Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Mos Mosh
4.8

Mos Mosh košeľa dámska bavlnená modrá hladká 131660

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 119,90 € -36%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 € -9%
Farba: modrá
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená biela hladká 131660
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená fialová hladká 131660
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená modrá hladká 131660
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená modrá hladká 131660
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená zelená hladká 131660
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená hnedá hladká 131660
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená čierna hladká 131660
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Modrá košeľa Mos Mosh – klasika v ležérnom štýle

Košeľa Mos Mosh je nadčasová voľba pre ženy, ktorá kombinuje voľnosť ležérneho štýlu s nádychom elegancie. Vyrobená z čistej bavlny, zaisťuje pohodlie pri nosení po celý deň a jej regularný strih umožňuje voľnosť pohybu. Tento model sa stáva univerzálnym prvkom šatníka, vhodným pre rôznorodé outfity, od biznisových po minimalistické.

Vlastnosti dámskej bavlnenej košele Mos Mosh univerzálneho charakteru

  • Regularný strih zaisťuje pohodlie a voľnosť pohybu, neobmedzujúc siluetu
  • Materiál zo 100% bavlny zaisťuje priedušnosť a mäkkosť na dotyk
  • Univerzálny štýl umožňuje vytváranie ležérnych aj elegantných kombinácií
  • Dlhý rukáv s klasickou manžetou umožňuje nosenie po celý rok
  • Klasický golier a zapínanie na gombíky prispievajú k formálnemu vzhľadu
  • Hladká textúra materiálu prispieva k minimalistickým outfitom a ľahkému kombinovaniu
Vlastnosti produktu
Typ goliera
klasický
Zapínanie
na gombíky
Údaje o produkte
Kód výrobcu
131660
Farba
modrá
Značka
Mos Mosh
Výrobca

Mos Mosh A/S
Ejersvej 24, 6000 Kolding, Denmark
info@mosmosh.com
www.mosmosh.dk

ID produktu
MPYX-KDD006_55X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Strih
Rukáv:
dlhý
Typ rukáva:
klasický
Strih:
regular fit
Rozmery
Modelka je vysoká 177 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Mos Mosh dámska, voľný strih, s klasickým golierom, 168120
Košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska z lyocellu Celina modrá 176580
Mos Mosh košeľa dámska z lyocellu Celina
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená Debby modrá s pásikavým vzorom 177110
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená Debby
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-21%
Košeľa Mos Mosh dámska, regular, s klasickým golierom
Košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Mos Mosh ELINDA modrá farba, regular, s klasickým golierom, 174340
Bavlnená košeľa Mos Mosh ELINDA
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Mos Mosh HASSIE modrá farba, regular, so stojačikom, 174320
Košeľa Mos Mosh HASSIE
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Mos Mosh dámska, regular, s klasickým golierom, 169080
Košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená Osmo modrá 178550
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená Osmo
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová košeľa Mos Mosh Mattie modrá farba, regular, so stojačikom, 178080
Rifľová košeľa Mos Mosh Mattie
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Mos Mosh dámska, regular, so stojačikom, 168490
Košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mos Mosh košeľa dámska rifľová modrá hladká 178520
Mos Mosh košeľa dámska rifľová
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Mos Mosh 131700 dámska, slim, s klasickým golierom
Košeľa Mos Mosh 131700
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená modrá hladká 131660
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 91,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh dámska bavlnená košeľa Elinda modrá s pásikavým vzorom 177120
Mos Mosh dámska bavlnená košeľa Elinda
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska modrá hladká 131731
Mos Mosh košeľa dámska
Aktuálna cena:
89,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Mos Mosh dámska, regular, s klasickým golierom, 169410
Bavlnená košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Mos Mosh dámska, béžová farba, regular, s klasickým golierom, 144070
Košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Levi's THE CLASSIC BW SHIRT biela farba, regular, s klasickým golierom, 34574
Bavlnená košeľa Levi's THE CLASSIC BW SHIRT
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Guess Jeans modrá farba, slim, s klasickým golierom, W6RH66 WH7P1
Bavlnená košeľa Guess Jeans
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-47%
Medicine košeľa dámska bavlnená modrá s kvetmi
Medicine košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
19,90 €
Bežná cena: 37,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld košeľa dámska bavlnená IKON modrá B3W11024
Karl Lagerfeld košeľa dámska bavlnená IKON
199,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová košeľa Levi's TEODORA WESTERN modrá farba, regular, s klasickým golierom, A7244-0006
Rifľová košeľa Levi's TEODORA WESTERN
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Silvian Heach SABAT modrá farba, regular, s klasickým golierom, GPP26460CA
Košeľa Silvian Heach SABAT
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa MUNTHE FREDIA dámska, regular, so stojačikom, 251103025136
Bavlnená košeľa MUNTHE FREDIA
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,99 €
-35%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová košeľa Levi's ICONIC WESTERN modrá farba, regular, s klasickým golierom, 16786-0115
Rifľová košeľa Levi's ICONIC WESTERN
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 90,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová košeľa Liu Jo dámska, regular, s klasickým golierom, UXX046 D4051
Rifľová košeľa Liu Jo
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 145,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová košeľa Guess Jeans voľný strih, s klasickým golierom, W5GH0F D5M81
Rifľová košeľa Guess Jeans
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Marc O'Polo košeľa dámska bavlnená modrá pásikavá 5000008172
Marc O'Polo košeľa dámska bavlnená
95,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Stine Goya regular, s klasickým golierom, SG-PF25-K038-2100
Košeľa Stine Goya
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Objavte produkty Mos Mosh
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska modrá hladká 131731
Mos Mosh košeľa dámska
Aktuálna cena:
89,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Mos Mosh dámska, voľný strih, s klasickým golierom, 168120
Košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-21%
Košeľa Mos Mosh dámska, regular, s klasickým golierom
Košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Mos Mosh dámska, béžová farba, regular, s klasickým golierom, 144070
Košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Mos Mosh dámska, regular, so stojačikom, 168490
Košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Mos Mosh 131700 dámska, slim, s klasickým golierom
Košeľa Mos Mosh 131700
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh dámska bavlnená košeľa Elinda modrá s pásikavým vzorom 177120
Mos Mosh dámska bavlnená košeľa Elinda
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Mos Mosh dámska, regular, s klasickým golierom, 169080
Košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Mos Mosh košeľa dámska rifľová modrá hladká 178520
Mos Mosh košeľa dámska rifľová
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska z lyocellu Celina modrá 176580
Mos Mosh košeľa dámska z lyocellu Celina
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená Osmo modrá 178550
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená Osmo
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Mos Mosh HASSIE modrá farba, regular, so stojačikom, 174320
Košeľa Mos Mosh HASSIE
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová košeľa Mos Mosh Mattie modrá farba, regular, so stojačikom, 178080
Rifľová košeľa Mos Mosh Mattie
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Mos Mosh ELINDA modrá farba, regular, s klasickým golierom, 174340
Bavlnená košeľa Mos Mosh ELINDA
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
Mos Mosh košeľa dámska s lyocellom Tessa modrá hladká 179220
Mos Mosh košeľa dámska s lyocellom Tessa
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená Debby modrá s pásikavým vzorom 177110
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená Debby
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Mos Mosh dámska, regular, s klasickým golierom, 169410
Bavlnená košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená modrá hladká 131660
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 91,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Mos Mosh dámska, béžová farba, voľný strih, s klasickým golierom, 168260
Bavlnená košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska čipkovaná Lia biela 177140
Mos Mosh košeľa dámska čipkovaná Lia
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená fialová hladká 131660
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená čierna hladká 131660
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 91,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Mos Mosh hnedá farba, regular, s klasickým golierom, 144070
Košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska ružová hladká 131731
Mos Mosh košeľa dámska
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Košeľa Mos Mosh dámska, béžová farba, regular, s klasickým golierom, 169790
Košeľa Mos Mosh
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená Karis burgundská 180460
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená Karis
149,90 €
Mos Mosh košeľa dámska s bavlnou Mattie sivá 176350
Mos Mosh košeľa dámska s bavlnou Mattie
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska s prímesou ľanu Audri béžová 176960
Mos Mosh košeľa dámska s prímesou ľanu Audri
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená hnedá hladká 131660
Mos Mosh košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnená košeľa Mos Mosh Britze ružová farba, regular, s klasickým golierom, 176890
Bavlnená košeľa Mos Mosh Britze
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €