Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Polo Ralph Lauren
5.0

Nohavičky Polo Ralph Lauren čierna farba, 4P0537

-50%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
18,49 €
Bežná cena: 36,99 € -50%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 € -50%
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Nohavičky Polo Ralph Lauren

Nohavičky z kolekcie Polo Ralph Lauren. Model vytvorený z elastickej, hladkej pleteniny. Polyamid zaručuje vyššiu odolnosť produktu.
- Tento výrobok je čiastočne vyrobený z recyklovaného polyamidu.
- Priliehavý strih neobmedzuje v pohybe a zabraňuje skĺznutiu pri pohybe.
- Bezšvová úprava zvyšuje komfort používania a nedráždi pokožku.
- Bavlnená vsadka v rozkroku pre zvýšenie pohodlia.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
4P0537
Farba
čierna
Značka
Polo Ralph Lauren
Výrobca

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID produktu
9BYA-BID0Z6_99X
Zloženie
Základná látka: 84 % Recyklovaný polyamid, 16 % Elastan
Vložka: 100 % Bavlna
Rozmery
Modelka je vysoká 180 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske čierne 4P0175
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s bavlnou 3-pak čierne 4P0827
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s bavlnou 3-pak
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske bavlnené s elastanom čierne 4P0500
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Polo Ralph Lauren 3-pak čierna farba, 4P0710
Tangá Polo Ralph Lauren 3-pak
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-50%
Polo Ralph Lauren tangá dámske bavlnené s elastanom čierne 4P0511
Polo Ralph Lauren tangá dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 31,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Polo Ralph Lauren čierna farba, 4P0539
Tangá Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Underwear nohavičky dámske s bavlnou čierne LV00QF8785
Calvin Klein Underwear nohavičky dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Chantelle brazilky dámske PEARL čierne C01RG0
Chantelle brazilky dámske PEARL
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 70,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
GOD SAVE QUEENS tangá dámske VALENTINA THONG čierne GSQ-185-128
GOD SAVE QUEENS tangá dámske VALENTINA THONG
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Chantelle tangá dámske čierne C22HG9
Chantelle tangá dámske
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Boxerky Diesel MYA-D-POP-2PACK 2-pak čierna farba, A17517.0HMAU
Boxerky Diesel MYA-D-POP-2PACK 2-pak
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Underwear nohavičky dámske čierne LV00QD5271
Calvin Klein Underwear nohavičky dámske
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 17,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Calvin Klein Underwear čierna farba,,000QF6817E
Nohavičky Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Undress Code čierna farba, priesvitné, 1033
Tangá Undress Code
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Underwear nohavičky dámske čierne LV00QF8753
Calvin Klein Underwear nohavičky dámske
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld tangá dámske bavlnené s elastanom 7-pak čierne B3W47022
Karl Lagerfeld tangá dámske bavlnené s elastanom 7-pak
89,90 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Guess Jeans čierna farba, W4BZ30 KBBU1
Nohavičky Guess Jeans
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 18,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
HUGO nohavičky dámske čipkované BRIEF RL LACE čierne 50535071
HUGO nohavičky dámske čipkované BRIEF RL LACE
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*-25 % s kódom: SALE
HUGO tangá dámske HUGO HEART THONG čierne 50566784
HUGO tangá dámske HUGO HEART THONG
24,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Diesel UFST-STARS-THREEPACK 3-pak čierna farba, 00SE0K.0NJAP
Tangá Diesel UFST-STARS-THREEPACK 3-pak
Aktuálna cena:
33,90 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Nohavičky Undress Code Lustre čierna farba, priesvitné, 1029
Nohavičky Undress Code Lustre
54,90 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Versace čierna farba, 1001381 A232741
Nohavičky Versace
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Brazílske nohavičky Undress Code Oh Mon Dieu Panties čierna farba, 730
Brazílske nohavičky Undress Code Oh Mon Dieu Panties
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Underwear tangá dámske s modalom čierne LV00QF8731
Calvin Klein Underwear tangá dámske s modalom
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,90 €
-32%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DKNY nohavičky dámske čierne DK8505
DKNY nohavičky dámske
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
HUGO tangá dámske bavlnené s elastanom TRIPLET THONG DESIGN 3-pak čierne 50545703
HUGO tangá dámske bavlnené s elastanom TRIPLET THONG DESIGN 3-pak
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Brazílske nohavičky Karl Lagerfeld 3-pak čierna farba, B1W47014
Brazílske nohavičky Karl Lagerfeld 3-pak
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Diesel OXY-D-CORE-3PACK UNDERPANTS 3-pak čierna farba, A17519.0NJAP
Nohavičky Diesel OXY-D-CORE-3PACK UNDERPANTS 3-pak
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
Objavte produkty Polo Ralph Lauren
-50%
Polo Ralph Lauren tangá dámske bavlnené s elastanom čierne 4P0511
Polo Ralph Lauren tangá dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske čierne 4P0175
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Polo Ralph Lauren čierna farba, 4P0539
Tangá Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske bavlnené s elastanom čierne 4P0500
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Polo Ralph Lauren 3-pak čierna farba, 4P0710
Tangá Polo Ralph Lauren 3-pak
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske bavlnené s elastanom čierne 4P0500
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren tangá dámske bavlnené s elastanom čierne 4P0511
Polo Ralph Lauren tangá dámske bavlnené s elastanom
31,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s bavlnou 3-pak čierne 4P0827
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s bavlnou 3-pak
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Polo Ralph Lauren 3-pak biela farba, 4P0709
Nohavičky Polo Ralph Lauren 3-pak
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tangá Polo Ralph Lauren šedá farba, 4P2031
Tangá Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske tmavomodré 4P0482
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s bavlnou 3-pak sivá 4P0827
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s bavlnou 3-pak
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s lyocellom tmavomodré 4P0314
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s lyocellom
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren tangá dámske béžové 4P0173
Polo Ralph Lauren tangá dámske
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Polo Ralph Lauren 3-pak biela farba, 4P0707
Nohavičky Polo Ralph Lauren 3-pak
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s bavlnou 3-pak biele 4P0827
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s bavlnou 3-pak
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavičky Polo Ralph Lauren 4P2013
Nohavičky Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-34%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren tangá dámske s bavlnou biele 4P0483
Polo Ralph Lauren tangá dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske bavlnené s elastanom červené 4P0500
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s lyocellom biele 4P0314
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s lyocellom
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren tangá dámske bavlnené s elastanom žlté 4P0511
Polo Ralph Lauren tangá dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren tangá dámske bavlnené s elastanom ružové 4P0511
Polo Ralph Lauren tangá dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren priliehavé boxerky dámske s bavlnou biele 4P0485
Polo Ralph Lauren priliehavé boxerky dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske bavlnené s elastanom tmavomodré 4P0500
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s bavlnou 3-pak tmavomodré 4P0711
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s bavlnou 3-pak
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske biele 4P0824
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske biele 4P0482
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren priliehavé boxerky dámske s bavlnou tmavomodré 4P0485
Polo Ralph Lauren priliehavé boxerky dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s lyocellom tmavomodré 4P0314
Polo Ralph Lauren nohavičky dámske s lyocellom
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren tangá dámske bavlnené s elastanom oranžové 4P0511
Polo Ralph Lauren tangá dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €