Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
adidas Performance
5.0

Mikina adidas Performance GP6436 pánska, s nášivkou, GP6436

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 49,90 € -43%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 € -3%
Farba: modrá
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Mikina adidas Performance GP6436

Mikina z kolekcie adidas Performance. Model vytvorený z málo elastickej pleteniny.
- Model je vybavený systémom AEROREADY, ktorý absorbuje vlhkosť.
- Jednoduchý strih.
- Kapucňa so sťahovacími šnúrkami.
- Úprava so sťahovaním.
- Vrecko spredu.
- Dĺžka rukáva: 68 cm.
- Dĺžka: 73 cm.
- Šírka v podpazuší: 53 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
bez zapínania
Kapucňa
integrovaná
Údaje o produkte
Kód výrobcu
GP6436
Farba
modrá
Značka
adidas Performance
Výrobca

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

ID produktu
PPY8-BLM09J_55X
Zloženie

100% Recyklovaný polyester
Strih
Výstrih:
s integrovanou kapucňou
Strih:
regular fit
Rozmery
Model je vysoký 186 cm a má na sebe veľkosť M
Podobné produkty
Tréningová mikina adidas Performance
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance Training Essentials s potlačou
Tréningová mikina adidas Performance Training Essentials
Aktuálna cena:
24,95 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 49,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina adidas Performance modrá farba, s kapucňou, jednofarebná, KE3541
Mikina adidas Performance
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance s nášivkou,  GP6475
Tréningová mikina adidas Performance
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 44,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina Calvin Klein pánska, béžová farba, s kapucňou, s nášivkou, K10K111345
Bavlnená mikina Calvin Klein
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Tommy Hilfiger modrá farba, s kapucňou, s nášivkou, MW0MW42735
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Tommy Jeans pánska, s kapucňou, s potlačou, DM0DM21174
Mikina Tommy Jeans
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina Pepe Jeans DARIUS CREW pánska, s nášivkou, PM582760
Bavlnená mikina Pepe Jeans DARIUS CREW
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina Polo Ralph Lauren modrá farba, s kapucňou, s potlačou, 710P04984
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina HUGO pánska, jednofarebná
Mikina HUGO
Aktuálna cena:
69,95 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina adidas Originals pánska, s kapucňou, s potlačou, IX9638
Mikina adidas Originals
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 74,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,45 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger mikina pánska s bavlnou modrá MW0MW11596
Tommy Hilfiger mikina pánska s bavlnou
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina The North Face Essential pánska, jednofarebná, NF0A89ET0TI1
Mikina The North Face Essential
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger mikina s kapucňou pánska bavlnená modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucňou pánska bavlnená
109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Hummel modrá farba, s potlačou, 229844
Mikina Hummel
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 50,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina Guess NAWAT modrá farba, s kapucňou, s potlačou, Z6RQ10 KD371
Bavlnená mikina Guess NAWAT
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina G-Star Wash panel modrá farba, jednofarebná, D27089-E186
Bavlnená mikina G-Star Wash panel
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vans oversize mikina pánska s bavlnou modrá VN000STRFOB1
Vans oversize mikina pánska s bavlnou
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená modrá LV04RF233G
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger mikina pánska bavlnená modrá MW0MW37237
Tommy Hilfiger mikina pánska bavlnená
Aktuálna cena:
49,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Rossignol Waterfall pánska, s kapucňou, s potlačou, RLNMS10
Mikina Rossignol Waterfall
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 52,49 €
Guess Jeans mikina pánska bavlnená modrá M6YQ06 K3992
Guess Jeans mikina pánska bavlnená
78,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Hummel modrá farba, jednofarebná, 230778
Mikina Hummel
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Calvin Klein Jeans modrá farba, s kapucňou, s potlačou, LV04RE251G
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 49,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina American Vintage čierna farba, s kapucňou, s potlačou, MPLI03C
Bavlnená mikina American Vintage
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren šedá farba, 710671929
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
92,45 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 184,90 €
Polo Ralph Lauren mikina pánska bavlnená modrá 710B31423
Polo Ralph Lauren mikina pánska bavlnená
199,90 €
Columbia flísová mikina pánska Helvetia modrá 2090881
Columbia flísová mikina pánska Helvetia
97,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Puma pánska, s kapucňou, s potlačou, 683234
Mikina Puma
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 59,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
Objavte produkty adidas Performance
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance jednofarebná
Tréningová mikina adidas Performance
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance Training Essentials s potlačou
Tréningová mikina adidas Performance Training Essentials
Aktuálna cena:
24,95 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 49,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina adidas Performance modrá farba, s kapucňou, jednofarebná, KE3541
Mikina adidas Performance
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance s nášivkou,  GP6475
Tréningová mikina adidas Performance
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 44,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance Tiro 24 žltá farba, s nášivkou, IS1043
Tréningová mikina adidas Performance Tiro 24
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 52,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-50%
Tréningová mikina adidas Performance čierna farba, s potlačou, IS6152
Tréningová mikina adidas Performance
Aktuálna cena:
24,95 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 49,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance POWER čierna farba, s kapucňou, jednofarebná, JZ6248
Tréningová mikina adidas Performance POWER
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina adidas Performance Entrada 22 pánska, čierna farba, s nášivkou,  H57512
Mikina adidas Performance Entrada 22
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina adidas Performance GT6635 pánska, šedá farba, jednofarebná, GT6635
Mikina adidas Performance GT6635
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 54,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance Designed for Training zelená farba, s kapucňou, jednofarebná, JE6690
Tréningová mikina adidas Performance Designed for Training
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 79,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
adidas Performance športová mikina pánska bavlnená adidas x Koumori béžová KB8422
adidas Performance športová mikina pánska bavlnená adidas x Koumori
139,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina adidas Performance GP6437 GP6437
Mikina adidas Performance GP6437
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance čierna farba, jednofarebná
Tréningová mikina adidas Performance
Aktuálna cena:
34,95 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance tmavomodrá farba, s nášivkou
Tréningová mikina adidas Performance
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 44,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tepláková mikina adidas Performance Tiro 24 čierna farba, s kapucňou, s nášivkou, IJ7673
Tepláková mikina adidas Performance Tiro 24
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 59,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance šedá farba, s kapucňou, s potlačou
Tréningová mikina adidas Performance
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance Entrada26 tmavomodrá farba, s kapucňou, s nášivkou, JZ6583
Tréningová mikina adidas Performance Entrada26
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance fialová farba, s nášivkou, JF4240
Tréningová mikina adidas Performance
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 74,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina adidas Performance pánska, žltá farba, s nášivkou,  HI2140
Mikina adidas Performance
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 44,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance čierna farba, s kapucňou, jednofarebná
Tréningová mikina adidas Performance
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance Train Essentials ružová farba, jednofarebná, IW3394
Tréningová mikina adidas Performance Train Essentials
Aktuálna cena:
24,95 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 49,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance šedá farba, s kapucňou, melanžová
Tréningová mikina adidas Performance
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
adidas Performance tréningová mikina pánska adi365 čierna JZ7720
adidas Performance tréningová mikina pánska adi365
Aktuálna cena:
35,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance Workout zelená farba, jednofarebná, IS3803
Tréningová mikina adidas Performance Workout
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,49 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina adidas Performance GT6639 pánska, tmavomodrá farba, s nášivkou,  GT6639
Mikina adidas Performance GT6639
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 54,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina adidas Performance GK9548 pánska, čierna farba, jednofarebná, GK9548
Mikina adidas Performance GK9548
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina adidas Performance HC6282 pánska, červená farba, s nášivkou,  HC6282
Mikina adidas Performance HC6282
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance Squadra 21 zelená farba, s nášivkou,  GP6473
Tréningová mikina adidas Performance Squadra 21
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance Train Icons čierna farba, s kapucňou, s potlačou
Tréningová mikina adidas Performance Train Icons
Aktuálna cena:
37,45 €
Bežná cena: 74,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 74,90 €
Tréningová mikina adidas Performance Entrada26
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €