Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein Jeans
5.0

Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená béžová LV04RC274G

-11%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 100,90 € -38%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 € -11%
Farba: béžová
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Béžová pánska mikina s kapucňou Calvin Klein Jeans – voľného strihu, cez hlavu

Béžová pánska mikina s kapucňou Calvin Klein Jeans je model, ktorý spája pohodlie pri nosení s moderným dizajnom. Je vyrobená z mäkkej bavlny, vyznačuje sa voľným strihom a praktickým klokaním vreckom. Tento model sa dokonale osvedčí v ležérnych a streetwearových outfitoch, ako aj základ pre mestské kombinácie, a zdôrazní tak váš individuálny štýl.

Pánska mikina s kapucňou Calvin Klein Jeans – kľúčové vlastnosti

  • Voľný strih relaxed fit zaisťuje pohodlie a neobmedzuje v pohybe
  • Elastický materiál podporuje prispôsobenie sa postave a voľnosť pri nosení
  • Univerzálny štýl zaisťuje, že sa mikina hodí k mnohým mestským kombináciám
  • Klokanka s kapucňou je klasika v pánskom šatníku
  • Vyrobená výhradne z bavlny, čo zaisťuje priedušnosť a mäkkosť
  • Praktické klokanie vrecko umožňuje uschovať drobnosti
  • Integrovaná kapucňa poskytuje dodatočnú ochranu pred chladom
  • Materiál strednej hrúbky zaisťuje pohodlie v rôznych podmienkach
  • Absencia podšívky zaisťuje ľahkosť a priedušnosť konštrukcie
  • Patenty na manžetách a na spodnom leme podporujú prispôsobenie sa postave
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Kapucňa
s kapucňou
Podšívka
bez podšívky
Údaje o produkte
Kód výrobcu
LV04RC274G
Farba
béžová
Značka
Calvin Klein Jeans
ID produktu
9BYA-BLM01E_01X
Materiál
Základný materiál:
100% Bavlna
Elastický lem:
95% Bavlna, 5% Elastan
Strih
Výstrih:
s integrovanou kapucňou
Typ rukáva:
so zníženou líniou ramien
Strih:
relaxed fit
Rozmery
Model je vysoký 187 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Calvin Klein Jeans pánska, béžová farba, jednofarebná, J30J327230
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans béžová farba, jednofarebná, LV04RC227G
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 86,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Calvin Klein Jeans béžová farba, jednofarebná, LV04RC277G
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená béžová LV04RC296G
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Calvin Klein Jeans béžová farba, s kapucňou, jednofarebná, LV04RC278G
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-22%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans béžová farba, s potlačou, LV04RE254G
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená béžová LV04RC297G
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans pánska, béžová farba, jednofarebná, J30J323426
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
83,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená béžová LV04RG271G
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená
99,99 €
-32%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans pánska, béžová farba, s kapucňou, s nášivkou, J30J326876
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans pánska, béžová farba, s kapucňou, s nášivkou, J30J323430
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Calvin Klein Jeans béžová farba, jednofarebná, LV04RC277G
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Calvin Klein Jeans béžová farba, s kapucňou, s potlačou, LV04RC281G
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená béžová LV04RC274G
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená béžová LV04RG273G
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená
99,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans pánska, béžová farba, s kapucňou, s nášivkou, J30J327245
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená béžová LV04RD244G
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená
Aktuálna cena:
52,49 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená béžová LV04RC296G
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená béžová LV04RC297G
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Calvin Klein Jeans béžová farba, s kapucňou, s potlačou, LV04RC282G
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina The North Face Raglan Redbox pánska, béžová farba, vzorovaná, NF0A89FAFN41
Mikina The North Face Raglan Redbox
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
Polo Ralph Lauren mikina pánska bavlnená béžová 710P07411
Polo Ralph Lauren mikina pánska bavlnená
209,90 €
-28%
Mikina Medicine béžová farba, s kapucňou
Mikina Medicine
Aktuálna cena:
24,90 €
Bežná cena: 57,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,90 €
-41%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina MACKAGE pánska, béžová farba, jednofarebná, JULIAN
Mikina MACKAGE
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina The North Face pánska, béžová farba, s potlačou, NF0A87F4QLI1
Bavlnená mikina The North Face
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Tommy Jeans béžová farba, s kapucňou, melanžová, DM0DM22666
Mikina Tommy Jeans
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
Guess mikina pánska s bavlnou ARLO béžová Z4GQ24 K6ZS1
Guess mikina pánska s bavlnou ARLO
79,90 €
Filling Pieces mikina s kapucňou pánska bavlnená Boxy Embroidered béžová 412632501284.292
Filling Pieces mikina s kapucňou pánska bavlnená Boxy Embroidered
149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger mikina pánska s bavlnou béžová MW0MW11596
Tommy Hilfiger mikina pánska s bavlnou
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
Objavte produkty Calvin Klein Jeans
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Calvin Klein Jeans pánska, béžová farba, jednofarebná, J30J327230
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Calvin Klein Jeans béžová farba, s kapucňou, s potlačou, LV04RC282G
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Calvin Klein Jeans béžová farba, jednofarebná, LV04RC277G
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená béžová LV04RG273G
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená
99,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená béžová LV04RC297G
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-32%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans pánska, béžová farba, s kapucňou, s nášivkou, J30J326876
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená béžová LV04RC296G
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans béžová farba, jednofarebná, LV04RC227G
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 86,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Calvin Klein Jeans béžová farba, s kapucňou, s potlačou, LV04RC281G
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans pánska, béžová farba, s kapucňou, s nášivkou, J30J323430
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená béžová LV04RD244G
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená
Aktuálna cena:
52,49 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans pánska, béžová farba, jednofarebná, J30J323426
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
83,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená béžová LV04RC297G
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Calvin Klein Jeans béžová farba, s kapucňou, jednofarebná, LV04RC278G
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená béžová LV04RC296G
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená béžová LV04RG271G
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená
99,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Calvin Klein Jeans béžová farba, jednofarebná, LV04RC277G
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
Calvin Klein Jeans mikina pánska s bavlnou béžová LV04RG261G
Calvin Klein Jeans mikina pánska s bavlnou
129,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená béžová LV04RC274G
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-22%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans béžová farba, s potlačou, LV04RE254G
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans pánska, béžová farba, s kapucňou, s nášivkou, J30J327245
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená zelená LV04RF293G
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená tyrkysová LV04RC296G
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans pánska, s kapucňou, s nášivkou, J30J327245
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans pánska, zelená farba, s kapucňou, s potlačou, J30J320805
Bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená čierna LV04RG274G
Calvin Klein Jeans mikina pánska bavlnená
80,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená modrá LV04RC274G
Calvin Klein Jeans mikina s kapucňou pánska bavlnená
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Calvin Klein Jeans zelená farba, s kapucňou, s potlačou, LV04RC281G
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Calvin Klein Jeans tmavomodrá farba, s nášivkou, LV04RD205G
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €