Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Polo Ralph Lauren
4.7

Mikina Polo Ralph Lauren čierna farba, s kapucňou, jednofarebná

*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 209,90 € -33%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 € -6%
Farba: sivá
Mikina Polo Ralph Lauren čierna farba, s kapucňou, jednofarebná
Mikina Polo Ralph Lauren čierna farba, s kapucňou, jednofarebná
Mikina Polo Ralph Lauren pánska,čierna farba,s kapucňou,jednofarebná,710888282
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-10 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -15 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Mikina Polo Ralph Lauren

Mikina s kapucňou z kolekcie Polo Ralph Lauren. Model vyrobený z elastickej pleteniny. Model vyrobený z mäkkého a na dotyk príjemného materiálu.
- Jednoduchý strih neblokujúci pohyb.
- Dve bočné vrecká.
- Zapínanie na zips.
- Kapucňa so sťahovacími šnúrkami.
- Rukávy a spodný okraj sú zakončené elastickým lemom, vďaka čomu odev lepšie prilieha k telu a ľahko sa oblieka.
- Našívka s logom.
- Dĺžka rukáva: 67 cm.
- Dĺžka: 66 cm.
- Šírka v podpazuší: 57 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na zips
Kapucňa
integrovaná
Údaje o produkte
Kód výrobcu
710888282
Farba výrobcu
003
Farba
sivá
Značka
Polo Ralph Lauren
Výrobca

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID produktu
99KK-BLM09I_09X
Zloženie
1. látka: 67 % Bavlna, 33 % Polyester
2. látka: 98 % Bavlna, 2 % Elastan
Strih
Výstrih:
s integrovanou kapucňou
Typ rukáva:
klasický
Strih:
regular fit
Rozmery
Model je vysoký 189 cm a má na sebe veľkosť M

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina Polo Ralph Lauren šedá farba, s kapucňou, s nášivkou, 710P04874
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina Polo Ralph Lauren RL Fleece Longsleeve pánska, šedá farba, s kapucňou, jednofarebná, 710813297
Mikina Polo Ralph Lauren RL Fleece Longsleeve
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina s prímesou vlny Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, jednofarebná, 710951113
Mikina s prímesou vlny Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 394,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
The North Face športová mikina pánska flísová OXARA sivá NF0A8G0Z0UZ1
The North Face športová mikina pánska flísová OXARA
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-17%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bavlnená mikina PURPLE BRAND HWT FLEECE ZIP FRONT HOODY pánska, šedá farba, s kapucňou, s potlačou, P460-HBGW125
Bavlnená mikina PURPLE BRAND HWT FLEECE ZIP FRONT HOODY
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Športová mikina Columbia Rapid Expedition II šedá farba, jednofarebná, 2113951
Športová mikina Columbia Rapid Expedition II
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
Lacoste pánska mikina na zips sivá SH9559
Lacoste pánska mikina na zips
179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina Helly Hansen HH LOGO pánska, šedá farba, s kapucňou, s potlačou, 30393
Bavlnená mikina Helly Hansen HH LOGO
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
EA7 Emporio Armani mikina s kapucňou pánska sivá AF13512.7M000568
EA7 Emporio Armani mikina s kapucňou pánska
129,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess mikina na zips pánska s bavlnou MICKEY sivá Z2YQ10 KB3P2
Guess mikina na zips pánska s bavlnou MICKEY
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lacoste mikina s kapucňou pánska s bavlnou sivá SH9626
Lacoste mikina s kapucňou pánska s bavlnou
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Reebok Active Collective pánska, šedá farba, s kapucňou, melanžová, 100075605
Mikina Reebok Active Collective
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
Lacoste mikina na zips pánska sivá SH1368
Lacoste mikina na zips pánska
199,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tréningová mikina adidas Performance Tiro 23 šedá farba, s nášivkou,  HS3504
Tréningová mikina adidas Performance Tiro 23
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Columbia pánska, jednofarebná
Mikina Columbia
Aktuálna cena:
47,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Outdoorová mikina Viking Admont šedá farba, jednofarebná, 720/27/8372
Outdoorová mikina Viking Admont
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Puma Essentials Logo šedá farba, jednofarebná, 682584
Mikina Puma Essentials Logo
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina G-Star Nifous šedá farba, jednofarebná, D25122-D566,
Mikina G-Star Nifous
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Karl Lagerfeld pánska mikina na zips s viskózou sivá 562901.705015
Karl Lagerfeld pánska mikina na zips s viskózou
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
BOSS mikina na zips pánska bavlnená s elastanom Mix&Match Jacket Z sivá 50515307
BOSS mikina na zips pánska bavlnená s elastanom Mix&Match Jacket Z
64,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina The North Face šedá farba, jednofarebná, NF0A8D0RCQI1
Mikina The North Face
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená mikina Puma šedá farba, s kapucňou, jednofarebná, 688255
Bavlnená mikina Puma
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-44%
Mikina Medicine šedá farba, s kapucňou, melanžová
Mikina Medicine
Aktuálna cena:
24,90 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Športová mikina Helly Hansen Varde 2.0 šedá farba, melanžová, 49429
Športová mikina Helly Hansen Varde 2.0
129,90 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
The North Face mikina pánska bavlnená Essential Oversize sivá NF0A8GQGRHI1
The North Face mikina pánska bavlnená Essential Oversize
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
Lacoste mikina na zips pánska sivá BH0866
Lacoste mikina na zips pánska
199,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina adidas Originals FIREBIRD TT šedá farba, s nášivkou, KE1645
Mikina adidas Originals FIREBIRD TT
Aktuálna cena:
71,90 €
Bežná cena: 80,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,90 €
Mikina AMBUSH Hooded Shirt šedá farba, s kapucňou, vzorované, 12115312
Mikina AMBUSH Hooded Shirt
569,90 €
Medicine mikina s kapucňou pánska s bavlnou sivá
Medicine mikina s kapucňou pánska s bavlnou
29,90 €
Objavte produkty Polo Ralph Lauren
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina Polo Ralph Lauren šedá farba, s kapucňou, s nášivkou, 710P04874
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina Polo Ralph Lauren RL Fleece Longsleeve pánska, šedá farba, s kapucňou, jednofarebná, 710813297
Mikina Polo Ralph Lauren RL Fleece Longsleeve
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina s prímesou vlny Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, jednofarebná, 710951113
Mikina s prímesou vlny Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 394,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou sivá 710881517
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou
219,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips pánska s bavlnou tmavomodrá 710B20169
Polo Ralph Lauren mikina na zips pánska s bavlnou
389,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina Polo Ralph Lauren čierna farba, s kapucňou, jednofarebná
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou tmavomodrá 710881517
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou
219,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips pánska s bavlnou zelená 710980339
Polo Ralph Lauren mikina na zips pánska s bavlnou
229,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina Polo Ralph Lauren modrá farba, s nášivkou, 710980316
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 254,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 160,95 €
Polo Ralph Lauren mikina pánska s bavlnou tmavomodrá 710B20012
Polo Ralph Lauren mikina pánska s bavlnou
359,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina Polo Ralph Lauren pánska, čierna farba, jednofarebná
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina Polo Ralph Lauren DOUBLE KNT hnedá farba, s kapucňou, jednofarebná, 710881517506
Mikina Polo Ralph Lauren DOUBLE KNT
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou modrá 710881517
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou
219,90 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren mikina na zips pánska bavlnená Wimbledon biela 710B16081
Polo Ralph Lauren mikina na zips pánska bavlnená Wimbledon
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 214,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 214,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips pánska s bavlnou tmavomodrá 710B20430
Polo Ralph Lauren mikina na zips pánska s bavlnou
229,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina Polo Ralph Lauren pánska,čierna farba,s kapucňou,jednofarebná,710888282
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, s kapucňou, jednofarebná, 710916692
Bavlnená mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou zelená 710881517
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou biela 710881517
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, s potlačou, 710A13244
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 295,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, s kapucňou, jednofarebná, 710A12480
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou béžová 710881517
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou
219,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina Polo Ralph Lauren pánska, tmavomodrá farba, s kapucňou, jednofarebná
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 194,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, s nášivkou, 710B14220
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 389,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mikina Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, s nášivkou, 710P04875
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 344,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou zelená 710881517
Polo Ralph Lauren mikina na zips s kapucňou
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mikina Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, s kapucňou, s nášivkou, 710P04874
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren mikina na zips pánska biela 710B19233
Polo Ralph Lauren mikina na zips pánska
289,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska bavlnená béžová 710B14590
Polo Ralph Lauren mikina s kapucňou pánska bavlnená
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 294,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
Polo Ralph Lauren mikina pánska bavlnená burgundská 710P07411
Polo Ralph Lauren mikina pánska bavlnená
209,90 €