Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
United Colors of Benetton
5.0

Mikina United Colors of Benetton fialová farba, s kapucňou, s potlačou, 3WNWD201C

-10%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 79,90 € -58%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 € -10%
Farba: fialová
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Mikina United Colors of Benetton

Mikina s kapucňou z kolekcie United Colors of Benetton. Model vyrobený z tenkej, elastickej pleteniny. Model vyrobený z mimoriadne príjemného materiálu s vysokým obsahom bavlny.
Dostupné veľkosti sú prepočítané z talianského číslovania od výrobcu na štandardné európske číslovanie. Objednaná veľkosť sa môže líšiť od veľkosti uvedenej na oblečení (IT 38/XXS = EU XS).Pre správny výber rozmeru si vopred pozrite tabuľku veľkostí.















- Voľný strih pre voľnosť pohybu.
- Dlhý rukáv.
- Strih rukávov so zníženou líniou ramien neobmedzuje pohyb.
- Kapucňa so sťahovacou šnúrkou poskytuje extra teplo a ochranu.
- Model s potlačou.
- Dĺžka rukáva (meraná od kapucne): 74 cm.
- Dĺžka: 58 cm.
- Šírka v podpazuší: 54 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
bez zapínania
Kapucňa
s kapucňou
Údaje o produkte
Kód výrobcu
3WNWD201C
Farba
fialová
Značka
United Colors of Benetton
Výrobca

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID produktu
9BYA-BLD0YD_44X
Zloženie
55 % Bavlna, 45 % Polyester
Strih
Výstrih:
s integrovanou kapucňou
Typ rukáva:
wide
Rozmery
Modelka je vysoká 175 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.

Veľkosti uvedené na štítkoch sa môžu líšiť od objednaných veľkostí v dôsledku použitého prevodného koeficientu – pôvodné veľkosti produktov tejto značky sú veľkosti výrobcu. Pre istotu sa pozrite do tabuľky veľkostí.

Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina United Colors of Benetton x Stranger Things dámska, fialová farba, vzorovaná, 33NVD10BB
Bavlnená mikina United Colors of Benetton x Stranger Things
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina United Colors of Benetton fialová farba, jednofarebná, 3QAFD10AU
Mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina na jogu adidas Performance fialová farba, jednofarebná, IX0474
Mikina na jogu adidas Performance
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-24%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sessun mikina dámska fialová 26208009
Sessun mikina dámska
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Puma hnedá farba, s nášivkou, 685400.D
Mikina Puma
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Puma dámska, fialová farba, s kapucňou, s nášivkou, 848332
Mikina Puma
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Vans dámska, fialová farba, s potlačou, VN000A5QUUI1
Mikina Vans
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 68,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Marc O'Polo fialová farba, s potlačou, 5000010957
Bavlnená mikina Marc O'Polo
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Colmar ružová farba, jednofarebná, 9249.3ZN
Mikina Colmar
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mammut mikina dámska Selun fialová 1016.02120
Mammut mikina dámska Selun
Aktuálna cena:
88,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Outdoorová mikina Jack Wolfskin BIG SKY fialová farba, vzorovaná, A65449
Outdoorová mikina Jack Wolfskin BIG SKY
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina JOYINME Spark zelená farba, jednofarebná, Spark
Mikina JOYINME Spark
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
adidas Originals oversize mikina dámska s bavlnou Essentials fialová KW0196
adidas Originals oversize mikina dámska s bavlnou Essentials
49,90 €
-23%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans mikina s kapucňou dámska bavlnená fialová DW0DW19414
Tommy Jeans mikina s kapucňou dámska bavlnená
Aktuálna cena:
49,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
Medicine mikina dámska bavlnená fialová
Medicine mikina dámska bavlnená
19,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová mikina The North Face Glacier Heavyweight fialová farba, vzorovaná, NF0A89JBAI41
Športová mikina The North Face Glacier Heavyweight
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Rotate mikina dámska bavlnená fialová 1163752694
Rotate mikina dámska bavlnená
149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans mikina dámska bavlnená fialová LV047F204G
Calvin Klein Jeans mikina dámska bavlnená
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Guess Originals fialová farba, s nášivkou, W5BQ27 KCPR1
Bavlnená mikina Guess Originals
Aktuálna cena:
59,95 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Levi's dámska, fialová farba, jednofarebná, A8792
Mikina Levi's
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-33%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face mikina dámska s bavlnou Drew Peak Light fialová NF0A8C1EMOJ1
The North Face mikina dámska s bavlnou Drew Peak Light
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
Mikina Under Armour čierna farba, jednofarebná
Mikina Under Armour
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina Guess Originals dámska, fialová farba, s potlačou, W5GQ03 K68I4
Bavlnená mikina Guess Originals
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Calvin Klein Performance dámska, hnedá farba, jednofarebná, 00GWF4W307
Mikina Calvin Klein Performance
Aktuálna cena:
69,95 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina BOSS Orange C Ever Valentine fialová farba, s nášivkou, 50559484
Bavlnená mikina BOSS Orange C Ever Valentine
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina Guess Jeans fialová farba, s kapucňou, s potlačou, W5BQ24 KC811
Mikina Guess Jeans
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Outdoorová mikina Helly Hansen TECH SWEAT ružová farba, jednofarebná, 34501
Outdoorová mikina Helly Hansen TECH SWEAT
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face mikina s kapucňou dámska s bavlnou Drew Peak Light fialová NF0A8C1DMOJ1
The North Face mikina s kapucňou dámska s bavlnou Drew Peak Light
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans Mikina dámska s bavlnou fialová LV047B234G
Calvin Klein Jeans Mikina dámska s bavlnou
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
Objavte produkty United Colors of Benetton
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina United Colors of Benetton x Stranger Things dámska, fialová farba, vzorovaná, 33NVD10BB
Bavlnená mikina United Colors of Benetton x Stranger Things
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina United Colors of Benetton fialová farba, jednofarebná, 3QAFD10AU
Mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina United Colors of Benetton tmavomodrá farba, s potlačou, 3UNID109A
Bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
19,95 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton mikina s kapucňou dámska s viskózou zelená 1LHGD204M
United Colors of Benetton mikina s kapucňou dámska s viskózou
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina United Colors of Benetton tmavomodrá farba, s kapucňou, s potlačou, 3WNWD201C
Mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
Bavlnená mikina United Colors of Benetton x Stranger Things žltá farba, vzorovaná, 33NVD10BB
Bavlnená mikina United Colors of Benetton x Stranger Things
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina United Colors of Benetton ružová farba, s kapucňou, s potlačou, 3WNWD201C
Mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton mikina s kapucňou dámska s viskózou tmavomodrá 1LHGD204M
United Colors of Benetton mikina s kapucňou dámska s viskózou
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton mikina s kapucňou dámska s viskózou čierna 1LHGD204M
United Colors of Benetton mikina s kapucňou dámska s viskózou
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton mikina dámska burgundská 35B1D201G
United Colors of Benetton mikina dámska
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina United Colors of Benetton čierna farba, jednofarebná, 3Y2F3M07M
Mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton mikina dámska béžová 35B1D201G
United Colors of Benetton mikina dámska
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina United Colors of Benetton čierna farba, jednofarebná, 3QAFD10AU
Mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton mikina s kapucňou dámska s viskózou hnedá 1LHGD204M
United Colors of Benetton mikina s kapucňou dámska s viskózou
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina United Colors of Benetton bordová farba, jednofarebná, 3Y2F3M07M
Mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
24,95 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 49,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina United Colors of Benetton tyrkysová farba, s potlačou, 3WNW3M07T
Mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina United Colors of Benetton šedá farba, jednofarebná, 39BLD109O
Bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina United Colors of Benetton tmavomodrá farba, s potlačou, 3UNID109A
Bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
21,95 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina United Colors of Benetton ružová farba, jednofarebná, 39BLD109O
Bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton mikina dámska tmavomodrá 35B1D201G
United Colors of Benetton mikina dámska
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina United Colors of Benetton tyrkysová farba, jednofarebná, 3Y2F3M07M
Mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina United Colors of Benetton béžová farba, s nášivkou, 3MTZD10B6
Mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina United Colors of Benetton tmavomodrá farba, s potlačou, 3UNID109A
Bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
22,95 €
Bežná cena: 45,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina United Colors of Benetton tmavomodrá farba, s nášivkou, 3WNWD3011
Mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená mikina United Colors of Benetton ružová farba, s potlačou, 3UNID109A
Bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
22,90 €
Bežná cena: 45,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina United Colors of Benetton čierna farba, s potlačou, 3WNW3M07T
Mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina United Colors of Benetton dámska, fialová farba, jednofarebná, 3JLC3M06H
Mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
24,95 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 49,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina United Colors of Benetton čierna farba, jednofarebná, 330X3M07O
Mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €