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 45,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans pánska taška čierne AM0AM14335
Tommy Jeans pánska taška
69,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans zelená farba, AM0AM13717
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ľadvinka pánska čierna AM0AM14215
Tommy Jeans ľadvinka pánska
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Malá taška Tommy Jeans čierna farba, AM0AM13872
Malá taška Tommy Jeans
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €