Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Helly Hansen
5.0

Nepremokavá bunda Helly Hansen Lokepánska, zelená farba

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
89,99 €
Bežná cena: 129,90 € -30%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 € -5%
Farba: zelená
Nepremokavá bunda Helly Hansen Loke 62252-402, pánska, oranžová farba
Nepremokavá bunda Helly Hansen Loke pánska, zelená farba
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Nepremokavá bunda Helly Hansen Loke

Pršiplášť z kolekcie Helly Hansen. Tenký model vyrobený z vodeodolného materiálu.
- Certifikovaný model Bluesign® Standard. Výrobok s týmto označením je pre spotrebiteľa bezpečný a je vyrobený z materiálov zo zodpovedných zdrojov a s minimálnym vplyvom na životné prostredie.
- Helly Tech Performance je nepremokavá a priedušná membrána. Okrem toho sú švy podlepené a vďaka špeciálnej potlači keramických alebo uhlíkových častíc je materiál odolný voči oderu.
- Odolná impregnácia materiálu DWR bez obsahu PFC (PFC-free Durable Water Repellency) zaisťuje vodeodolnosť a neobsahuje perfluórované chemikálie (PFC). Použitím tejto metódy sa zabráni absorpcii vody materiálom. Táto impregnácia je netoxická a šetrná k životnému prostrediu.
- Jednoduchý, neblokujúci pohyb strih.
- Dve vrecká zapínané na zips.
- Spodné okraje rukávov sú nastaviteľné suchým zipsom.
- Zapínanie na zips, ktorý má chlopňu zapínanú na patentku.
- Zvýšený golier poskytuje dodatočnú ochranu pred chladom.
- Trojdielna kapucňa so sťahovacou šnúrkou poskytuje extra teplo a ochranu.
- Spodný okraj je ukončený sťahovacími šnúrkami.
- Hmotnosť produktu: 330 g.
- Šírka v podpazuší: 56 cm.
- Šírka pliec: 47 cm.
- Dĺžka rukáva: 65 cm.
- Dĺžka: 71 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
- Vodeodolnosť znamená zvýšenú odolnosť voči vode. Výrobok si zachováva svoje vlastnosti pri kontakte s vodou, čo umožňuje vyšší komfort používania vďaka nižšiemu prahu vodeodolnosti, nezaručuje však úplnú vodotesnosť.
Vlastnosti produktu
Výplň
bez výplne
Kapucňa
s kapucňou
Podšívka
s plnou podšívkou
Vodeodpudivosť
hydrofóbna impregnácia
Údaje o produkte
Kód výrobcu
62252
Farba výrobcu
461
Farba
zelená
Značka
Helly Hansen
ID produktu
PPY8-KUM0C8_91X
Strih
Strih:
regular fit
Podobné produkty
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nepremokavá bunda Helly Hansen LOKE TERRA pánska, zelená farba, 63365
Nepremokavá bunda Helly Hansen LOKE TERRA
Aktuálna cena:
101,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová bunda Jack Wolfskin Alpgrat PRO zelená farba, 1711291
Športová bunda Jack Wolfskin Alpgrat PRO
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 €
-23%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistická bunda adidas TERREX Xploric zelená farba
Turistická bunda adidas TERREX Xploric
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 339,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistická bunda Columbia Inner Limits III zelená farba, 2071215
Turistická bunda Columbia Inner Limits III
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nepremokavá bunda adidas TERREX x National Geographic zelená farba, JD5835
Nepremokavá bunda adidas TERREX x National Geographic
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nepremokavá bunda Haglöfs Breeze žltá farba, 607680
Nepremokavá bunda Haglöfs Breeze
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová bunda Columbia Silver Falls zelená farba, 2034506
Športová bunda Columbia Silver Falls
Aktuálna cena:
74,95 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Jack Wolfskin pršiplášť Trailtime 2L zelený A63903
Jack Wolfskin pršiplášť Trailtime 2L
Aktuálna cena:
107,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 119,90 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda The North Face TNF X NSE zelená farba, NF0A8BJR1MO1
Bunda The North Face TNF X NSE
Aktuálna cena:
101,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vetrovka The North Face zelená farba, NF0A87GTRIQ1
Vetrovka The North Face
Aktuálna cena:
74,95 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistická bunda Columbia Watertight II tmavomodrá farba, 1533898
Turistická bunda Columbia Watertight II
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová bunda Columbia Powder Lite II zelená farba, 2086944
Športová bunda Columbia Powder Lite II
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vetrovka Columbia Challenger čierna farba, 2117001
Vetrovka Columbia Challenger
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistická bunda Columbia Hikebound tmavomodrá farba, 2089341
Turistická bunda Columbia Hikebound
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistická bunda Picture Scale zelená farba, MVT0554
Turistická bunda Picture Scale
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Viking pršiplášť pánsky Rainier zelený 700/25/2550
Viking pršiplášť pánsky Rainier
48,90 €
Salewa športová bunda pánska PEDROC WIND zelená 00.0000029284
Salewa športová bunda pánska PEDROC WIND
129,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistická bunda Montane Khamsin zelená farba, MKHAH18
Turistická bunda Montane Khamsin
Aktuálna cena:
113,99 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistická bunda The North Face Millerton zelená farba
Turistická bunda The North Face Millerton
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Columbia Powder Pass zelená farba, 2134141
Bunda Columbia Powder Pass
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Fjallraven pršiplášť pánsky Keb Lätt zelený F12500191
Fjallraven pršiplášť pánsky Keb Lätt
169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Haglöfs Rosson Down pánska, zelená farba, zimná, 607460
Páperová bunda Haglöfs Rosson Down
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová bunda Salewa Ortles Hybrid červená farba, 00.0000028720
Športová bunda Salewa Ortles Hybrid
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová manšestrová bunda The North Face OUTDOOR zelená farba, NF0A8992EIH1
Páperová manšestrová bunda The North Face OUTDOOR
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 389,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
-49%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistická bunda Jack Wolfskin Feldberg Hoody zelená farba
Turistická bunda Jack Wolfskin Feldberg Hoody
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face športová bunda pánska DRYZZLE zelená NF0A8B4XBRI1
The North Face športová bunda pánska DRYZZLE
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Columbia pršiplášť pánsky Pouring Adventure zelený 2117171
Columbia pršiplášť pánsky Pouring Adventure
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 107,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 107,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Dynafit softshellová bunda pánska Transalper zelená 08.0000071926
Dynafit softshellová bunda pánska Transalper
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová športová bunda Columbia Lake 22 červená farba, 2086294
Páperová športová bunda Columbia Lake 22
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
Objavte produkty Helly Hansen
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nepremokavá bunda Helly Hansen LOKE TERRA pánska, zelená farba, 63365
Nepremokavá bunda Helly Hansen LOKE TERRA
Aktuálna cena:
101,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen pánska trekingová bunda ACE RAIN čierna 54534
Helly Hansen pánska trekingová bunda ACE RAIN
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistická bunda Helly Hansen MUNICH béžová farba, 53541
Turistická bunda Helly Hansen MUNICH
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen trekingová bunda pánska SEVEN modrá 62047
Helly Hansen trekingová bunda pánska SEVEN
Aktuálna cena:
116,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen trekingová bunda pánska ERVIK tmavomodrá 64032
Helly Hansen trekingová bunda pánska ERVIK
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen trekingová bunda pánska MOSS BLOCK béžová 54589
Helly Hansen trekingová bunda pánska MOSS BLOCK
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Turistická bunda Helly Hansen MUNICH čierna farba, 53541
Turistická bunda Helly Hansen MUNICH
239,90 €
Turistická bunda Helly Hansen VANCOUVER modrá farba, 54484
Turistická bunda Helly Hansen VANCOUVER
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen trekingová bunda pánska čierna
Helly Hansen trekingová bunda pánska
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 116,90 €
-33%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistická bunda Helly Hansen Active Ocean Bound čierna farba
Turistická bunda Helly Hansen Active Ocean Bound
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Bunda Helly Hansen VANCOUVER pánska, čierna farba
Bunda Helly Hansen VANCOUVER
129,90 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová bunda Helly Hansen Hybrid Stretch tmavomodrá farba, 34103
Športová bunda Helly Hansen Hybrid Stretch
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen trekingová bunda pánska ERVIK béžová 64032
Helly Hansen trekingová bunda pánska ERVIK
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen trekingová bunda pánska ACE béžová 54634
Helly Hansen trekingová bunda pánska ACE
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 206,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen trekingová bunda pánska sivá 53935
Helly Hansen trekingová bunda pánska
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistická bunda Helly Hansen šedá farba
Turistická bunda Helly Hansen
Aktuálna cena:
134,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nepremokavá bunda Helly Hansen Loke 62252-402, pánska, oranžová farba
Nepremokavá bunda Helly Hansen Loke
Aktuálna cena:
64,95 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Nepremokavá bunda Helly Hansen LOKE TERRA pánska, 63365
Nepremokavá bunda Helly Hansen LOKE TERRA
Aktuálna cena:
101,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen trekingová bunda pánska BRUSSEL čierna 54605
Helly Hansen trekingová bunda pánska BRUSSEL
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 188,90 €
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA béžová farba, zimná, 54133.
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA
359,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistická bunda Helly Hansen Dubliner čierna farba, gore-tex
Turistická bunda Helly Hansen Dubliner
Aktuálna cena:
120,90 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 134,90 €
Helly Hansen krátka pánska bunda STOWE HOODED HYBRID JACKET tmavomodrá 54500
Helly Hansen krátka pánska bunda STOWE HOODED HYBRID JACKET
199,90 €
Bunda Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA modrá farba, zimná, 54514
Bunda Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA
339,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen bunda pánska SALT modrá 30299
Helly Hansen bunda pánska SALT
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Helly Hansen bunda pánska VILLAGE HYBRID JACKET zelená 54499
Helly Hansen bunda pánska VILLAGE HYBRID JACKET
199,90 €
Bunda Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA čierna farba, zimná, 54514
Bunda Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA
339,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová bunda Helly Hansen ACTIVE PUFFY LONG JACKET béžová farba, 53522
Športová bunda Helly Hansen ACTIVE PUFFY LONG JACKET
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová bunda Helly Hansen Sirdal šedá farba
Športová bunda Helly Hansen Sirdal
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistická bunda Helly Hansen Dubliner 62643-514, tmavomodrá farba, gore-tex
Turistická bunda Helly Hansen Dubliner
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 134,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžiarska bunda Helly Hansen tmavomodrá farba
Lyžiarska bunda Helly Hansen
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 269,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €