Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein Jeans
5.0

Páperová bunda Calvin Klein Jeans tmavomodrá farba, zimná, LV04RC518G

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 239,90 € -45%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 € -7%
Farba: tmavomodrá
Páperová bunda Calvin Klein Jeans biela farba, zimná, LV04RC518G
Páperová bunda Calvin Klein Jeans tmavomodrá farba, zimná, LV04RC518G
Páperová bunda Calvin Klein Jeans šedá farba, zimná, LV04RC518G
Páperová bunda Calvin Klein Jeans modrá farba, zimná, LV04RC518G
Páperová bunda Calvin Klein Jeans hnedá farba, zimná, LV04RC518G
Páperová bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, zimná, LV04RC518G
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Páperová bunda Calvin Klein Jeans

Bunda z kolekcie Calvin Klein Jeans. Zateplený model vyrobený z hladkej tkaniny. Prešívaný model s výplňou z prírodného páperia a peria zaručuje vysokú úroveň izolácie proti chladu.
- Model s páperovou a prírodnou výplňou z peria, ktoré pochádzajú zo zodpovedných zdrojov, ktoré sa starajú o etický chov vtákov.
- Jednoduchý strih neblokujúci pohyb.
- Výplň páperím a perím v pomere 70/30.
- Vonkajší materiál je odolný voči vetru a vode, čo vám umožní byť aktívny aj v nepriaznivom počasí.
- Vodeodolnosť znamená zvýšenú odolnosť voči vode. Výrobok si zachováva svoje vlastnosti pri kontakte s vodou, čo umožňuje vyšší komfort používania vďaka nižšiemu prahu vodeodolnosti, nezaručuje však úplnú vodotesnosť.
- Zvýšený golier poskytuje dodatočnú ochranu pred chladom.
- Kapucňa nastaviteľná pomocou šnúrok zvyšuje ochranu pred vetrom a dažďom.
- Zapínanie na zips po celej dĺžke.
- Model je vybavený chráničom brady.
- Dve všité bočné vrecká, zapínané na zips.
- Ďalšie vnútorné vrecko umožňuje bezpečné uloženie malých predmetov.
- Dlhé rukávy zakončené pohodlnou, elastickou manžetou.
- Spodný okraj je zakončený sťahovacími šnúrkami so stopermi, ktoré vďaka nastaviteľnému lemu zvyšujú izoláciu pred chladom.
- Logo značky na prednej strane.
- Dĺžka rukáva: 68 cm.
- Dĺžka: 72 cm.
- Šírka v podpazuší: 62 cm.
- Šírka pliec: 50 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Výplň
páperová
Kapucňa
s kapucňou
Podšívka
s plnou podšívkou, syntetická
Vodeodpudivosť
hydrofóbna impregnácia
Údaje o produkte
Kód výrobcu
LV04RC518G
Farba
tmavomodrá
Značka
Calvin Klein Jeans
ID produktu
9BYA-KUM0P2_59X
Zloženie
Základná látka: 100 % Polyamid
Podšívka: 100 % Polyester
Výplň: 75 % Kačacie perie, 25 % Kačacie páperie
Výplň kapucne: 100 % Polyester
Strih
Strih:
regular fit
Rozmery
Model je vysoký 182 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans tmavomodrá farba, prechodná, LV04RC511G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska tmavomodrá LV04RC516G
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Calvin Klein Jeans bunda pánska tmavomodrá LV04RG512G
Calvin Klein Jeans bunda pánska
189,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans pánska, tmavomodrá farba, prechodná, oversize, J30J326391
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RC511G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska tmavomodrá LV04RG513G
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska
199,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans modrá farba, prechodná, oversize, LV04RD767G
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
120,95 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans modrá farba, zimná, LV04RD513G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans tmavomodrá farba, zimná, LV04RD528G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans modrá farba, zimná, LV04RD501G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska tmavomodrá LV04RG506G
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska
179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans džínsová bunda pánska bavlnená tmavomodrá LV04RF705G
Calvin Klein Jeans džínsová bunda pánska bavlnená
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
Drôle de Monsieur bunda bomber pánska Slogan tmavomodrá PERM-JT287-WO050
Drôle de Monsieur bunda bomber pánska Slogan
509,90 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vans džínsová bunda pánska rifľová Premium LX Denim Station tmavomodrá VN000T6EDIN1
Vans džínsová bunda pánska rifľová Premium LX Denim Station
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-18%
Bunda Medicine pánska, tmavomodrá farba, prechodná
Bunda Medicine
Aktuálna cena:
26,90 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová športová bunda adidas TERREX Multi tmavomodrá farba, prechodná, JI9247
Páperová športová bunda adidas TERREX Multi
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda G-Star pánska, zimná, oversize, D25345-D518
Bunda G-Star
Aktuálna cena:
118,99 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans krátka bunda pánska tmavomodrá DM0DM23218
Tommy Jeans krátka bunda pánska
159,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda BOSS C-Demonto tmavomodrá farba, zimná, 50547933
Páperová bunda BOSS C-Demonto
Aktuálna cena:
249,00 €
Bežná cena: 498,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 498,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Peak Performance pánska páperová bunda Helium Down tmavomodrá G79845
Peak Performance pánska páperová bunda Helium Down
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-43%
Medicine pánska bunda tmavomodrá
Medicine pánska bunda
Aktuálna cena:
26,90 €
Bežná cena: 47,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 47,90 €
BOSS Green krátka bunda pánska J_Urbanex Hybrid HD tmavomodrá 50541032
BOSS Green krátka bunda pánska J_Urbanex Hybrid HD
248,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton krátka bunda pánska s bavlnou tmavomodrá 28AUUN075
United Colors of Benetton krátka bunda pánska s bavlnou
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Hilfiger modrá farba, zimná, MW0MW40617
Páperová bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 174,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Bunda Puma PUMA X STAPLE Varsity Jacket pánska, tmavomodrá farba, prechodná, 622203
Bunda Puma PUMA X STAPLE Varsity Jacket
199,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans prechodná bunda pánska tmavomodrá DM0DM22738
Tommy Jeans prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, prechodná, MW0MW42564
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda United Colors of Benetton pánska, tmavomodrá farba, zimná, 2IARUN05O
Bunda United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
79,45 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 158,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda The North Face Aconcagua 3 tmavomodrá farba, zimná, NF0A84HZ4GV1
Bunda The North Face Aconcagua 3
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Bunda Lyle & Scott pánska, tmavomodrá farba, prechodná
Bunda Lyle & Scott
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
Objavte produkty Calvin Klein Jeans
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans modrá farba, zimná, LV04RD513G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
Calvin Klein Jeans bunda pánska tmavomodrá LV04RG512G
Calvin Klein Jeans bunda pánska
189,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans tmavomodrá farba, zimná, LV04RD528G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska tmavomodrá LV04RC516G
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska tmavomodrá LV04RG513G
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska
199,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans modrá farba, zimná, LV04RD501G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans tmavomodrá farba, prechodná, LV04RC511G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RC511G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans pánska, tmavomodrá farba, prechodná, oversize, J30J326391
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans modrá farba, prechodná, oversize, LV04RD767G
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
120,95 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska tmavomodrá LV04RG506G
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska
179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans džínsová bunda pánska bavlnená tmavomodrá LV04RF705G
Calvin Klein Jeans džínsová bunda pánska bavlnená
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
Calvin Klein Jeans bunda pánska bavlnená modrá LV04RG907G
Calvin Klein Jeans bunda pánska bavlnená
119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, oversize, LV04RC509G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans bejzbalová bunda pánska čierna LV04RF407G
Calvin Klein Jeans bejzbalová bunda pánska
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Calvin Klein Jeans bunda bomber pánska zelená LV04RG505G
Calvin Klein Jeans bunda bomber pánska
149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Calvin Klein Jeans hnedá farba, zimná, LV04RC518G
Páperová bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová obojstranná bunda Calvin Klein Jeans zelená farba, zimná, LV04RE500G
Páperová obojstranná bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 339,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RE403G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska čierna LV04RC516G
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans čierna farba, prechodná, LV04RD400G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Obojstranná bunda Calvin Klein Jeans pánska, čierna farba, zimná, oversize
Obojstranná bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
143,99 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 289,90 €
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska čierna LV04RG513G
Calvin Klein Jeans prešívaná bunda pánska
199,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Calvin Klein Jeans džínsová bunda pánska rifľová modrá LV04RF957G
Calvin Klein Jeans džínsová bunda pánska rifľová
99,90 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans modrá farba, prechodná, LV04RE764G
Rifľová bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska čierna LV04RG406G
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska
189,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans modrá farba, prechodná, LV04RB794G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska s bavlnou zelená LV04RG400G
Calvin Klein Jeans prechodná bunda pánska s bavlnou
209,90 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Calvin Klein Jeans prechodná, oversize, J30J327255
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
83,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,90 €
Páperová bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
118,99 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €