Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Abercrombie & Fitch

Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch tmavomodrá farba, mäkké košíky

-50%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
29,49 €
Bežná cena: 58,99 € -50%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 € -50%
Farba: tmavomodrá
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch

Plavková podprsenka z kolekcie Abercrombie & Fitch. Model vytvorený z elastickej látky.
- Mäkký košíček, vystužený kosticami.
- Zapínanie na háčik.
- Ramienka nie sú nastaviteľné a nie je možné ich odopnúť.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
KI111.3132.245
Farba
tmavomodrá
Značka
Abercrombie & Fitch
Výrobca

AFH Poland SP. O.O.
Abercrombie & Fitch Corporate Office
6301 Fitch Path
New Albany, OH 43054
abercrombie@abercrombie.com, Hollisterco@hollisterco.com

ID produktu
PPYX-BID2A2_59X
Zloženie

80 % Nylón, 20 % Elastan
Strih
Strih podprsenky:
klasická
Typ ramienok:
neodnímateľné, bez regulácie
Kostice:
áno
Technické údaje
Vystuženie košíčkov:
bez spevnenia
Podobné produkty
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch tmavomodrá farba
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
19,49 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch tmavomodrá farba
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
18,49 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch tmavomodrá farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
19,49 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky MICHAEL Michael Kors tmavomodrá farba, MM77842
Plavkové nohavičky MICHAEL Michael Kors
Aktuálna cena:
52,49 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Brazílske plavkové nohavičky Tommy Hilfiger tmavomodrá farba,UW0UW05293
Brazílske plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lacoste Plavková podprsenka dámska tmavomodrá MF9828
Lacoste Plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
-41%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Puma 907692 907692
Plavková podprsenka Puma 907692
Aktuálna cena:
19,90 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-34%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka MICHAEL Michael Kors HALTER BIKINI TOP tmavomodrá farba, jemne vystužený košík, MM7N050
Plavková podprsenka MICHAEL Michael Kors HALTER BIKINI TOP
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka MICHAEL Michael Kors tmavomodrá farba, mäkké košíky
Plavková podprsenka MICHAEL Michael Kors
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková sukňa Rip Curl tmavomodrá farba, 0NQWSW
Plavková sukňa Rip Curl
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka MICHAEL Michael Kors tmavomodrá farba, mäkké košíky
Plavková podprsenka MICHAEL Michael Kors
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Seafolly plavkové nohavičky dámske High Rise Pant tmavomodré 40515-942
Seafolly plavkové nohavičky dámske High Rise Pant
50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, UW0UW05902
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska SUMMER tmavomodrá UW0UW06444
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska SUMMER
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska tmavomodrá UW0UW06559
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Chantelle Femilet tmavomodrá farba, jemne vystužený košík, FS5350
Plavková podprsenka Chantelle Femilet
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 75,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Melissa Odabash modrá farba, Lima
Plavkové nohavičky Melissa Odabash
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Seafolly plavková podprsenka dámska Halter Top with Collar tmavomodrá 31550-281
Seafolly plavková podprsenka dámska Halter Top with Collar
119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka women'secret tmavomodrá farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka women'secret
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky BOSS tmavomodrá farba, 50535290
Plavkové nohavičky BOSS
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 64,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Diesel plavkové nohavičky ALBA-D-POP tmavomodré A20408.0DLCY
Diesel plavkové nohavičky ALBA-D-POP
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska tmavomodrá UW0UW06351
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
-22%
Tommy Hilfiger dámska SUMMER tmavomodrá UW0UW06443
Tommy Hilfiger dámska SUMMER
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka MICHAEL Michael Kors tmavomodrá farba, mäkké košíky
Plavková podprsenka MICHAEL Michael Kors
Aktuálna cena:
54,95 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
Marc O'Polo plavková podprsenka dámska tmavomodrá 10226899
Marc O'Polo plavková podprsenka dámska
48,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Pepe Jeans tmavomodrá farba
Plavkové nohavičky Pepe Jeans
Aktuálna cena:
14,49 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Seafolly plavková podprsenka dámska Multi Fit Longline Tri tmavomodrá 31554MF301
Seafolly plavková podprsenka dámska Multi Fit Longline Tri
92,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Melissa Odabash plavková podprsenka dámska tmavomodrá Nevis
Melissa Odabash plavková podprsenka dámska
179,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Pepe Jeans Charis Bottom tmavomodrá farba,
Plavkové nohavičky Pepe Jeans Charis Bottom
Aktuálna cena:
14,49 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
Objavte produkty Abercrombie & Fitch
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch tmavomodrá farba
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
18,49 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch tmavomodrá farba
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
19,49 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch tmavomodrá farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
19,49 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch bordová farba
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
18,49 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch hnedá farba, jemne vystužený košík, KI111-5136
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch zelená farba
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
24,49 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch ružová farba, mäkké košíky
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
29,49 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch čierna farba, mäkké košíky
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
25,45 €
Bežná cena: 50,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch bordová farba, mäkké košíky
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
29,49 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch hnedá farba, mäkké košíky
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
25,45 €
Bežná cena: 50,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch čierna farba, KI111-5148
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch oranžová farba, mäkké košíky
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
29,49 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch hnedá farba
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
24,49 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch oranžová farba
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
18,49 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch ružová farba
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
19,49 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch ružová farba, mäkké košíky
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
29,49 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch čierna farba, KI111-5065
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch bordová farba
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
18,49 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Brazílske plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch hnedá farba, KI111-5149
Brazílske plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch hnedá farba, jemne vystužený košík, KI111-5144
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch čierna farba
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
17,45 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch hnedá farba
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
19,49 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Brazílske plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch hnedá farba
Brazílske plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
19,49 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch zelená farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
19,49 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch x The Trevor Project biela farba
Plavkové nohavičky Abercrombie & Fitch x The Trevor Project
Aktuálna cena:
18,49 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch zelená farba, mäkké košíky
Plavková podprsenka Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
25,45 €
Bežná cena: 50,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,90 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plážové šaty Abercrombie & Fitch biela farba, KI111-5076
Plážové šaty Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Jednodielne plavky Abercrombie & Fitch ružová farba, mäkké košíky
Jednodielne plavky Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené pareo Abercrombie & Fitch hnedá farba, KI111-5075
Bavlnené pareo Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plážové šaty Abercrombie & Fitch
Plážové šaty Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
41,49 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €